Rüya tabiri ara

Rüyada Askeri Uçak Görmek

Nisan 16, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada askeri uçak görmek olumlu olarak, hayırlara yorumlanan rüyalardan birisidir. Rüyada askeri uçak, yapılan hataların ardından umutsuz sonuçlanması beklenen durumların hayra dönmesine, düşman karşısından zayıflık düşünürken, gelen galibiyete, herhangi bir işte başarısızlık beklerken, olumlu olarak biten bir olaya işaret etmektedir. Rüya sahibi yaşadığı zorlukların arasında, adının şan ve şöhret sahibi olmasına, uzun zaman her hangi bir dileğin veya isteğin oluşması beklenirken oluşan ümitsizlik sonrası, kazanılan rahat ve feraha, ticari yaşamında umutsuz durum karşısında düze çıkmaya, başa gelen hastalık sonucu yine umutsuzluğa düşüldüğünde, bir şifa kapısının açılacağına işaret etmektedir.

Bazı rüya tabiri yapan alimlere göre ise bu rüya hayırlı olarak görülmemiş, ülkenin yakın zaman içerisinde bir darlığa gireceği yada bir savaş durumu ile karşı karşıya kalınacağı olarak yorumlanmıştır. Ülkenin ekonomik olarak bir sıkıntıya girileceği, bundan dolayı da doğal olarak insanların yaşayacağı bir sıkıntı ve darlık yaşanacağına alamet etmektedir. Rüyada görülen askeri uçak, ev içinde kısa sürecek sıkıntı ve üzüntü yaşanacağına da alamet etmektedir. Uzun sürmeyecek yaşanan bu sıkıntı sonrası ev halkı hepsi birden yüzü güldüren hayırlı gelişmeler yaşanacağına işaret etmektedir. Rüyada askeri uçak gören kimse, bir başka anlamında ise, makam ve mevki bakımından yüksek mertebelere ulaşmaya, çok istenilen ve olması uzak olan bir isteğin şaşırtıcı olarak, oluşmasına ve buna sizin çok sevineceğinize alamet etmektedir.

Rüyada askeri uçağa binmek veya uçmak, kişinin bazı zamanlarda kendisine ters davranan veya iyi davranmayan bir kişi yüzünden işlerinin çok kötü gitmesine neden olabileceği, o kimse ile bağları kopardığı zaman düzeleceğine ve yola gireceğine işaret eder. Bu rüya bir başka anlamda, çevresindeki oluşan olaylara biraz daha uzak durduğu zaman, olan olaylardan daha az zarar görüleceği şeklinde yorumlanır. Rüyada askeri uçağa binmek bir başka anlamı ile ise yakın çevrenizden, sevdiğimiz bir kimseden hayal kırıklığı yada üzüleceğiniz bir durum ile karşı karşıya geleceğiniz işaret etmektedir. Rüyanızda askeri uçağa bir arkadaşınızla birlikte binerseniz yine bu arkadaşla ya çok üzüleceğiz bir haber alacaksınız, ya da birlikte sevineceğiniz iyi olaylar yaşanacağına işaret eder.

Rüyada çok sayıda askeri uçak görmek, rüyanızda birçok askeri uçak gördüyseniz, gerçek hayatınızda size yeni fırsatlar geleceğine ya da yeni çalışma alanı, arkadaş veya çalışma sahası ile tanışacağınıza işaret eder. Yaşayacağınız fırsatlar ile hayatımızda mutlu günlerin yaşanacağına delalet eder. Rüyada görülen çok sayıdaki askeri uçak, bir diğer anlamıyla çevrenizdeki en sevdiğiniz akraba, eş, dostlardan yakın zaman içinde toplu bir şekilde herhangi bir gezintiye çıkacağınız anlamına gelmektedir. Çok sayıdaki askeri uçak, yine genç rüya tabiri yapan alimlere göre ise, yeni fırsatların ayağınıza geleceğine işaret eder. Eğer bu uçaklardan herhangi birisine binmeyip, sadece karşıdan seyrediyorsanız bu fırsatları değerlendiremiyeceğiniz ya da kaçıracağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada savaş uçağı görmek, kişinin son zamanlarda yaptığı işlerde, davranışlarda, düşüncelerde iyi yönde olmadığı, kendisine zarar verecek işlerin içine girildiği, etrafına sorumsuz ve çok karamsar davranarak, başkalarının hayatına etki ettiği gibi, kendi hayatınıza zarara soktuğu anlamına gelmektedir. Bu rüyayı gören kimse, etrafındaki olaylardan çok çabuk etkilenen, zayıf olduğu düşünülen bir insan olduğuna yorumlanmaktadır. Rüya sahibi yaşadığı olaylar da karamsar düşünerek, karlı çıkacak bir işten zararlı halde çıkmaktadır. Bu rüyayı gören kimse, gerçek hayatında düşüncelerinin değişmesi gerektiğini işaret etmektedir.

Rüyada askeri uçağın düştüğünü görmek, yeminin veya sözümün yada kendisine herhangi bir konudan dolayı söz veren bir kimsenin sözünü tutmayacağına alamet eder. Bundan dolayı da kendisinin çok üzüleceğine işaret etmektedir. Bu rüya bir başka anlamda ise, kendisine çok iyi ve yararlı olacak bir iş yapmasına, zengin bir kişi ile ortaklık kurulacağına, bekar olan kimsenin zengin bir bayanla evleneceğine, mal ve mülk artık yaşanacağına, çok evlat görüleceğine, son zamanlarda çekilen dert ve sıkıntılardan, kısa zamanda kurtulacağına ve mutlu bir hayat yaşanacağına işaret etmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

325