Rüya tabiri ara

Rüyada Askerlerden Kaçmak

Mart 18, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada askerlerden kaçmak maddiyata oldukça yüksek, güleryüzlü, iyi huylu ve tatlı dilli biri ile karşılaşmaya, sevince ermeye, rahata kavuşmaya, rüya sahibinin elini atacağı her işte başarılı olacağına, akıllı davranışları ile her olayın çözümleneceğine, rüya sahibinin azimli olması sayesinde birçok sorunun üstesinden gelerek galibiyete ulaşacağına, kâr elde etmeye, güç ve kuvvet sahibi olmaya, gösterilecek akılcı çözümler ile her işten karlı çıkmaya, sıkıntıları geride bırakmaya, rahata ermeye, gün yüzü görmeye, rüya sahibinin kafasına taktığı bir problemin yakın zamanda çözüme ulaşacağına ve bu sayede yaşanacak sevince ve kafa rahatlığına delalet eder.

Rüyada askerden kaçtığını görmek bazı rüya tabirlerine göre ise rüyada askerden kaçmak, rüya sahibinin sorunlarından, içinde bulunduğu zor durumdan kurtulmak için göstereceği çabalara, çare aramaya, bu durumda olan rüya sahibinin aileden ve yakın çevreden destek alacağına bir çok kişinin kendisine değer verip yanında olacağına, iş değişikliğine ya da bulunduğu evlen ayrılarak yeni bir eve taşınmaya, hayata yepyeni bir yön vermeye, yeni insanlarla tanışıp yeni kararlar almaya yorumlanır.

Rüyada askerden kaçmak ve yakalanmak ancak başarılı olamadığını görmek, rüya sahibinin birtakım sahtekar insanlarla karşılayacağına ve bu iki yüzlü insanlar yüzünden yaşanacak olan sıkıntılar sebebiyle üzüntülü günler geçirmeye, ancak rüya sahibinin göstereceği zeki davranışlar sayesinde bu durumdan kolaylıkla sıyrılıp kurtulacağına işaret eder.

Rüyada askerden koşarak kaçmak, rüya sahibinin kendi aklından yararlanıp kendisine maddi ve manevi anlamda yük olan kişiden ve kendisine ağır gelen sorumluluklardan sayrılacağına ve karşısına çıkan olumsuz durum karşısında hızlı bir şekilde çözüm üreterek olaydan kendini kurtaracağına işaret eder.

Rüyada başka askerlerin askerden kaçtığını görmek, başarı elde etmeye, galibiyete, rüya sahibinin içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan ve sınırlı davranışlarından kurtularak rahatlayacağına ve feraha çıkmaya yorumlanır.

Rüyada silahlı askerlerden kaçmak, güçlü insanlarla yapılacak olan ortaklığa, doğru sözlü olmaya, iyi niyetli olmaya, kötü kişilerden uzak olmaya, mutluluk ve neşeye, kötü huylu ve adaletsiz insanlardan uzak durmaya ve bilgili, kültürlü ve istikrarlı insanlarla yapılacak olan işlerden dolayı elde edilecek başarılar ile tabir edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

649