Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada Asker Görmek

Haziran 8, 2019 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada asker görmek mutlu olacağınız bir döneme girdiğinize, bol gelir kazanacağınıza, güçlü ve galip çıkacağınız bir dönemde olacağınıza işaret etmektedir. Rüyanın sahibinin saygın ve sevgi gösterilen biri olduğunun da habercisidir.

Bununla beraber örnek olarak rüyada yüksek rütbeye sahip asker görmek şöhrete işaret etmektedir. Askeri görme şekline göre rüyaların tabirleri de değişmektedir. Rüyada asker görmek rüyanın sahibinin sıkıntıyla geçen bir dönemin ardından rahata ereceğine ve güzel gelişmeler olacağına işaret etmektedir. Bu gelişmelerin maddiyat yönünden olabilmesi de söz konusudur.

Rüyada asker olduğunu görmek güç ve kuvvete işaret etmektedir. Fakat kişinin yalnız kalacağına işaret etmektedir. Biri rüyasında asker olduğunu görürse bu, kısa bir dönemde kendini zorlayacak bir olayla karşılaşacağına işaret etmektedir. Bu zorlandığı dönemden kurtulacak ve kuvvet sahibi olacak demektir.

Rüyada Asker Ordusu Görmek

Rüyasında asker topluluğunu görmek güzel bir gelişmeye işaret etmektedir. Bir kalabalık içerisinde bulunacağına ve bunun kendi için iyi bir gelişme olacağına işaret eder. Erkekler için askerlik görevini yapacağına, huzurlu bir dönem geçireceğine,  sağlığına kavuşacağına işaret etmektedir.

Devlette bir işinin olacağına da işaret etmektedir. Rüyada asker kıyafetinin görülmesi onurlu bir görev alacağına işaret etmektedir. Erkeğin bu rüyayı görmesi halinde askerlik görevini yapacağına ve ailesine kavuşacağına işaret eder.  Tertemiz, ütülü bir asker kıyafetinin görülmesi ise resmiyet taşıyan bir işte görevinin olacağına ve yöneticilik yapacağına işaret etmektedir.

Kişinin komutası altında çok fazla kişi çalışacak anlamına da gelmektedir. Yaşlı birinin bu rüyayı görmesi halinde ise emekliliğinde bile yüksek bir konumda  çalışacağına işaret eder. Her çeşit sorumluluğu alabilecek kadar cesareti olduğunu ve kendini dikkatle dinleyen insanların olduğuna işaret etmektedir. Kuvvetli bir karakter sahibi olunduğunun ve dini açıdan güzel bir hayatı temsil eder.

Rüyada Askeri Araç Görmek

Rüyada askeri taşıtı görülmesi geleceği iyi planladığının, makamının olduğunun ve huzur içerisinde bir hayatın olacağını temsil eder. Mesleki anlamda yaşanabilecek güzel günlerin ve saygınlığın sembolüdür. Rüyada asker cenazesinin görülmesi rüya sahibinin vatanına çok bağlı olduğunun göstergesidir. İşleri iyi gideceğinin ve huzurlu bir döneme girileceğinin sembolüdür.

Rüyada Asker Olduğunu Görmek

Rüyada asker öldürdüğünün görülmesi rüya sahibinin zor bir dönemden geçtiğine işaret etmektedir. Ama bu problemli dönemi kısa zaman içerisinde atlatacağına işaret etmektedir.

Rüyada asker olduğunu görmek, askerlik görevindeki evladın görülmesi ve bu kişiden güzel haberler alınacağına işaret etmektedir. Bu haberle korkulu ve endişe duyulan bir dönemden kişinin kurtulacağına işaret etmektedir. Askerlik görevini yapan oğlun görülmesi ise kısa zaman içerisinde hasretin biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada Asker Sevgiliyi Görmek

Rüyada asker sevgilinin görülmesi çok iyi gelişmelere gebe bir döneme girileceği ve problemlerden kurtulmaya delalettir. Zorlu dönemin biteceğine ve huzurlu bir döneme girileceğine işaret etmektedir. Rüyada asker uğurladığını görmek önemli bir iş amacıyla çıkılacak bir yolda güzel gelişmeler yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada askere çağrıldığını görmek kendini belli etmeyen bir düşmana işaret eder. Rüyanın sahibinin arkadaş zannettiği birinden bir kötülük göreceğine işaret etmektedir. Rüyada albay görmek iş hayatında bolluğa ve berekete işaret eder. Verilen emeklerin karşılığının alınacağına işaret etmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

17239