Rüya tabiri ara

Rüyada Askere Tekrar Gitmek

Mart 30, 2019 - Okuma süresi: ~1 dakika

Rüyada tekrar askere gitmek, adaletli kişiden yardım almaya, saygın olanla yola çıkmaya, tutumlu kadınla iş birliğine, ahlaklı olan ile birlikte işe girmeye, cesur olanlarla dostluğa şeklinde yorumlanır. Rüyanın bir diğer anlamı  riayetsiz şahıslar ile görüşmemeye, iyi huylu olanla iş birliğine olarak yorumlanır. Dirayetli şahıslarla arkadaşlığa,  iyi huylu insanlarla ortaklığa, ileride başkasına muhtaç olmamaya, atılgan kişilerden gelecek güzelliğe şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada askere tekrar gitmek tez zamanda duyulacak mutlu edici havadisleri öğrenmeye, maddi sıkıntılardan feraha çıkmaya, memuriyette makama geleceğine,  maddi külfeti bulunan kişiden yakasını kurtarmaya, gelirin temiz olmasına, memuriyette mertebeye çıkılacağına, karlı atılımlar içinde bulunacağına,  kazancın kazançlı olacağına, kısa zamanda öğrenilecek mutlu edici haber duymaya, hatırı sayılır güç sahibi olmaya, tez zamanda duyulacak iyi gelişmelere şeklinde yorumlanmaktadır.

Diğer yoruma göre de, sıkıntı verici bir problemle yüzleşeceğine, can sıkıcı vaziyete gelmeye,  art niyetli bir kimseye, sorumluluktan dolayı rahatsız olmaya, yalancı düşmana şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada askere tekrar gitmek için Farklı bir açıdan yaklaşan alimler şöyle yorumlar: Görülen rüya bir kişiden yardım isteyerek hak ettiği daha iyi kazanca, çektiği zorlukların meyvesini alarak kazandığı galibiyete, yardım alarak hak edilen başarıya, zorluklara göğüs gererek beklediği varlığa ve sıkıntılarının sonunda kavuştuğu toplu mala şeklinde yorumlanmaktadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4652