Rüya tabiri ara

Rüyada Aslan Sürüsü Görmek

Nisan 6, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada aslan sürüsü görmek güce yorumlanmaktadır. Rüyasında aslan gören kişinin kendi cesareti sayesinde büyük yerlere geleceğinin işaretidir. Rüyada aslan sürüsünün yolda koştuğunu gören kişi için başına devlet kuşu konacağına delalettir. Ümit ettiği hayata kavuşacağı günlerin yakın olduğu anlamı taşımaktadır. Zahmet çekerek yaptığı işlerin artık meyvesini almanın zamanının geldiğine mala, şöhrete kavuşacağına ve sevenleri ile birlikte mutlu mesut yaşayacağına delalettir.

Rüyada aslan sürüsü görmek düşmanlığını fark ettirmeyen dostlara işaret etmektedir. Rüya sahibinin bu konuda temkinli olması gerektiğine nerede ne zaman düşmanlık yapacağı belli olmayan dost zannettiği kişilerin etrafında gezdiğine işaret etmektedir. Rüyada aslan sürüsünün yolunu kestiğini gören kişi düşmanının fırsat kolladığına işaret etmektedir. Rüyasında aslan sürüsünden korkmayan kişi sorumluluklarını büyüterek daha üst makamlara terfi edeceğine işaret etmektedir. Rüyasında aslan sürüsü gören hamile ise aslan gibi bir oğlunun dünyaya geleceğine ve soylarını devam ettireceğine delalettir. Rüyada aslan sürüsünden korktuğunu gören kişi için çok istediği bir olayda son anda cesaretsizliği yüzünden kaybedebileceğini vurgulamaktadır.

Rüyada aslan sürüsü görmek; rüya sahibinin kaybettiği imkanlarını risk alarak geri düzelteceğine işarettir. Kişinin sorunlardan yılmayıp çaba sarf ettiği takdirde daha iyi yerlere geleceğine işaret etmektedir. Rüyada aslan sürüsündeki aslanın üzerine binen kişinin ise devlet büyükleri ile aynı imkanlara geleceğini müjdelemektedir.

Rüyada aslan sürüsünü beslediği gören kişi için zafer elde edileceğinin bu sevincin her geçen gün artacak olduğunun müjdecisidir. Rüyada görülen aslan sürüsü ayrıca dişi aslan ve erkek aslan olarak da yorumlanması gerekmektedir. Dişi aslan rüyada inatçı ve tuttuğunu koparak kadını simgelemektedir. Erkek aslan ise mal, şan ve şöhret olarak saygının, sadakatin çokluğunu simgelediği unutulmamalıdır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

16916