Rüya tabiri ara

Rüyada Asker Botu Giymek Görmek

Şubat 9, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada asker botu görmek varlıklı bir insana, kısa zamanda alınacak müjdeli bir haber duymaya, hayırlı ve bereketli uğraşlar ile ilgileneceğine, sevince ermeye, olan mal varlığına gelecek fazlalığa, rızkın temiz olacağına, iyi ve sağlıklı olmaya, huzur bulmaya, güzel şansa ve talihe, akrabalar ve tanıdıklarla sohbete, fakirlikten ferahlığa çıkmaya işaret eder.

Rüyada asker botu giymek hoşnutsuz yorum olarak da düşmanlığını saklayan yöneticiye, iş sebebi ile üzüntüye, fena huylu bir düşman eliyle zarar görmeye, ticaret alanında sıkıntıya, fenalık görülmesine yorumlanmaktadır. Bazı durumlar içinde rüya yorumcuları şöyle derler; bu uğraşlarının sonunda düşlediği ve haya ettiği yüksek mertebeye, mağlubiyetten sonra istediği az olan kazancının artacağına, uğraşarak hasret duyduğu şana zorluklarla mücadele ederek elde ettiği mal, mülk ve servete yorumlanmaktadır.

Rüyada asker botu giymek sözünü yerine getirmeye, içten ve samimi davranan yaşlı bir kimseye, kazançlı iş yapacağına, merhametli evlada, yüksek mevkiye ulaşacağına, finansal yükü olan yabancıdan uzak durmaya, maddi külfeti olan birinden uzaklaşılacağına, rızkın temiz ve helal olacağına, üne sahip olmaya, manevi yükü olan tanımadığı bir kişiden kurtulmaya, maddi sıkıntılardan feraha çıkmaya delalet eder.

Olumsuz yorum olarak, sırların açığa döküleceğine, kötü ve fena huylu düşman tarafından kötülük görmeye, sıkıntılı bir hayata, kötü bir problemle yüz yüze gelineceğine, fena niyetli bir insan tarafından zarar görmeye delalet eder.

Rüyada asker botu görmek için daha olumlu bir pencereden bakan çağdaş yorumcular şöyle derler; görülen rüya zamanla hayalini kurduğu, arzu ettiği daha çok paraya, sıkıntılara göğüs gererek ümit ettiği ferahlığa, başarısızlıktan sonra ulaştığı daha iyi bir kazanca, sıkıntılarının sonunda şan ve şöhrete yorumlanmaktadır.

Başarılı kişiler ile ortak olmaya, münasebetsiz kişilerle görüşmemeye ve hayatından çıkarmaya, samimi olan kişi ile derdini paylaşmaya, tecrübeli kimseden yardım almaya olarak tabir edilir. Yalancı insanlar ile konuşmamaya, haysiyetli adamdan gelecek güzelliğe, çalışkan insandan gelecek iyiliğe, titiz kadından gelecek şefkate, haysiyetli kişiden ders almaya, kötümser olmamaya, iyimser bir kişi ile hayırlı bir iş yapılacağına, kadına ivedi destekçi olmaya olarak yorumlanmaktadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

17004