Rüya tabiri ara

Cover Image

Asker Arkadaşı

Temmuz 15, 2017 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada asker arkadaşı görmek, şans anlamına gelen bu rüya kişinin kurduğu güzel dostluklarından dolayı hayata yönelik her türlü zorluklarından kolayca sıyrılacağını yorumlanır. Rüyasında asker arkadaşını gören kimse, uzun süre ayrı kaldığı kişiyle bir araya gelerek geçen ayrı geçen zamanın tadını çıkarır. Rüyada asker arkadaşı görmek, aynı zaman da ayrılıklara, sevdiğiniz kimseleri geride bırakmaya, eğitim ya da vatani görevi yerine getirmek için çıkılan yolculuğa işaret eder. Ünlü rüya alimimiz Kirmani’ ye göre rüyada asker arkadaşı görmek, kişinin hayatının belli dönemlerinde yaşadığı zorlukların hayatına damgasını vurarak sonsuza kadar benliğine işleyeceğine, en güzel hatıralarla süsleyeceğine yorulmalar.

Rüyada Asker Arkadaşını Yolcu Etmek

Rüyada asker arkadaşını yolcu etmek, rüya sahibinin sevdiği kimselerle kısa süreli eğlenceli zamanlar geçirerek birlikteliklerinin keyfini çıkarmasına yorumlanır. Görülen bu rüya kişinin geçici de olsa gerçek hayattan uzak sevdiği kimselerle hoş vakit geçireceğine işaret eder. Bu rüya aynı zaman da atılan yeni işlere, durağanlıktan çıkmaya, haneye girecek olan yeni üyeye tabir edilir.

Rüyada Asker Arkadaşla Sohbet Etmek

Rüyada asker arkadaşla sohbet etmek, rüya sahibinin kuracağı güzel dostluklar sebebiyle hayatının her anlamda değişerek geleceğe yönelik umut dolu beklentilere sahip olur. Kişinin  rüyasında asker arkadaşı ile sohbet ettiğini görmesi, geçmişine dönerek yaşadığı güzel anılarını tazeleyeceğine, kurduğu ortamda eğlenceli vakit geçireceğine işaret eder.

Rüyada Asker Arkadaşını Dövmek

Rüyada asker arkadaşını dövmek, olumsuz olarak görülen bu rüya gerçekte sevdiğiniz kimselere destek olmaya, esenliğe kavuşarak elde edilen rızkları için şükretmeye yorumlanır. Rüyada asker arkadaşını dövmek, aynı zaman da başarı ve sevinçle tabir edilip kişinin iş hayatında gösterdiği başarılarına yorumlanır.

Rüyada Asker Arkadaşını Misafir Etmek

Rüyada asker arkadaşını misafir etmek, rüya sahibini bekleyen güzel hayata, özlemlerin son bulmasına, kişinin rızklarını geniş olup ihtiyaç sahibi kimselere el uzatmasına yorumlanır. Kişinin rüyasında asker arkadaşını misafir ettiğini görmesi, özlem duygusu beslediği kimseye karşı duyduğu hasretliğini son bulup kişiyi en güzel şekilde ağırlayacağına işaret eder.

Rüyada Asker Arkadaşının Vurulduğunu Görmek

Rüyada asker arkadaşının vurulduğunu görmek, rüya sahibine kötülük yapmak isteyen onun zayıf olduğu anı bekleyen kötü niyetli düşmanlarına tabir edilir. Rüyasında asker arkadaşının vurulduğunu gören kimse, güven duygusu güttüğü insanlardan maddi ve manevi anlamda zararlar görerek insanlara olan güven duygusunu kaybeder.

Rüyada Asker Arkadaşını Kamuflajlı Görmek

Rüyada asker arkadaşını kamuflajlı görmek, rüya sahibi için yakın zaman da çıkılacak yolculuğa işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler yakın zaman da askeri görevini getirmek için yolculuğa çıkarak ailesinden ve sevdiklerinden ayrı kalırlar. Rüyada asker arkadaşını kamuflajlı görmek, aynı zaman da başarıya doğru yol açmaya. zorlukların üstesinden gelmeye tabir edilir.

Rüyada Asker Arkadaşını Sivil Görmek

Rüyada asker arkadaşını sivil görmek, kişin her türlü tehlikeye açık savunmasız olduğuna yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler düşmanlarına karşı zayıf, hayata yönelik tecrübesi zayıf olan kimselerdir. Rüyada asker arkadaşını sivi görmek, başka bir değişle gelecek olan misafire, özlemlerin son bulmasına delalet eder.

Rüyada Asker Arkadaşına Sarılmak

Rüyada asker arkadaşına sarılmak, sevdiğiniz kimselere duyduğunuz özlemlere işaret eder. Kişinin rüyasında asker arkadaşına sarıldığını görmesi, alacağı müjdeli haber sayesinde, maddi ve manevi anlamda  rahata ererek uzatılan dost ei sayesinde zorlukların üstesinden geleceğine yorumlanır.

Alimlerin Açıklamaları?

İslami Yorumu, rüyada asker arkadaşı görmek, kişinin beklentilerini gerçekleştirerek, maddi anlamda bol kazanca nail olacağına işaret eder. Rüyada görülen asker arkadaşı aynı zaman da hoş muhabbetlere nail olup sevdikleriniz kimselerle geçireceğiniz hoş sohbetlere işaret eder.

Diyanet Yorumu, rüyada asker arkadaşı görmek, yolculuğa çıkmaya, yeni kazanç kapıları aramaya, rızk peşinde koşmaya yorumlanır. Rüyada görülen asker arkadaşı aynı zaman da küslüklerin son bulup sevdiğiniz kimselerle geçireceğiniz hoş vakte yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

6592