Rüya tabiri ara

Rüyada Asker Tarafından Vurulmak

Mart 18, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada asker tarafından vurulmak uzak birinden gelecek yardıma, güzel huylu olanlardan dua almaya, atılgan şahısla dostluğa, erdemli dost yardımına işaret eder. Ek olarak asker tarafından vurulmak rüyasını değerlendirecek olursak kısmetli bir geleceğe, sevimsiz kimseyle konuşmamaya, yenilikçi insanlardan dua almaya şeklinde tasvir edebiliriz. Titiz kadından faydalanacağına, açgözlü insanla ortaklık yapmamaya, sonuç odaklı bir kimseyle birlikte işe girmeye, maharetli insandan gelecek güzelliğe şeklinde yorumlanır.

Rüyada asker tarafından kurşunlanmak hoşgörülü olanlardan gelecek iyiliğe, samimi insanla yola çıkmaya, adaletli şahısla ortak olmaya, kabiliyetli erkek yardımına, tertipli insanla yola çıkmaya şeklinde yorumlanır. Düşünceli kişiden gelecek şefkate, tertipli kimseden gelecek sevaba, değersiz kimseyle yola çıkmamaya delalet etmektedir. Açık görüşlü kimseyle birlikte yaşamaya, görgüsüz şahıslarla görüşmemeye, ölçülü karakterde kişiye olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada asker tarafından öldürülmek arkadaşlık ilişkilerinde başarıya, faydalı uğraşlara,huzur bulmaya, sorunlardan uzak bir hayat süreceğine, fakirlikten uzak durmaya, mutluluğa kavuşmaya, ilişkisinin iyi olacağına, sevecen genç kadına, isteklerinin hayata geçeceğine, yüksek mertebeye yükseleceğine, kolay kazanılan ziynete olarak yorumlanmaktadır. Başka görüşlere göre de huzuru kaybetmeye, düşmanlıktan emin olmaya,  sıhhatin kötüleşeceğine, sırların açığa çıkacağına şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada askerin bana ateş etmesi Sıkıntılara göğüs gererek hak ettiği daha iyi kazanca, gördüğü zahmetle kavuştuğu mülke, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak istediği yüksek mertebeye ulaşılacağına ve meşakkatle birlikte gözlediği müjdeye işarettir.

Rüyada asker tarafından silahla vurulmak işte mevkiye gelineceğine, manevi yükü bulunan bir kimseden uzak durmaya, iş hayatında istediği makama yükseleceğine, finansal külfeti bulunan tanımadığı birinden kurtulmaya, gıpta ile bakılan güce ulaşmaya, şana ulaşmaya, zorluk çekmeden kazanılan servete, iyi bir birlikteliğe, yüksek makama ulaşacağına, kolay elde edilen altına, duygusal yükü bulunan tanıdığından kendini kurtarmaya şeklinde yorumlanır.

Rüyada asker tarafından ateş edildiğini görmek başka bir yoruma göreyse fena niyetli bir tanıdık eliyle fenalık görmeye, fena niyetli bir kişi tarafından zarar görmeye, fena huylu bir tanıdık tarafından fenalık görmeye, sırların meydana çıkacağına, saklanan sırların açığa dökülmesine şeklinde yorumlanır. Rüyada asker tarafından vurulmak, sıkıntı çekerek hayalini kurduğu şana, çektiği zorlukların meyvesini alarak hak ettiği hayra, zahmetle birlikte ümit ettiği temiz kazanca, zorlukların ardından ulaştığı berekete ve zorlukla birlikte istediği ferahlığa işarettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4639