Rüya tabiri ara

Rüyada At Görmek, Rüya Tabiri ve Yorumları

Rüyada at görmek her zaman hayırlı ve iyi olarak yorumlanır. Çoğu yorumcuya göre at murat demektir. Yani genel olarak rüyada at görmek bolluk, bereket ve kısmet olarak yorumlanmaktadır. Ayrıca rüyadaki…

Rüyada at görmek her zaman hayırlı ve iyi olarak yorumlanır. Çoğu yorumcuya göre at murat demektir. Yani genel olarak rüyada at görmek bolluk, bereket ve kısmet olarak yorumlanmaktadır. Ayrıca rüyadaki at kişinin başladığı bir işten zafer kazanacağına, mertebesinin yükseleceğine ve terfi alacağına da yorumlanmaktadır. Rüyada görülen siyah at liderliğe, devlet başkanlığına yöneticiliğe işaret ederken beyaz at görmek rakibine karşı galibiyetle ayrılacağı bir olay yaşayacağının belirtisidir.

Rüyada Ata Binmek

Rüyada ata binmek hastalar için şifa anlamına gelmektedir. Ata binmeyi bilmeyen birinin bunu görmesi ise mesleğinde gösterdiği başarılar sayesinde terfi alacağına dair yorumlanmaktadır. Ayrıca ata binmek uzun yola çıkılacağının da habercisidir. Rüyada arkadaşının ya da tanımadığı birinin ata bindiğini görmek ise ummadığı bir yerden hayırlı bir işle karşılaşacağı anlamına gelmektedir.

rüyada-at-görmek
rüyada-at-görmek

Rüyada At Arabası Görmek

Rüyada at arabası görmek rüyayı gören kişinin ticarete atılacağının habercisidir. Bir iş kuracağına, yönetici pozisyonunda olacağına, işlerinin yolunda gideceğine ve bahtının açık olacağına işarettir. Kişinin rütbesinin ve konumunun olumlu yönde değişmesi olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada at arabasına binmek iş ya da eğitim hayatıyla ilgili olumlu değişiklikler olacağına alamettir. Rüyayı gören kişinin atılımlarında başarılı olacağına ve yaşam standartlarının yükseleceğine işarettir.

Rüyada At Yavrusu Görmek

Rüyasında at yavrusu gören kişinin hayatının baştan aşağı değişeceğine yorumlanmaktadır. Fakat bu değişikliğin mutluluk getireceğine, üzerine tatlı sorumluluklar yükleneceğine ve duygusal olarak kendisini çok iyi hissedeceğine işaret ettiği düşünülmektedir. Kişinin hayatında tatmadığı duyguları tadacağına ve yeni şeyler keşfedeceğine de yorumlanmaktadır.

Rüyada Evde At Görmek

Atın bir eve girdiğini görmek aile büyüklerinden birinin geleceğine dair yorumlanır. Evden atın çıktığını görmek ise evden kıymetli sevilen birinin çıkacağına işaret etmektedir. Eve toy bir atın girdiğini görmek ise aileye güzel, genç ve zengin bir kadının gelin olarak geleceğine yorumlanmaktadır.