Rüya tabiri ara

Rüyada Asker Yolu Beklemek Görmek Rüya Tabiri Diyanet ve İhya Yorumları

Aralık 7, 2019 - Okuma süresi: 11 dakika

Rüyada asker yolu beklediğini görülmesi, kişinin malının artacağına, büyük bir rızkı elde edeceğine, uzun ve sağlık bir yaşam süreceğine yorumlanır. Aynı zamanda kişinin işlediği bazı suçlardan dolayı başının derde gireceğine, hareketleri yüzünden kötü muamele göreceğine çevresinde bir takım problemler yaşayacağı şeklinde de yorumlanır.

Alim İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; rüyayı gören kişi bekar ise kısmetlerinin çoğalacağına, kalplerini çalacak kişilerle karşılaşacaklarına, kısmetlerinin çoğalacağına, hayırlı bir eşe sahip olunacağına yorumlar. Rüyada asker yolu beklemek, bir düşüşe, büyük bir acıdan sonra gelen mutluluğa; kişinin kendine karşı olan güveninin artmasına ve çabayla birlikte elde edilen bir başarıya, herkesin mutluluğunu isteyen iyi kalpli bir kişiye, gönül bolluğuna, hayata karşı olan yeni sevinçlere, başarılara, mutluluk veren olaylarla karşılaşmaya işaret eder. Rüyada asker yolu gözlemek, can sıkan işlerden ve ortamlardan uzak durulacağına, iş hayatında ki başarısızlıkların gideceğine, daimi bir başarı elde edileceğine, gören kişi öğrenci ise okul hayatında büyük bir sevinç ve mutlulukla karşı karşıya kalacağına, kişi aşık ise sevdiği kişi ile kısa bir süre içerisinde bir yuva kuracağına, uzaktan gelen bir misafir ve müjdeli haberlere de dalalet eder.

Rüyada Asker Görmek

Rüyada asker görülmesi, hayatınız boyunca bol mutluluk ve kazanca, iş ve öğrenim hayatında başarılara, yükselmeye dalalet eder. Alim Câferi Sâdık (r.a) demiştir ki; Rüya sahibi hayatı boyunca hiç görmediği bir mutluluğa, başarıya ve mertebeye çıkacaktır. Etrafında saygın, güvenilir ve bilge bir kişi olacaktır. Rüyada bir kimse asker olduğunu görür ise, evden hasta veya ölü çıkacağına işaret eder. Rüya sahibi eğer bir yerde asker olduğunu görür ise, beklemediği bir dostundan haber alacağına, bir yakınının ondan yardım isteyeceğine, yarım kalan bir arkadaşlığın tekrar başlayacağına, bir dostun yardımını göreceği şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Askerler Görmek

Rüyada çok sayıda görmek alim İbn-i Sirin (r.a) tabirine göre; bir kişi eğer rüyasında rütbeli askerlerle birlikte kendini görür ise, iş hayatında büyük bir mevkiye gelme, güzel gelişmeler ve günler görme, büyük işler başarma, etrafında saygı duyulan bir kişi haline gelme, ünlü olmak, büyük bir bilge olmak şeklinde yorumlar. Eğer rüyada rütbesiz askerler görünür ise, yaşadığı yerde bir saldırıya uğrayacağına, mal kaybı veya hırsızlıkla yüz yüze gelineceğine, tehlikede olmaya da işaret etmektedir.

Rüyada Silahsız Asker Görmek

Rüyada silahı olmayan asker görmek, kişinin etrafında ki insanların dedikoducu, kötü niyetli olduğuna yorumlanır. Rüyayı gören kişi, yakın gördüğü biri tarafından ihanete uğrayacağına, kendisine iftira atılacağına, kötü niyetli bir dostla yakın olduğuna da yorumlanmaktadır. Alim Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; rüyada bir kişi eğer silahsız bir asker görüyor ise, hayatı boyunca sağlıklı olacağına, hiç bir kötü olayla yüz yüze gelmeyeceğine, her zaman güvende ve refahta kalacağına yorumlamaktadır.

Rüyada Asker Olduğunu Görmek

Rüyada asker olunduğunun görülmesi alim İmamı Gazali (r.a) yorumunda; yüksek mertebeli bir iş sahibi olmak, kısa sürede büyük bir mal varlığı elde etmeye, mevcut olan sıkıntılardan ve buhranlardan kurtulmaya yorumlamıştır. Rüyada asker olduğunu görmek, bir takım konuşulmayan akrabalarla tekrar konuşulacağına, bozulan dostlukların düzeleceğine, küs olunan kişilerle aranın güzelleşeceğine de işaret etmektedir.

Rüyada Asker Öldürdüğünü Görmek

Rüyada asker öldürdüğünün görülmesi, zor gelen bir işin içinden kolayca çıkılacağına, artık huzursuz eden ilişkinin tez zamanda biteceğine veya kısa süre içerisinde problemlerden kurtulacağına işaret eder. Alim İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; kişi eğer rüyada asker öldürdüğünü görürse bu kişinin hayatında ters giden işlerin düzeleceğine, iş hayatında huzura kavuşacağına, bir mevkiye veya güce sahip olacağına, kendisinin kötülüğünü isteyen insanları yeneceğine, zor bir durumdan Allah sayesinde kurtulacağına işaret eder. Rüyada asker öldürdüğünü görmek aynı zamanda, kaçırılan bir şansın veya fırsatın tekrar elde edileceğine daha önce başarılmamış bir işten galibiyet ile çıkılacağına da işaret etmektedir.

Rüyada Silahlı Asker Görmek

Rüyada silahlı askerlerin görülmesi, aile hayatında yaşanan bir takım zorlukların aşılmasına, güzel ve müjdeli haberlerin gelmesine, iyilikler ile sürekli karşı karşıya gelmeye yorumlanır. Alim Câferi Sâdık (r.a) demiştir ki; bir kişi rüyasında silahlı bir asker görüyor ise o kişi yaşadığı küskünlüklere son vereceğine; karşılıklı dargınlıkların geçeceğine, zor bir dönemden güzellik ve iyilikler ile kurtulacağına, aile bağlarının kuvvetleneceğine yorumlamıştır. Rüyada silahlı asker görmek aynı zamanda, kaçırılan bir iş veya eğitim hayatında ki fırsatın tekrar rüya sahibine geleceğine, zor olan bir durumun içerisinden kolaylıkla çıkılacağına, büyük bir mevki ve güç elde edileceği şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Asker Olup Çatıştığını Görmek

Rüyada asker olup çatıştığını görülmesi, iş veya eğitim hayatında büyük bir sorunla karşılaşmaya ve bu sorunlar akabinde uzun süreli bir başarısızlığa işaret etmektedir. Alim İbn-i Sirin (r.a) tabirine göre; rüyasında asker olup çatıştığını gören kişi, büyük bir çıkmaza girerek sorunlarla baş edeceğine, bu sorunlardan hayırlı ve güzel bir şekilde işin içinden çıkacağına yorumlar. Rüyada çatışan kişi, ruhani olarak çıkmaza girdiğini düşündüğü konulardan büyük bir refah ve rahatlama ile kurtulacağına da yorumlanmaktadır.

Rüyada Ağlayan Asker Görmek

Rüyada ağlayan asker görülmesi uzun bir yolcuk yapılacağına, bu yolculuk sonrasında rüya sahibinin yuvasına müjdeler ve hediyelerle döneceğine işaret etmektedir. Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; rüyada asker ağlaması aile üyelerinin büyük bir sevinç ve mutluluk yaşayacağına, bir büyükten kalan bir mirasa, iş hayatında büyük bir başarıya veya mevkiye sahip olması şeklinde yorumlamıştır. Gören kişi öğrenci ise eğitim hayatında büyük bir başarıya imza atarak, olduğu yerden farklı bir ülkede eğitim hayatına devam edecek şeklinde de yorumlanabilir.

Rüyada Asker Arkadaşı Görmek

Rüyada asker arkadaşın görülmesi, güvendiğin birinden büyük bir iyilik görmek, aynı zamanda eski bir dostun tekrar ziyarete gelmesi, eski arkadaşlarla buluşma gibi şekillerde yorumlanır. İmamı Gazali (r.a) yorumunda; rüyada askerlik arkadaşını gören kişinin, iş ve aile hayatında büyük mutluluklar elde edeceğine, üstünde olan problemlerinden tez vakitte kurtulacağı, moralinin yüksek olduğu, müjdeli bir döneme gireceği şeklinde yorumlamaktadır.

Rüyada Asker Kıyafeti Görmek

Rüyada asker kıyafetleri görmek, rüya sahibi eğer bir işe girmeyi düşünüyor ise iki kere düşünmesi gerektiği, yapacağı bir işte güvendiği birine sırt dayanmaması gerektiği, yapılacak ve alınacak kararlarda tek başına düşünmesi gerektiği şeklinde yorumlanır. Alim İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; rüyada asker kıyafeti görmek yapılmak istenilen bir işi iki kere düşünmeye, yapılacak işte çıkabilecek sorunlara, sorunların önceden tespit edilmesi ve çözülmesine yorumlanmaktadır. Rüyayı gören bir kişi bir işe başlayacaksa eğer, ilk önce mevcut sıkıntıları ve manevi problemlerinden kurtulmaya daha sonrasında ise yeni bir işe başlaması şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Asker Olup Vurulmak

Rüyada asker olup vurulmak, elde olan mal varlığının kaybına, kayıp edilen paranın ardından büyük bir üzüntüye ve derin bir çöküşe işaret etmektedir. Hayatta ki bir takım olumsuzlukların peşini bırakmaması, ruhsal sıkıntılar ve buhranlara dalalet etmektedir. Alim Câferi Sâdık (r.a) demiştir ki; rüyada asker olup vurulan bir kimse, büyük bir para elde edecektir, elde ettiği para ile hayırlı işler ve büyük bir servet yapacaktır. Bu kimse eline gelen paradan kat ve kat daha büyük bir kazanç ve servet elde edecektir. Hayatında büyük bir yükselmeye ve yeni bir döneme geçiş yaşayacaktır; bu kişi eğer bir gönül ilişkisi yaşamayı düşünüyor ise düşündüğü kişi ile bir evlilik geçirecektir ve eşsiz bir mutluluğu tadacaktır şeklinde yorumlamıştır. Eğer rüya sahibi rüyasında asker olup vurulduğunu fakat yaşadığını görüyor ise; büyük bir mal varlığına, müjdeli güzel bir habere ve iyi bir işe sahip olacak şeklinde de yorumlanmaktadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

433

Rüya Sitesi Linkleri