Rüya tabiri ara

Rüyada Askere Çağrılmak

Nisan 8, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada askere çağrılmak, aydınlık yada selametin simgesi ise olan bu rüya kişinin amellerine ulaşıp huzura ereceğine işaret etmektedir. Doğruluktan, dürüstlükten şaşmayarak evine helal lokma götürebileceğine yaşadığı bir takım tatsız olaylardan dolayı da kısa süreli olan bir hastalık geçirerek tedavi altına gireceğine delalet edebilmektedir. Rüyayı gören kişi adalet peşinde olan Allah Tealanın buyruklarını yerine getiren, hayatını imana yada Kur’an-a adamış mümin olan kişilerdir.

Rüyada askere çağrılmak, rüya sahibi iş hayatında geçimsiz, bencil, huysuz olan bir takım insanlara bir arada çalışarak huzurunun kaçacağına, yapmak istediği işlerde karşısına çıkabilecek engeller yüzünden de başarısız olacağına, aile hayatında sürekli olarak tartışmaların yaşanarak aile içerisi sevginin, neşesinin yok olacağına delalet edebilmektedir.

Rüyayı gören kişide aynı zamanda yolculuğa çıkmaya, beklenmeyen bir misafire, elinize geçebilecek olan yüklü miktarda paraya delalet edebilmektedir. Rüyayı gören kişinin maddi olan anlamda çıkmaza düştüğü anda yabancı olan bir kimse tarafından da el uzatacağına, bu kişinin rüyayı gören kişinin hayatının değişmesine sıkıntılarını atlatabileceğine yardımcı olup kişiyi sil baştan hayata döndüreceğine çevresinde istenmeyen suçlamalara maruz bırakan rüyayı gören kişinin haklılığının da ortaya çıkıp insanların öz güvenini tekrar kazanacağını işaret edebilmektedir.

Rüyada Askere Çağrılmak

Rüyada askere çağrılmak, rüyayı gören kişinin yaşadığı maddi yada manevi sıkıntılardan ve yaşanabilen talihsizliklerden dolayı da Allah-u Tealaya isyan etmesine şeytanın yoluna vesvese vererek istemeyerek bir çok hatalara vesile olabilmesine, çevresinde ona yardım etmek isteyebilen yakınlık gösterebilen kişilere karşıda kırıcı olan tavırlar sergilemesine delalet edebilmektedir. Bu rüya başka bir deyişle kurtuluş olarak açılan kapılara, tövbe ederek hak yoluna dönmeye, ilahi kudretinde işaret etmektedir.

Rüyada askere çağrılmak, rüyayı gören kişinin uzun uğraşlar vererek maddi veya manevi anlamda her türlü destek göstererek girdiği işte azmi veya kararlılığı sayesinde başarı göstererek devlet makamında önemli bir konuda geleceğine, sevdiklerinin göğsünü kabartarak onları mutlu edebileceğine, kısa süreli olarak seyahatlere çıkarak ailesinden veya sevdiklerinden ayrı kalacağına delalet edebilmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3717