Rüya tabiri ara

Rüyada Asker Yolu Beklemek Rüya Tabiri Diyanet ve İhya Yorumları

Aralık 13, 2019 - Okuma süresi: 10 dakika

Rüyada askere giden birinin dönmesini beklemek, rüyanın şartlarına göre farkı yorumlar alabilir. Bu rüya, rüya sahibininiçinde bulunduğu sıkıntılara bir çözüm bulamayacağına ve daha büyük sıkıntılara gireceğine işareteder. Rüya sahibi ancak kendi çabası ve emekleri sonucunda rahat ve güzel günlere sahip olabilir.

Rüyada asker yolu beklemek, rüyayı gören kişinin bir süreliğine geçiminin zorlaşacağına, maddi olarak kötü bir döneme gireceğine ve elindeki mal varlığının azalacağına işaret eder. Rüya sahibi hayalini kurduğu iş yaşamına ancaj çok çalışarak ulaşabilir. Rüyayı gören kişi gece gündüz demeden çok çalışır ise, iş konusunda kısmetin açılacağına, ferahlığa çıkılacağına, elde edilen kazancın günden güne daha da fazla artacağına, her çektiği sıkıntıda yeni bir yol bularak feraha ulaşacağına işaret eder.

Eğer rüyada görülen askerler topluluk halindeyse ve başlarındaki kişi değerli bir insansa, bu rüya İslami olarak değerlendirildiğinde, Müslümanlar için Allah tarafından bir yardım ile ödüllendirilecekleri şeklinde tabir olunur. Rüyada büyük ve şanlı bir komutanın emrinde savaşa katılmak, çok mutlu olduğunuza, kendi zaferinizle sarhoş olacağınıza işaret eder.

Rüyada bir şehre ya da yerleşim alanına askerlerin girdiğini görmek, yağmur ve bereketin toprakları şenlendireceğine işaret eder. Rüyada emirlere ve kurallara karşı gelen, askerlikten kaçmaya çalışan bir askeri görmek ise, gerçek hayatta da o şekilde davranan, çalışmayı sevmeyen ve istemen kişilere işaret etmektedir.

Rüyada askerleri yaralanmış ve sefil bir vaziyette ve kendini onların dışında iyi bir durumda görmek, rüyayı gören kişinin hayatında üzerinden uzun süre atamayacağı bir durgunluk yaşayacağı, bir nevi depresyona gireceği rivayet edilir.Rüya sahibi dışarıdan üzücü bir duruma tanık olacak ancak tek başına altından kalkamayarak güvendiği kişilerden yardım isteyecektir.

Rüyada asker görmek, güç ve kudret ile yorumlanır. Rüyada kendisinin bir generalle konuştuğunu görmek, rüya sahibinin isteklerinde hiçbir zaman zorlukla karşılaşmayacağına işaret eder. Rüya sahibinin bir er olarak askeriyede çalıştığını görmesi, rüya sahibinin hükümet dairelerinde olan işlerini kolaylıkla neticelendireceğine işaret eder. Rüyada bir askeri birlik içinde eğitim yaptığını ya da takım halinde bir caddeden geçtiğini görmek, rüya sahibinin çalıştığı yerde sevildiğine ve her zaman için hizmetinden faydalanılıp takdirle anılacağına işaret eder. Başka bir yoruma gören ise, rüyada bir asker, peygamber, devlet adamı ya da bir alim ile görülüyorsa, Müslümanlar hakkında yardıma işaret etmektedir. Bir kimse rüyada bir şehre veya bir sokağa ya da bir mahalleye asker geldiğini görse, o yerlere yağmur ve yağmur ile beraber bereket yağdığı rivayet edilir. İslam alimleri asker görmeyi, müminler için kurtuluş ve zalimlerden intikam alma olarak da yorumlamaktadırlar.

Rüyayı gören kişi bir kadınsa ve bir askerle oturup sohbet ediyorsa ya da konuşuyorsa bir muradı olacak ve muradı için sabrının sonunda o murada ereceğine delalet eder.

Rüyayı gören kişi, rüyasında beyazlar içinde bir deniz askeri görmüş ise uzak bir şehirden güzel bir haber veya kısmet beklediğini ve bu kısmetin kısa bir süre içerisinde geleceğini belirtmektedir.

Rüyada asker beklemek tüm maddi ve manevi sorunların ereceğine, daha sonra çok hayırlı adımlar atacağına işaret eder.

Rüyada Asker Olduğunu Görmek

Rüyada asker olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin yaşayacağı zorluklara rağmen çok başarılı olacağına, bu başarısı sayesinde zenginliğe ve üne kavuşacağına işaret eder. Rüyada asker olmak, zorluklara rağmen zengin ve ünlü olabilmek anlamına gelir.

Rüyada asker görmek güç, güven, başarı, değer verilen ve güvenilen dost gibi güzel anlamlara gelmektedir. Rüyasında askeri üniforma giyen bir kimsenin hayatında çok güzel değişiklikler olacaktır. Bir kimse eğer rüyasında asker olup, geçit ya da resmi bir törende görev alıyor ise, bu kişi toplumda istediği konuma gelir.

Rüyada Ölümü Beklemek

Rüyada ölümü beklediğini görmek, rüya sahibinin aile içerisinde yaşayacağı sıkıntıya işaret eder.

Rüyada Otobüs Beklemek

Rüyada otobüs beklediğini görmek, rüya sahibinin yaşayacağı bir olay karşısında çaresiz kalacağına işaret eder.

Rüyada Haber Beklemek

Rüyada haber beklediğini görmek, rüyayı gören kişinin rüyadaki durumuna göre farklı yorumlar alır. Haber beklerken kişi heyecanlıysa bu sevince, mutluluğa yorumlanır. Eğer tedirgin bir şekilde haber bekleniyorsa bu durumda sıkıntı, dert, üzüntü şeklinde yorumlanır.

Rüyada Birini Beklemek

Rüyada birini beklediğini görmek, rüyayı gören kişinin övüleceği, yaptığı işlerin takdir toplayacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada beklemek, rüya tabircileri tarafından hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Rüya sahibinin hayal ettiği her şeyi sırasıyla yaşayacağına işaret eder. Beklemenin rüya tabiri, kişinin düşünce olarak olgunlaşması için sabretmesi gerektiğini ifade eder. Rüyada beklediğini görmenin yorumu, rüya sahibinin kendini zora düşmüş bir şekilde bulacağına işaret etmektedir. Ancak rüya sahibi zora düştüğü sırada inancını kaybetmemeli ve sabrederek sıkıştığı konuda çözüm bulmaya çalışmalıdır. Kişinin hedeflerine ulaşması, hayallerine ve istediği günlere kavuşması için biraz sabretmesi gerektiğine yorulmaktadır. Bu rüya, rüya sahibinin gerçek hayatına da etkilidir, gerçekle ilişkilidir. Ayrıca rüya sahibinin bazı zorluklara dayanması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Bir Askeri Silahsız Olarak Görmek

Rüyada silahı olmayan bir asker görmek, rüya sahibinin güvendiği, iyi biri olduğu bir kişinin kötülüğünün dokunacağına delalet eder. Rüya sahibinin bir konuda karar vermeden önce çok iyi düşünmesi ve değerlendirmesi gerektiğine, aksi takdirde büyük hatalar yapabileceğine işaret eder. Rüyada silahı olmayan bir asker görmek, rüya sahibinin hayatındaki bir kadının kötülüğüne maruz kalacağına işaret etmektedir.

Bir Kadının Rüyasında Asker Olduğunu Görmesi

Rüya sahibi kadının rüyasında asker olduğunun görmesi, rüyayı gören kişinin başarı ve zenginlik için çok çabalaması gerektiğine, var gücü ile çalışması gerektiğine, rüya sahibinin kendisinden beklenmeyen büyük bir başarı göstereceğine işaret eder.

Rüyada Asker Evinde Olmak

Rüyada asker evinde bulunduğunu görmek, rüyayı gören kişinin evinde bir aile bireyinin hastalanacağına işaret etmektedir.

Rüyada Askeri Hasta Görmek

Rüyada bir askeri hasta olarak görmek, rüyayı gören kişinin birine yardım etmek istediği halde kötü niyetli biri tarafından engellendiğine, her adım attığında bu kişi tarafından kötü niyetle müdahalede bulunduğuna işaret eder.

Rüyada Asker Yolcu Etmek

Rüyada bir yakınını askere göndermek, rüya sahibinin hayalini kurduğu ve kavuşmak için çokça emek harcadığı bir işi kurmak için eline yüksek bir kazanç geçeceğine işaret eder. Rüyada asker yolcu etmek, rüya sahibinin çalışmalarının bereketli bir şekilde ilerleyeceğine,  kazandığı paranın bolluk ve bereket getireceğine işaret eder.

Rüyada Birinin Yolunu Beklemek

Rüyada yol beklemek, rüyayı gören kişinin işlerinin yolunda pürüz çıkmasından dolayı maddi ve manevi olarak zarar edeceğine işaret eder. Ancak rüya sahibi bu durumu kendi emek ve çabaları ile toparlayarak iş yaşamını yoluna koyacak, kendi alanında sözü geçen bir isim haline gelecektir.

Rüyada Askerlerin Saldırıya Geçtiğini Görmek

Rüyada askerlerin sıra halinde bir yere saldırmak üzere hareket ettiğini görmek, eğer rüya sahibi durumdan gururlanıp heyecanlanıyorsa, bir işi başarmak için ihtiyacı olan enerjiyi kendi içinizde bulacağına ve etrafındaki her şeyin enerjisi ile beraber rüya sahibine yardım edeceğine işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3101

Rüya Sitesi Linkleri