Rüya tabiri ara

Rüyada Askerden Korkmak

Nisan 16, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada askerden korkmak, rüya sahibinin çekindiği, sonucundan tereddüt ettiği bazı adımlar atmış olduğuna işaret eder. Rüyada asker görmek aslında hayırlı olan rüyalar arasında kabul edilir. Bu yüzden rüyada askerden korkmak rüya sahibinin başarılı olacağı girişimlerden çekinmesine, her şeyi kötüye yormasına, sonuçların kötü olacağı düşüncesinden bir türlü kurtulamamasına işaret eder.

Yaşamında bu nedenle her zaman pasif kalan birisi olduğuna da işarettir. Bundan sonra adımlarını atarken kendisine güvenmesi ve her zaman başarılı olacağı düşüncesinden uzaklaşmaması gerekir. Bu rüya kendisine yol gösterici olacaktır. Yakın zamanda girişeceği bir iş varsa, bir birliktelik olacaksa mutlaka doğru adım attığından emin olmalıdır. Korkmak rüyada kişinin çekincelerine işaret eder. Bu yüzden rüya sahibi yaşamını sorgulamalı ve hataları varsa düzeltmelidir.

Bazı yorumcular tarafından devletle olacak bir anlaşmazlığa tabir edilmiştir. Rüya sahibinin sonuçlanmayan bir davası varsa, başvurularından netice alamıyorsa bunun endişesini taşıyor demektir. Bu rüya böyle sorunların neticeleneceğine, sonuçların rüya sahibinin istediği gibi olacağını müjdeler. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin korkularıyla yüzleşmesine delalet eder. İş yaşamında, aile yaşamında ya da sosyal yaşamın içinde yaşanan her türlü problemde, yaşanma olasılığı bulunan sıkıntılarda böyle bir rüya görmek normal kabul edilir.

Rüyada askerden korkmak, bazı hallerde rüya sahibinin sevineceği bir gelişmesinin olacağına işaret eder. Kişinin eline para geçmesine, sevdiği kişiyle evlenmesine, seveceği istediği biriyle tanışmaya, ev almaya, makam yükselmesine, hastalıktan kurtulmaya, şifa bulmaya işaret eder. Bu açıdan rüyanın çok hayırlı olduğu söylenebilir. Rüyayı bu şekilde tabir etmek için kişinin isteklerine, hayallerine bakmak gerekir. Uzun süredir istenen bir olayın gerçekleşmesi şeklinde tabir yapılabilir. Temiz giyimli bir askerden korkmak daha iyidir. Üstü başı kirli bir askerden korkmak ise, pek hayırlı olmaz.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3688