Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada At Görmek

Haziran 9, 2019 - Okuma süresi: 7 dakika

Rüyada at görmenin bir başka yorumu ise rüya sahibinin makam mevki sahibi olacağı bir işe girişeceğine yöneliktir. Bazı büyük alimler rüyada at görmenin büyük bir itibara ve şana işaret ettiğini söylemiştir.

Bazı alimler ise rüyada at görmenin düşmanın ve rüya sahibine karşıt kimselerin bozguna uğrayacağına işaret edeceğine dikkat çekmiştir. Bir kimse rüyasında attan indiğini görürse bu olumsuz bir rüyadır ve eleme işarettir. Rüya sahibin sıkıntılarla boğuşacağına delalet eder.

Aynı zamanda rüyada besili ve güzel bir at görmek bolluk, bereket ve aile üyelerinin fazlalığına işaret eder.

Rüyada Beyaz At Görmek

Bir kimse rüyasında beyaz bir at görürse bu genel olarak olumlu bir rüyadır. Düşmanın ve hayırsız kişilerin rüya sahibine yenileceğine işaret etmektedir. Bir kimse rüyasında siyah bir at görürse bu, bolluk,bereket, itibar ve dünyalıklarının çoğalacağına işaret eden bir rüyadır.

Bazı alimlere göre rüyasında beyaz bir ata bindiğini gören bir kimse devletten bir para alır ve bu kimsenin maneviyatının kuvvetleneceğine delalet eder. Bazı rüya tabircileri ise rüyasında beyaz ata binen bir kimsenin makam ve mevkide yükseleceğini, fakat bu yükselme esnasında biraz üzüleceğini söylemiştir.

Rüyada kır bir ata bindiğini görmek hayır ve bereket olarak yorumlanmaktadır. Rüyasında gümüş rengi kırlığında bir ata binen bir kimse ise şöhrete kavuşacaktır.

Rüyada Ölü At Görmek

Rüyada ölü bir at görmek hayırlı bir rüya olarak yorumlanmamaktadır. Bir kimse rüyasında ölü bir at görürse bu kişi iş hayatında zarara uğrar. Rüyasında ölü bir at gören kişi evlilik hayatında eşi ile bazı anlaşmazlıklara düşer.

Bazı rüya tabircileri rüyada at görmenin her şekilde hayırlı bir rüya olduğunu ifade etmektedir. Rüyada birçok ölü at görmek kişinin ailesi ve çevresi tarafından çok sevilen ve itibar gören birisi olduğuna işaret eder.

Bir kimse rüyasında ölmüş bir at görürse bu kimse iyi bir haber alacaktır. Fakat eğer at durup dururken kendiliğinden ölüyorsa bu yolunda giden bir şeylerin bozulacağına delalet eder.

Rüyada At Satın Almak

Bir kimse rüyasında at satın aldığını görürse o kimse hayatında köklü yeniliklere gidecektir. Rüyada at satın almak her zaman olumlu bir rüya olarak yorumlanmaktadır.  Rüyasında at satın alan bir kimsenin mali durumu düzelecek, kötü giden mali hayatı yoluna girecektir.

Rüyasında at satın aldığını gören kişi eğer evli kadın ise yeni bir mülk satın alacaktır. Eğer bekar ise evlenecektir.Bazı büyük alimler rüyasında at satın alan bir kimsenin makam ve mevkiye erişeceğini söylemiştir.

Rüyasında at çalan bir kimse uzun süredir istediği bir şeye kavuşacaktır. Rüyasında at çaldığını gören bir kimse evini yahut işini değiştirir. Eğer çalınan at siyahsa aile bireylerinin sağlıkla imtihan olacağı anlamına gelir.

Rüyada At Yavrusu Görmek

Bir kimse rüyasında at yavrusu (tay) görürse bu kimse müjdeli ve uzun süredir beklediği bir haber alacaktır. Bir kimse rüyasında bir at yavrusu görürse bu kimse çok sevdiği birisinden evi için çok beğeneceği bir hediye alacaktır.

Bir kimse rüyasında küçük bir tay sevdiğini görürse bu kimsenin şansı ve bahtı açık olur. Rüyasında tay seven bir kimsenin uzun süredir arzuladığı bir dileğinin gerçekleşme vakti yaklaşmış demektir.

Bazı rüya tabircileri rüyada at yavrusu görmeyi örnek gösterilecek bir başarı olarak yorumlamaktadır. Rüyada at görmek rüya tabircileri ve alimler tarafından genel itibari ile hayırlı ve olumlu olarak yorumlanır. Fakat her halükarda rüyanın görülüş biçimi ve rüyadaki diğer detaylar da rüyanın yorumu için önem arz etmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

16830