Rüya tabiri ara

Rüyada Askerle Konuşmak

Mart 30, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Askerle Konuşmak, rüyada asker görmek her zaman hayırla anılır. Asker kötülüklerden korunmayı emniyet içinde olmayı ifade eder. Rüyada askerle konuşmak asker silahsız ise, gizli bir düşmanınız olduğunun işaretidir. Rüyada rütbeli bir askerle konuşmak, kötülüklerden emin olmaya güvene ve saygınlığa şeklinde yorumlanır.

Rüyada askerle konuşmak, iş hayatındaki olumlu ve güzel gelişmelere, kazancın, bereketin bolluğun artacağına bu sayede geçim sıkıntısı çekilmeyeceğine delalettir. Bu rüyayı görene kadar iş hayatı ile ilgili çekilen zorluk ve olumsuzluk var ise bu durumların aşılacağına, ortaklık içeren bir işe girileceğine ve kazancın devam edeceğine yorulur.

Rüyada askerle konuşmak, bazen de hayırlı bir evliliğe, güzel bir birlikteliğe ve hayırlı bir çocuk sahibi olmaya işaret eder. Rüyada konuşulan asker size herhangi bir şey verirse, yeni bir ev yada maddi değeri olan bir mülk almaya, sevinç göz yaşı dökmeye kazanılan galibiyete işaret eder.

Bir iş işle ilgili karar vermeye zorlandığınız bir anda rüyada askerle konuştuğunuzu görürseniz bu rüya sizin için bir nevi yol gösterici bir rüya niteliğindedir.

Rüyada Askerle Konuşmak

Bu rüya ise, gireceğiniz iş ile ilgili tüm hazırlıklarınızı ve araştırmalarınızı tamamlayıp hesabınızı kitabınızı düzgün bir şekilde yaptıktan sonra işe girmeniz için size verilen bir işaret anlamına gelir. Düşünmeden atacağınız adımlarda zarar görebilir altından kalkamayacağınız yükler altına girerek büyük sıkıntı zorluk ve maddi kayıplar yaşayarak ailenizi de bu zorluklara dahil edebilirsiniz.
Rüyada askerle konuşma sırasında askerin silahını da gördüyseniz, dargın olduğunuz bir yakınınızla aranızdaki buzlar erir ve sorunlarınızı çözerek huzura erersiniz. Kardeşler arasında kırgınlıklar aile büyüklerinin  yardımı ile biter.

Rüyada yüksek rütbeli asker ile konuşmak işte beklenen terfi, zafer, galibiyet, şan ve şöhret ile yorumlanır. Ayrıca yüksek makamlardan ve devlet dairesinden gelecek güzel haberlere delalettir. Rüyayı gören kişinin etrafında saygınlığı, itibarı artar ve sözü dinlenen bir kişi haline gelir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1078