Rüya tabiri ara

Rüyada asker görmek

Ocak 14, 2018 - Okuma süresi: 10 dakika

Rüyada asker görmek

Rüyada asker görmek, çok hayırlıdır. Rüya sahibi çok kötü olaylar yaşamaz, tehlikelerin içinde olmaz. Mutluluğu, bolluk ve bereketi, gücü simgeler. Rüya sahibi için aynı zamanda yükselmeye, terfiye işaret eder. Bazen sağlık problemi yaşanacağının habercisidir.

Rüyada asker görmek, başarı ve sağlığın yanınızda olduğunu gösterir.Rüyada asker görmek, muradına ermektir. Düşmanlarına zafer kazanır maddi ve manevi yönden güçlenir.

Bazı yorumcular, rüyada asker görmek, mü’minler hakkında zalimlerden intikam almaktır, diye tabir ederler.

Rüyada kadın asker görmek

Rüyada kadın asker görmek, elinden her iş gelen hamarat bir kadının varlığına işaret eder.

Rüyada askerde gazi olduğunu görmek

Rüyada askerde gazi olduğunu görmek, yaptığınız işlerin sonunda saygınlığınız artacak.

Rüyada gazi asker görmek

Rüyada gazi asker görmek, rüya sahibinin makam mevki sahibi olacağına, toplumda değer görmeye, itibar elde etmeye, herkes tarafından duyulacak işler yapacağınıza işaret eder.

Rüyada askerlik yapılan yerde bir asker görmek

Rüyada askerlik yaptığınız yerde bir asker görmek, sadık bir yakından destek görmeye işaret eder.

Rüyada asker grubu görmek veya rüyada ordu görmek

Rüyada asker grubu görmek veya rüyada ordu görmek, ülke emniyetine yorumlanır.

Rüyada bir askerin öldüğünü görmek

Rüyada bir askerin öldüğünü görmek, ulusal güvenliğin tehlikeye düşmesine işaret eder.

Rüyada güçlü ve kuvvetli askerlerle karşılaşmak

Rüyada güçlü ve kuvvetli askerlerle karşılaşmak, ülkenizin güvende ve emniyette olduğuna işaret eder.

Rüyada bitkin askerler görmek

Rüyada bitkin askerler görmek, ülke güvenliğini sağlayan ordu içinde sorunlar yaşanacağına işaret eder.

Rüyada hasta bir asker görmek

Rüyada hasta bir asker görmek, yapmak istedikleriniz için çabaladığınıza fakat birinin size engel olmaya çalıştığına, kafanızı karıştırdığına işaret eder.

Rüyada askerden firar etmek

Rüyada askerden kaçtığını görmek, mağlubiyet yaşamaya, baskı altında olmaktan huzursuz olduğunuza, yönlendirilmekten hoşlanmadığınıza işaret eder.

Rüyada başka askerlerin firar ettiğini görmek

Rüyada askerlerin firar ettiğini görmek, başa­rıya, galibiyete yorumlanır. Bir kaçış kendinizi ya bir dış durumdan ya da sizi aşırı sınırlayan bir iç tavırdan kurtarma yolunu simgeleyebilir.

Rüyada üniformalı ve rütbeli bir asker görmek

Rüyada üniformalı ve rütbeli bir asker görmek, şan ve şöhrete, güvende olmaya, korunmaya, güçlü bir duruş sergilemeye delalet eder.

Rüyada mareşal rütbesinde asker görmek

Rüyada mareşal rütbesinde asker görmek, devlet dairesindeki işinizin olumlu sonuçlanacağına, devlet tarafından gelecek menfaate ve yeni bir işe başlayacağmıza delalet eder.

Rüyada paşa görmek

Rüyada paşa görmek, hayatını rahat ve saadet içinde geçirmeye, amaç ve hedefine ulaşmaya, gösterişli bir hayata, meslek hayatında istediğiniz noktaya geleceğinize işaret eder.

Rüyada silahsız asker görmek

Rüyada silahsız asker görmek, bir dostunuzun ihanetine uğrayacaksınız ve zarar göreceksiniz. Aslında dost görünümlü bir düşman olduğunu anlayacaksınız.

Rüyada bir asker ile konuşmak

Rüyada bir askerle konuşmak, kararlı bir duruş sergilemeye, zafere, başarıya, sadık bir arkadaşa, kötülüklerden uzak olmaya yorumlanır.

Rüyada bir şehre ya da mahalleye asker geldiğini görmek

Rüyada bir şehre ya da mahalleye asker geldiğini gördüyseniz, bu, o yerlere yağmur yağacak anlamına gelir.

Rüyada askerlik çağının geldiğini görmek

Rüyada askerlik çağının geldiğini görmek, sorumluluklar üstlenmeye, bir yük altına girmeye işaret eder.

Rüyada askerlik celbinin geldiğini görmek

Rüyada askerlik celbinin geldiğini görmek, önemli ve ciddi bir işin, yükün altına girmeye, yükselmeye işaret eder.

Rüyada asker adımlarıyla yürümek

Rüyada asker adımlarıyla yürümek olasılıkla özel bir göreve gelme arzunuzu ya da bir devlet işinde çalışma isteğinizi ifade eder.

Rüyada asker uğurlamak

Rüyada asker uğurlamak, hayırlı bir iş yapacağınıza, muhtaç kimselere yardımda bulunmaya, sıkıntılardan sonra rahata kavuşmaya yorumlanır.

Rüyada askere gitmek

Rüyada askere gitmek, başarılarınızdan dolayı, saygın bir kimse olacağınıza, makam-mevki sahibi olmaya, ün kazanmaya işaret eder. Bu rüya bazen yaşayacağınız problemlerin, darlığın, zorluğun habercisidir.

Rüyada asker kıyafeti giymek

Rüyada asker kıyafeti giymek, erkek için huzursuzluğa ve tartışmalara, kadın için yeni dostluklara ve menfaat elde etmeye işaret eder. Ayrıca devlet işine, yeni bir başlangıca ve özel hayatta huzura işaret eder.

Rüyada asker olmak

Rüyada asker olduğunu görmek, inancınızı ve umudunuzu kaybetmeyeceğinize, her zorluğa dayanma gücüne sahip olmaya, güç sahibi olmaya, cesur olup mücadele etmeye, sabırlı olmaya işaret eder. Kimi yorumculara göre Rüyada asker olmak, zafer elde etmeye, kötü niyetli kimselerden kurtulmaya, çaresizliğe düşmeyeceğinize, zor günlerde de bu zorluktan kurtulmak için çabalayacağınıza işaret eder. Bazen bu rüya memnuniyetsiz bir kimsenin varlığına işaret eder.

Rüyada askerlik yapmak

Rüyada askerlik yapmak, her zorluğun içinde ağlayıp isyan etmek yerine çare arayan bir kimse olduğunuza işaret eder.

Rüyada silahlı asker olmak

Rüyada silahlı asker olmak, zor günlerde hep yanınızda olan, destek veren gerçek bir dosta işaret eder.

Rüyada asker olup savaşmak

Rüyada asker olmak ve savaşmak, elinizi attığınız her işin altından başarı ile kalkmaya, maddi zorluklar ile karşılaşmamaya, herkesin isteyebileceği güzel bir hayat sürmeye yorumlanır.

Rüyada asker olup çatışmak

Rüyada asker olmak ve çatışmak, mücadeleci bir kişiliğe sahipsiniz. Herşeyin en iyisine, en güzeline sahip olmak istiyorsunuz bu nedenlede çok çabalıyorsunuz ve karşılığında tuttuğunuzu koparıyorsunuz. Bu kişiliğiniz ile saygı ve övgü topluyorsunuz.

Rüyada yeniden askere çağrılmak

Rüyada yeniden askere çağrılmak, hedefleriniz için kendinize olan güveni, inancı kaybedeceğinize işaret eder.

Rüyada askerlerin arasında olmak

Rüyada askerlerin arasında bulunmak, terfi almaya, yükselmeye, saygınlık kazanmaya, takdir edilmeye, önemli bir işi bararı ile sonlandırmaya işaret eder.

Rüyada askerde ölmek

Rüyada askerde ölmek, inandığınız bir iş veya bir durum için canla başla çalışacağınıza, uğruna herşeyi feda edebileceğinize, elinizden geleni yapacağınıza işaret eder.

Rüyada askerler tarafından vurulmak

Rüyada askerler tarafından vurulmak, iş ve aile hayatında problem yaşamaya, sıkıntıya, büyük maddi zarara hatta iflas edebileceğinize işaret eder.

Rüyada askerler tarafından tutuklanmak

Rüyada askerler tarafından tutuklanmak, çevrenizdeki birinden dolayı işinizde yaşanacak büyük sorunların habercisidir. Dikkatli olmalısınız.

Rüyada askerler tarafından kovalanmak

Rüyada askerler tarafından kovalanmak, geçmişte kalmış bir sorunun gün yüzüne çıkacağına ve canınızın çok sıkılacağına, sorunlara işaret eder.

Rüyada birbirleri ile savaşan askerler görmek

Rüyada birbirleri ile savaşan askerler görmek, bir takım sorunlar yaşayacağınıza işaret eder. Toplumsal huzursuzluğa, halk arasında sorunlara, iyilikten sonra kötülüğe işaret eder.

Rüyada asker bıçağı görmek

Rüyada asker bıçağı görmek, güç ve hizmete işaret eder. Bıçak delildir. Hamile karısı olan kişi için erkek çocuktur. Eğer rüya göre kadınsa kız çocuğun habercisidir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1449

Rüya Sitesi Linkleri