Rüya tabiri ara

Rüyada Asker Kardeşini Görmek

Mart 4, 2019 - Okuma süresi: ~1 dakika

Rüyada Asker Kardeşini Görmek, bu rüya birkaç farklı şekilde yorumlanmakla beraber, bazı tabircilerin yorumlarına göre rüyada asker kardeşini görmek, güzel bir durumla karşı karşıya kalacağınıza ve rızkınızın bol olacağına ve geçiminizin rahat olacağına iyiliksever bir kadınla evlilik yoluna girip evleneceğinize, evlendiğiniz kişiden hayır ve menfaat elde edeceğinize gönlünüze göre bir dost elde edeceğinize, zenginliğe ya da büyük bir mirasa içinizde bazı gizli korkuların var olduğunun işareti gelire ve zenginliğe kadri yüce, izzetli ve çok hayır sahibi, dost ve yararına büyük faydası dokunan bir adama sevinçli ve huzurlu günlerin yakın olduğuna ilme, hidayete ve besmelenin bereketi ile bol rızka şeklinde  tabir edilmektedir.

Bazı tabircilere göre de rüyada asker kardeşini görmek, geçiminizin daralacağına ve gittikçe kötüye gideceğine ayrıca boşanacağınıza, oldukça zahmetli ve zor bir girişimde bulunacağınıza, bedensel olarak ise zayıflayacağınıza ve gurbette öleceğinize ayrıca insanlara karşı zor bir durumda kalabilirsiniz diye bazı sorun ve sahtekarlıkla karşı karşıya kalacaksınız diye tabir edilir. Arkadaşlarınızla kavga edeceğinize yeni düşmanlarınızın olacağına ve bazı zorlukların oluşacağı ümit ve arzuların kavuşamayacağına hasta haberi alacağına şeklinde tabir edilmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4907