Rüya tabiri ara

Rüyada Asker Oğlunu Görmek

Mart 4, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada asker oğlunu görmek Çok yetenekli kadından filizlenmeye, isyankâr kişilerle yol ayrımına gelineceğine, yalancı ve kötü huylu kadını hayatından çıkarmaya, sadakatsiz ve yalancı bir kişiyle ortak olmamaya şeklinde yorabiliriz. Başka bir yoruma göre rüya anlatımını ele alacak olursak, rüyada asker olan oğlunu görmek açgözlü olan biriyle görüşmemeye, itaatsiz olanla hiçbir zaman karşılaşmamaya, iyi adamla güzel bir yolculuğa, inzibatı insanlarla dost olmamaya, rütbeli bir askerle sözleşme yapmaya olarak tabir edilir. Güler yüzlü bir dostla deneyimleri paylaşmaya, güçlü ve dirençli olanlarla mukavele yapmaya işaret eder.

Rüyada asker oğlunun geldiğini görmek istikrarsız şahıslarla görüşmemeye, huysuz büyük anneyi kendinden uzaklaştırma ya, iş birlik içinde olduğu diğer bir aile büyüğü ile muhabbete, tembel ve gayretsiz dostu mazur görmeye, ahlaksız olan bir bireyi kendine yaklaştırmamaya diye tasvir edilir.Rüyada asker oğlunun izne geldiğini görmek asker ve ya sivil olarak gören kimsenin hayatı boyunca varlık ve bolluk içinde ömrünün sonuna kadar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada asker oğlunun eve geldiğini görmek kibar bir şahısla yemeğini pay etmeye, münafık kişi ile ilişkisini kesmeye, anlayışlı insanlarla çıkılacak yolculuğa şeklinde diye tabir edilir. Başı dumanlı ve belalı insanlarla ilişkiyi kesmeye, modern olan bir şahısla bahtiyar olarak yaşamaya, beceriksiz insanla dostluğunu kesmeye, adaletli ve itibarlı kişiyle aşını bölüşmeye, etrafında devlet kademesinde yetkili kişilerin çokluğuna dirayetli olan bu kişilerle mesut olmaya, sorumsuz şahıslarla bütün dostluklarını kesmeye zengin ve itibarlı komşulara sahip olacağına, tabir edilir.

Rüyada asker oğlunun öldüğünü görmek rüya açıklaması için denilebilir ki adaletli kişiyle ekmeğini taksim etmeye, dirayetli kişilerle mutlu olmaya, sorumsuz şahısla ilişiğini kesmeye, rüyada asker oğlunun vurulduğunu görmek kaba ve sorunlu olan insanla arkadaş olmamaya, ölçülü ve makul adamla arkadaşlık kurmaya olarak anlatılabilir. İmansız bir erkeği bağışlamaya, erdemli şahısla kurduğu hayallerini paylaşmaya, hakikatsiz olan şahıslarla ayrılığa, katılımcı insan ile birlikte hayat kurmaya şeklinde diye tabir edilir. Hırslı olan bir kişi ile görüşmemeye, güzel huylu, mutlu davranışlar kazanmaya, rüyada asker oğlunun ağladığını görmek sebatlı kişiden gelecek olan bir sevaba, güven duyduğu bir kişiden iyilik görmeye olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada kendi oğlunu subay görmek: rüyayı gören kişinin bolluk içinde yaşayacağına, geçim sıkıntısından kurtulacağına, işinde çok büyük gelişmeler olacağına ve rızkının çoğalacağına yorumlanır. Genellikle iyiye yorulan rüyada kişinin küçük oğlunu subay olarak askerde görmesi ise eline küçük ama işe yarar bir para geçeceğine rivayet eder. Çok sayıda oğlunu aynı anda askerde gören kişinin ise çok büyük ölçüde zengin olacağına ve evlatlarının gelecekte çok rahat yaşayacağına yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5619