Rüya tabiri ara

Cover Image

Asker Olduğunu

Temmuz 13, 2017 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada asker olduğunu görmek, kişinin güç ve kudrete nail olup girdiği her işte üstünlük sağlayacağına, iş hayatında inancını hiç yitirmeyerek, başarılı bir çok işte yer alacağına yorumlanır. Rüyasında asker olduğunu gören kimse, yakın zaman da dileklerine kavuşarak hayatını önemli kılar. Rüyada asker olduğunu görmek, aynı  zaman da kişinin hayatını mantık çerçevesinde yürüterek duygularına asla yer vermeyeceğine, kendisine kötülük yapmak isteyen kimselere karşı duyarlı olacağına yorumlanır.

Rüyada Asker Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada asker olduğunu görmek, asker olmak rüyası kişinin yüksek mertebelere ererek hayatını başarılarla sürdürmesine, eline aldığı rızklarını hayırlı yönlerde kullanmasına yorumlanır. Rüyada asker olduğunu görmek, aynı zaman da mevki ve makama erişmeye, insanları hoş tutmaya, size ve sevdiklerinize karşı olabilecek her tülü kötülükleri muaf kılmaya yorumlanır.

Rüyada Asker Olmak

Rüyada asker olmak, kişinin iş hayatında zorluklarla mücadele ederek rakiplerini halt etmesine, girdiği bir çok işte başarı olup sevdiklerini mutlu kılacağına yorumlanır. Rüyada asker olmak, başka bir değişle kişinin sınava maruz kalarak hayatını zorluklar içinde kazanacağına, girdiği bir çok işte başarı sağlayarak rızk kapısını açık tutacağına işaret edilir.

Rüyada Asker Olduğunu Görmek Ve Çatışmak

Rüyada asker olduğunu görmek ve çatışmak, kişinin rızkını elde etmek için her tülü kötülüklere baş vurarak alın teri yoluyla alnı açık çalışacağına yorumlanır. Kişinin rüyasında asker olup çatıştığını görmesi  güçlü düşmanları tarafından zarar görmeye çalışılacağına, maddi ve manevi olarak yaşayacağı sıkıntılara tabir edilir.

Rüyada Asker Olduğunu Görmek Ve Vurulmak

Rüyada asker olduğunu görmek ve vurulmak, bu rüya kişinin düşmanlarının oyunlarına maruz kalarak maddi ve manevi anlamda zarar uğrayacağına işaret eder. Rüyasında asker olduğunu görüp vurulan kimse hayata yönelik mücadelesinde başarısız olup tüm mal varlığını hiç uğruna kaybeder.

Rüyada Asker Olduğunu Görmek Ve Savaşmak

Rüyada asker olduğunu görmek ve savaşmak, rüya sahibinin hayatını zorluklarla elde ederek mücadele davasından hiç vazgeçmeyeceğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler sevdikleri insanlarla hoşnut içinde olarak hayatının her köşesini mutlu mesut şekilde yaşar. Rüyada asker olduğunu görmek ve savaşmak, aynı zaman da beklenen müjdeli habere, beklentilerin kavuşmasına, hayırlı kısmete ifade edilir.

Alimlerin Açıklamaları?

İmam Nablus-i Yorumu, rüyada asker olduğunu görmek, kişinin hayatın zorluklarına karşı dik durarak her türlü zorlukların üstesinden geleceğine, rızkını her daim açık tutacağına yorumlanır.

Diyanet Yorumu, rüyada asker olduğunu görmek, dinde güzelliğe, Allah’ın buyrukları doğrultusunda hayatınızı güzel yaşamaya, size sunulan rızkları karşısında mevlaya şükretmeye yorumlanır. Rüyasında asker olduğunu gören kimse, vatani görevini yerine getirmek için yakın zaman da yolculuğa çıkar.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4088