Rüya tabiri ara

Rüyada Aslandan Kaçmak Korkmak ve Kurtulmak Ne Demek

Ekim 1, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada aslandan kaçmak , gerçek yaşamda bir sorunla karşılaşacağınıza , çekingen olan birisi ile karşı karşıya geleceğinize , hem zorlu hem de mücadele ile geçecek olan bir işe gireceğinize alamet eder.

Sizin gücünüze güvenip sizle beraber bu yola çıkacak olan kişi sizi yolunuzdan alı koymak için onunla bazı sorunlar yaşayacağınıza , aynı zaman da iş yerinde otorite sahibi olan birisiyle de bir sorun yaşayabileceğinize yorulur.

Rüyada Aslandan Kaçıp Kurtulmak

Rüyada aslandan kaçıp kurtulduğunuzu gördüyseniz , işlemiş olduğunuz büyük günahlardan dolayı tövbe edeceğinize,

zor günleri artık geride bırakacağınıza , maddi sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza,

borçlarınız varsa bunları yavaşça ödeyeceğinize , eğer ciddi bir rahatsızlığınız varsa kısa süre içerisinde şifa bulup tekrardan ayağı kalkacağınıza işaret eder.

Rüyada Aslandan Korkmadığını Görmek

Rüyada aslandan korkmak , gerçek yaşam da çok güçlü sanmış olduğunuz kişiden aslında güçlü olmadığına,

çözülmez dediğiniz bazı olayların kolayca çözüleceğine ve sizi çok endişelendiren sağlık sorunlarının geçici olduğuna delalet eder.

Yani bu rüya kişi için hem hayırlı hem de güzeldir.

Rüyada Aslan Sürüsü Görmek Ne Demek?

Rüyada aslan sürüsü görmek , iş hayatınızda karşınıza birden fazla fırsatların çıkacağına , önemli gelişmeler yaşacağınıza , istemiş olduğunuz mevkile ulaşacağınıza ve kapalı olan bahtınızın açılacağına yorulur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3366

Rüya Sitesi Linkleri