Rüya tabiri ara

Rüyada Asker Arabası Görmek

Mart 17, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada asker arabası görmek cesur şahıstan gelecek olan iyiliğe, tez işe gireceğine, barışsever kişi ile ticaret yapacağı anlamına gelir. Başka tanıma göre ise asker araba görmek rüya anlamını ele alırsak, azimli kimseyle dost olmaya, kötü alışkanlıktan ayrılmaya, haysiyetli kimseyle mukavele yapmaya, faziletli anne ile kazanca tabir edilir. Anneyi ciddi vaziyetten uzak tutmaya, günahkar anneyi hoş görmeye, duyarlı adamdan feyizlenmeye işaret eder.

Rüyada asker arabası sürmek görmenin altı anlamı vardır: Makam, İzzet, Zengin çocuk, Geçim, kazanç, Dindarlık, Askeri araç kullanmak Cömert söz sahibi, iyiliksever ve büyük bir kişi için talep ettiğiniz iş için  çok çaba sarf edeceğinize gizli tuttuğunuz  bir malınızın ortaya çıkacağına yada söz sahibi biri olacağınıza ve eğer söz sahibi  bir kişiyseniz, çok sayıda asker arabası görmek mal bulacağınıza yaşadığınız süreçte hastalık ve dertlerle uğraşmayacağınız anlamına gelir. Asker ve asker arabası görmek ticarette başarılar kazanacağınıza çok dürüst bir kişiliğe sahip olduğunuz ve başka kimsenin hakkına göz dikmediğinize çok sevineceği bir habere hayırlı bir evlada işaret eder.

Rüyada asker arabasına binmek rüya anlamı için diyebiliriz ki, duygusuz kişilerle alışveriş yapmamanız, annenizi kötü vaziyetten çıkarmaya, ölçülü baba sevgisine, uzlaşmacı arkadaş sevgisine, ibadeti sürdürme diye tabir edilir.

Rüyada askeri makam arabası görmek iyi kişilerle sözleşme yapmaya, samimiyetsiz kişiler ile yüz göz olmamaya, sadakatli kişiyle işbirliği yapmaya, imanlı olanlardan fayda görmeye şeklinde tabir edilebilir. saygılı kişiden gelecek iyiliğe, kişiyi felaketten çıkaracağı olarak betimlenir.
Rüyada asker arabası görmek, rüyasının bir başka anlamı, kişiliksiz adamlarla yüz göz olmamaya, iftiracı erkeği uzak tutmaya, imansız kadını bağışlamaya olarak tabir edilebilir. Rüyada askeri araç konvoyu görmek güvenli aile büyüğü ile yaşamaya, güvendiğiniz birinden alacağın müjdeli haberlere, güzel huylu kadından yardım alacağınıza, iyi niyetli bir adamdan gelecek güzel haberlere işaret eder. Samimi insanlarla fikir birliğine, modern insanlarla iş birliğine, gayesi olmayanarla yüz göz olmamaya, tecrübeli şahıslarla sohbete, başarılı aile büyüğünün sevgisine, kanaatsiz insanlardan uzaklaşmaya olarak tasfir edilir.

Rüyada asker arabası görmek, aile içinde anlaşmazlığa rüşvet alacağınıza gizli hedeflerinize ulaşamayacağınıza çok tehlikeli sorunlarla karşılaşacağınıza yada aşka kadınlar yüzünden biriyle ciddi sorun yaşayacağınıza bir arzunuzun gerçekleşmeyeceğine ailenizden birinin hasta olacağına yalan söze ve yalancı bir adama zarar ve ziyana hayâl kırıklığına işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1673