Rüya tabiri ara

Rüyada Asker Olduğunu Görmek

Mart 18, 2019 - Okuma süresi: 9 dakika

Rüyada asker olmak, hayırlara vesiledir. Zorlukların yenilmesi ve sonuçta istenilen sonuca ulaşılması ile ilgilidir. Aşağıda detaylı bilgilendirmeyi bulabilirsiniz.Rüyada asker olmak ile beraber bir peygamber veya melik ya da bir alim varsa, mümin ve muvahhitler hakkında yardıma işaret eder.
Bir kimse rüyada bir şehre veya bir sokağa ya da bir mahalleye asker geldiğini görürse, o yerlere yağmur yağar.Rüyada Asker Olduğunu Görmek Çok güçlü ve mücadeleci bir kişi olduğuna haber verir. Başına gelen her güçlükte çabalayarak ve yere düşmeden kendisini toparlayıp çalışarak sorunları çözen biri olduğuna yorulur. Sıkıntılarını gideremediğinde oturup ağlamak ve sızlanmak yerine çok çalışıp ve çabalayıp hayatını düzene koyacaktır.

Rüyada asker olmak , zorluklara rağmen zengin ve ünlü olabilmek demektir. Askeri silahsız görmek, iyi diye bildiğiniz birisinin size kötülüğünün dokunacağına işarettir. Bir konuda karar vermeden önce çok iyi düşünmelisiniz, aksi takdirde büyük hatalar yapabilirsiniz.Karar vermeden önce çok iyi düşünmeniz gerekiyor. Aksi takdirde büyük hatalar yapabilirsiniz.

Asker güç, güven, başarı, inanılacak dost anlamına gelir. Rüyasında askeri üniforma giyen bir kimsenin hayatında iyi değişiklikler olacak anlamına gelir. Bir geçit resmi gören kişi de toplumda istediği duruma gelir.

Rüyada Asker Olmak, Güç, kudret ve iktidar sahibi olmaya, sorumluluk almaya, sıkıntılardan ve çalışmaktan korkmayarak, cesurca mücadele etmeye, güzel günlere olan inancını hiç yitirmemeye, sabırlı, sağduyulu ve merhametli olmaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin en kötü ve sıkıntılı günlerinde dahi umudunu kaybetmeyecek kadar dirayetli bir kimse olacağına, Ancak düşünmeden adımlar atamayacağına ve hiçbir zaman fevri bir davranış içinde olmayacağına rivayet edilir.

Rüyada Asker Olduğunu Görmek ve Çatışmak Rüya gören kişinin çok mücadeleci bir ruh taşıdığı anlamına gelir. Rüyayı gören her şeyin en iyisine sahip olmak için yoğun çaba gösteren, ekmeğini taştan çıkaran, ailesini ve çevresini her koşulda geçindirmenin bir yolunu bulan, bu yönüyle oldukça takdir edilip sevilen ve saygı duyulan kimse olarak tabir edilir.

Rüyada Asker Olmak Zafer elde etmeye, rakipleri arkada bırakmaya, düşmanlardan, kem gözlü ve kötü niyetli kişilerden kurtulmaya delalet eder. Rüya gören kişinin kendisini hiçbir zaman yalnız ve çaresiz hissetmeyeceğine, kötü giden günlerde elini kolunu bağlayıp, ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya kesinlikle izin vermeyeceğine ve hep gayret gösteren kimse olacağına tabir edilir.

Rüyada Askere Gitmek Makam ve rütbe sahibi olmaya, başarılar ile gündeme gelmeye, işinin ehli olup bununla isim yapmaya ve herkes tarafından bu şekilde anılmaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin gireceği ticarette herkesin önüne geçeceğine ve yapacağı iş sayesinde toplumun kendisine saygı duyacağına delalet eder.

Rüyada Asker Görmek Hedeflere doğru ilerleyen yolda emin adımlarla yürümeye ve her geçen gün isteklerine yaklaşmaya rivayet edilir. Rüya sahibi çok akıllı ve stratejik planlarla yaşamında arzu ettiği her şeye ulaşacak, hiçbir isteğinden yana gözü arkada kalmayacak anlamındadır.

Rüyada Kadın Asker Görme Elinden bütün işler gelen, evin hem erkeği, hem kadını olmak için çaba sarf eden, evi çekip çevirdiği gibi maddi işleri konusunda da çok başarılı olan bir kadının varlığına tabir edilmektedir.

Rüyada asker olduğunu görmek çok büyük güce, kudrete ancak tek başına kalmaya işarettir. Bir kimse bu rüyayı görürse kısa zamanda zor bir olayla karşılaşacak demektir. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli konu rüyanızda görmüş olduğunuz başka nesne ve olayların açıklamalarını görmek ve bunların hepsini bir birleştirerek bir anlam vermek gerekmektedir. Bu durumda Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir konu ise rüyanıza bir bütün olarak bakıp ona göre değerlendirmeye çalışmak daha doğru olacaktır. Rüyalar her zaman size gelecek ilgili bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üstünde düşündüğünüz konuları ilgilendiren rüyalar görmeniz çok doğaldır. Bazen ise görülen rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek gerçekten bir o kadar zordur. Bu gibi durumlarda tabirlerden yararlanırken ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken konu çok iyimser olarak yorumlamak gerekmektedir.

Rüyada Silahlı Asker Olmak Çok Sahici dostlara işaret ettiği ve Bu kişiler, rüya gören kişinin hep kötü anlarında kendisine çok destek olan ve yaptığı her işte arkasında duran ailesi kadar yakın olan kimseleri işaret etmektedir.

Rüyada Hasta Asker Görmek Rüya gören kişinin iyi niyetlerini öldürmeye çalışan bu sebeple sürekli olarak kafasını karıştırmak için çaba harcayan kişiye işaret eder. Bu kişi rüya sahibinin bütün inandığı şeylerin yanlış olduğunu etrafta söyleyerek sürekli olarak kafasını karıştırmak için çaba sarf edeceği anlamındadır.

Rüyada Asker Olup Savaş Meydanı Görmek Rüyada savaş meydanı görmek, rüya gören kişinin bazı sıkıntılarla yüz yüze gelip, hiç tanımadığı bir takım insanlarla ağız dalaşı ve münakaşa etmesi anlamında tabir edilmektedir. Rüyanız hayır olsun

Rüyada asker olmak evinizin güvenli olduğuna, asker olduğunuzu görmek,başarı ve zenginlik için bütün gücünüzle çalışmanız gerektiğine, büyük bir komutanın emrinde savaşa katılmak, çok mutlu olduğunuza, asker evinde olmak, hastalanılacağına,kışla içerisinde asker görmek, eski bir dosttan yardım alınacağına, askeri hasta görmek, birisine yardım etmek istediğiniz halde,kötü niyetli biri tarafından engellendiğinize,silahsız asker görmek, tanıdığınız bir kadının kötülüğüne maruz kalacağınıza işarettir.

Rüyada asker olmak zorluklara rağmen başarılı olmak, elindeki işi başarıyla zamanında tamamlamak gerektiği anlamını taşır.

Askere gitmek, asker olmak, askere gittiğini, asker olduğunu, askerlik yaptığını görmek, şu anda zor ve sıkıntılı bir dönem yaşadığınızı ancak sabır ve çabalarınızla bunları atlatıp, başarıya ulaşacağınızı ifade eder.

Rüyada askere çağrılmak, askere çağrıldığını görmek hedeflerinize ulaşmak için hemen çalışmaya başlamanız ve hiç durmamanız gerektiğini işaret eder.

Yeniden askere çağrılmak askerliğini yapmış olduğu halde yeniden askere çağrıldığını görmek hayallerinize ulaşmak için gittiğiniz yolda bir mola verdiğinizi veya duraksadığınızı, derhal yeniden çalışmaya başlamanız gerektiğini simgeler.

Rüyada bir asker ile konuşmak, askerle konuştuğunu görmek güç, güven, başarı, inanılacak dost anlamına gelir.
Rüyada askeri üniforma giymek asker üniforması giydiğini görmek Çok yakında hayatınızda iyi değişiklikler olacak anlamına gelir.

Rüyada bir şehir veya yerleşim alanına askerlerin girdiğini görmek yağmur ve berekete delalet eder
Rüyasında başında komutan bulunan asker topluluğu görmek Yardım, destek ifadesidir
Rüyada başı bozuk asker topluluğu görmek karışıklık, işlerin ters gitmesi, beklenmeyen sorunlara işaret eder

Rüyada silahsız asker, askeri silahsız görmek iyi diye bildiğiniz birisinin size kötülüğünün dokunacağına işarettir. Bir konuda karar vermeden önce çok iyi düşünmelisiniz, aksi takdirde büyük hatalar yapabilirsiniz.Rüyada bir generalle konuşma, konustugunu görmek islerinizde hiçbir zaman zorlukla karsilasmayacaginiza delalet eder.Rüyada bir er olarak bir askeri büroda çalıştığını görmek hükümet dairelerinde olan islerinizi kolaylikla neticelendireceginizi müjdeler

Rüyada bir askeri birlikte egitim yaptığınıi veya takım halinde bir caddeden geçtigini görmek çalıştığınız yerde sevildiginizi gösterir.Rüyanızda büyük bir komutanın emrinde savaşa katıldığını görmek çok mutlu olduğunuza işaret eder.Rüyanda kışla içerisinde asker görmek eski bir dosttan haber alınacağına işarettir,

Rüyasında yakınınız olan hasta asker, askeri hasta görmek birisine yardım etmek istediğiniz halde, kötü niyetli biri tarafından engellendiğinize işarettir.Yakınınız olan birinin asker olduğunu görmek onun yeni bir işe gireceğini haber verir.Rüyada askerdeki yakınını iyi ve sağlıklı görmek ondan iyi haber alacağınıza, hasta veya yorgun olduğunu görmek onun sizden haber beklediğine işarettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3810