Rüya tabiri ara

Rüyada Aslan Tarafından Kovalanmak

Nisan 7, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada aslan tarafından kovalanmak; rüyayı gören kişinin hayatını değiştirecek önemli bir olay olacağını,çevresinde dinlenen ve sözü geçen biri olacağını ayrıca hayatını etkileyecek yeni fırsatların ortaya çıkacağını işaret etmektedir. Aslan tarafından kovalanan bir kişinin hayatı boyunca şanslı olacağını, istediği her işi büyük başarılarla bitirebileceğini, kuvvetli ve iktidarlı biri olacağını belirtir. Rüyayı gören kişinin statüsü yüksek biri ile evlilik yapacağı ve geliri yüksek bir iş hayatının olacağını müjdeler.

Diğer bir yoruma göre aslan tarafından kovalanmak, tuzağa düşeceğinizi işaret eder. Bu tuzağın size korku ve endişe getireceğini belirtir. Başka bir yorum da rüyayı gören kişinin ecelinin yaklaştığını belirtir. Eğer kişi çok hastaysa ve bu rüyayı görüyorsa vefat edeceğine tabir olunur. Eğer kişi sağlıklıysa yakında başına bir bela geleceğini açıklar. Ayrıca başka bir yorumu da rüyayı gören kişinin devlet borcunu ödemediğini bu yüzden devletten korktuğunu ve kaçtığını belirtir.

Rüyada aslandan kaçtığınızı görmüşseniz; korkak ve çekingen biri olduğunuzu, içinde bulunduğunuz sıkıntılı durumu yanlış yorumladığınızdan dolayı çözümünü bulamadığınızı işaret eder. Aslandan kaçtığını gören kişiler kendilerine hiç uymayan bir işte çalışıp mutsuz olabilirler ya da yanlış evlilik yapabilirler. Hayata karşı diğer faktörlere bağlı bakmaksızın tek yönlü baktığınıza ve ayağınıza gelen fırsatları göremeyip kaçırdığınız anlamına gelebilir. Ayrıca bu rüya bundan sonra aşırı depresif olmamanız ve tembelliğinizi bırakmanız için size uyarı niteliğinde olabilir. Diğer yorumculara göre rüyayı gören kişinin korku ve kaygısından kurtulacağını ve düşmanına karşı kazacağını işaret eder. Aslandan kaçtığınızı biliyor fakat aslanı göremiyorsanız, ilim ve hikmete nail olursunuz.

Rüyada aslan sizi ısırmışsa; iş hayatınızda çok büyük bir rakiple karşılanacağınızı ve onun karşısında yenileceğinizi ifade eder. Yanlış verdiğiniz kararların başınıza dert olacağına ve sizi topluma karşı itibarsızlaştırığını bildirir. Aslan ısırması başka bir yoruma göre de kişinin sorununu birinin yardımıyla çözeceğini ve eskisinden de iyi hale geleceğini müjdeler.

Rüyada aslan tarafından kovalanmak psikolojik açıdan tabiri; hayatı boyunca içine kapanık, herşeye boyun eğen,kendini savunamayan, ezik karakteri olan kişileri simgeler. Aslan kovalaması kişinin çocukluğunun zor geçtiğini, arkadaşları tarafından dışlandığını ve hor görüldüğünü işaret eder. Yetişkinlikte ise geçmişe çok saplantılı olunduğunu,geçmişle alakalı bazı konuların çözülemediğini ve bu durumların kişide yaralar açtığını belirtir.