Rüya tabiri ara

Rüyada Aşkını Görmek İtiraf Etmek Ne Demek?

Eylül 21, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada aşkını görmek , rüyayı gören kişinin rahatının bozulacağına , keyfinin çok kaçacağına , eski huzurunu çok arayacağına ve tatsız haberler alarak daha çok mutsuz olacağına işaret eder.

Bunun yanı sıra hem beklentilerden , hem hedeflerinden hem de hayallerinden vazgeçeceğine , içine kapanık yaşayacağına , gülmeyi unutacağına ve hayatındaki hiçbir şeyden tat alamaz hale geleceğine delalet eder.

Böyle bir süreçten geçeceğiniz için çok sabırlı olmanız gerekiyor.

Çünkü bu süreç çok uzun sürmeyecektir kısa sürecektir.

Tekrardan her şey yoluna girecek güzel günler yaşamaya başlayacaksınız. Bunun için sabırlı olmaya çalışın.

Rüyada Aşkını İtiraf Etmek

Rüyada aşkınızı itiraf ettiğinizi gördüyseniz , gerçek yaşam da hiç paylaşmak istemediğiniz konuların olduğuna , bu konular size belli bir zaman sonra ağır geleceğine ve bu yüzden çok mutsuz olacağınıza alamet eder.

Fakat bu sırları yinede hiçbir kimseye söylemeden saklayacağınıza yorulur.

Rüyada İlk Aşkını Görmek Ne Demek?

Rüyada ilk aşkını görmek , gerçek yaşam da içerisinde bulunmuş olduğunuz sıkıntılardan ve darlıktan yakın zaman içerisinde kurtulacağınıza,

bundan sonra rahat bir nefes alacağınıza , hem bolluk hem de bereket içerisinde bir yaşam süreceğinize ve kafanıza koymuş olduğunuz hedefleri gerçekleştireceğinize işaret eder.

Bunun haricinde hem stres hem de endişeleri ortadan kaldıracağınıza , manevi olarak çok rahatlayacağınıza , tekrardan huzurlu olacağınıza ve yaşam sevincinizi tazeleyeceğinize delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

670