Rüya tabiri ara

Rüyada aslan görmek, Rüyada aslandan kaçmak

Kasım 11, 2017 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada aslan görmek

Rüyada aslan görmek, kuvvetli bir düşmana işarettir. Rüyada aslan görmek, zorlu bir düşmanın varlığını ve şiddeti haber verir. Rüyada aslan görmek, kimi yorumculara göre kendine güvenen, güçlü bir insan olduğunuz için her zaman başarılı olacağınıza işaret eder. Rüyada aslan, kural koyuculuk ve yetki sahibi anlamlarını içerir. Güneşin simgelerinden biridir. Hindulara göre aslan, kötü anıları, geçmiş deneyimleri, hatta kötü alışkanlıkları da içeren bütün kötülükleri yok eden gücü simgeler. Tanrı Vişnu’nun dördüncü doğuşundaki şeklidir.

Rüyada dişi aslan görmek

Rüyada dişi aslan görmek, kötü ve zalim bir kadına işarettir. Rüyada dişi aslan görmek kötü düşünceli, zalim ve çocuğuna kahredici bir kadına işarettir.

Rüyada azgın ve saldırgan aslan görmek

Rüyada azgın ve saldırgan aslan görmek, zulme, şiddete işarettir. Eğer rüyada bir aslan size saldırıyorsa, düşmanlarınız tarafından yenilecek ve onların emri altına gireceksiniz.

Rüyada genç aslanlar görmek

Rüyada genç aslanlar görmek yeni teşebbüslerin olacağına işaret eder. Genç bir kadın, genç aslanlar görüyor ise, yeni ve çok çekici bir sevgiliye işarettir.

Rüyada aslan derisi görmek

Rüyada aslanın derisini görmek, ele geçecek mala yorumlanır.

Rüyada aslanın vücudunun bir parçasını görmek

Rüyada aslanın derisinden, etinden, kemiğinden, kılından ve aslanın bir şeyinden bir parça bulduğunu gören kimsenin miras yiyeceğine işaret eder.

Rüyada evinde aslanlar bulunduğunu görmek

Rüyada evinde aslanlar bulunduğunu görmek veya Rüyada aslanı evinde görmek, rüya sahibi kimse hayra erer, güç sahibi olur ve ömrü uzun olur.

Rüyada aslanın avlandığını görmek

Rüyada aslanın avlanması, içinizdeki öfke ya da saldırganlığı belirtir.

Rüyada aslan avlamak

Rüyada aslan avlamak, düşmana galip gelmeye yorumlanır.

Rüyada kükreyen bir aslan görmek

Rüyada kükreyen bir aslan görmek, içten içe varlığını ve sesini size duyurmaya çabalayan birini ifade eder.

Rüyada aslan kükremesi işitmek

Rüyada aslan kükremesi işitmek, yanlış bir hareketiniz yada sözünüz nedeniyle eşinizin size dargın olduğuna ancak bunu size hissettirmediğine, sizin anlayıp yanlışınızdan dolayı eşinizden özür dilemeniz ge­rektiğine işaret eder.

Rüyada bir aslanın çakalı yediğini görmek

Rüyada bir aslanın çakalı yediğini görmek, rüya sahibi hasta ise şifa bulacaktır.

Rüyada aslan ile kavga etmek

Rüyada aslan ile kavga ettiğini gören kimse hasta olur. Rüyada aslanla dövüştüğünü gören kişi, düşmanıyla dalaşacak demektir.Bazı yorumculara göre, Rüyada aslan ile dövüşmek, azgın bir düşmanla kavga etmeye delalettir.

Rüyada aslana binip gezmek

Rüyada aslana binip gezdiğini gören kimse, büyük ve kuvvetli bir düşmanına üstünlük sağlar. Rüyada aslana binmiş ama korkmakta olduğunu görmek, bir belaya uğrayacağına işarettir. Rüyada aslanın üzerine binildiğini görmek, idareci vasfına işaret eder.

Rüyada aslanı kovalayıp onu kaçırmak

Rüyada aslanı kovalayıp onu kaçırdığını gören kimse, korktuğu ve çekindiği bir şeyden veya durumdan kurtulur ve muradına erer.

Rüyada bir aslan tarafından kovalanmak

Rüyada bir aslanın kendisini kovalandığını görmek, hükümetten korkmaya yorumlanır.

Rüyada aslandan kaçmak

Rüyada bir aslandan kaçmak, bir düşman veya rakibiniz ile karşı karşıya kalacak, tehlikeler ile yüzleşeceksiniz. Güç sahibi bir kimseden korktuğunuza da işaret eder. Rüyada aslandan kaçtığını görmek, aynı zamanda korkulardan kurtulmaya işaret eder.

Rüyada aslanı görüp kaçmak

Rüyada aslanı görüp kaçtığını ve hayvanın kendisini görmediğini gören, ilim ve hikmete nail olur.

Rüyada aslandan korkmak fakat zarar görmemek

Rüyada aslandan korktuğunu fakat bir zarar görmediğini gören, düşmanından kurtulur.

Rüyada bir aslanın bir memlekete girdiğini görmek

Rüyada bir aslanın bir memlekete girdiğini görmek, orada hükümet başkanının değişeceğine işarettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1514