Rüya tabiri ara

Rüyada Asansörden Düşmek, Bozulan Asansörde Kalmak Nedir?

Eylül 28, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada asansörden düşmek , rüya sahibinin gerçek hayatta hem endişelerinin hem de korkularının olduğuna , üzerindeki ağır yükler yüzünden kendisini ezik hissettiğine , sorumluluklarını yerine getiremediğinden dolayı kendisini çok üzgün hissettiğine ve genellikle geçici bir sıkıntı içerisine gireceğinize işaret eder.

Bunun yanı sıra iş yaşamınızda maddi kayıplar yaşayacağınıza , mertebe kaybetmeye , itibarınızın düşeceğine yorulur.

Rüyada Asansör Boşluğuna Düşmek

Rüyada asansör boşluğuna düştüğünüzü gördüyseniz , iş hayatınızda helal kazanç elde edeceğinize , iş ya da özel yaşamınızda inişler çıkışlar olacağına,

yeni bir işe gireceğinize fakat hiç düşünmeden bir adım atacağınıza delalet eder.

Bunun haricinde asansöre tam binerken asansörün bir boşluğu düştüğünü görmek iyiye ve hayra yorumlanmaz.

Rüyada Asansör Boşluğuna Düşerek Öldüğünü Görmek

Rüyada asansör boşluğuna düşerek öldüğünü görmek , gerçekte yapacağınız bir işten size hayır gelmeyeceğine , boş uğraşlar yaparak zaman kaybı yaşayacağınıza , bu yüzden üzüntü yaşacağınıza işaret eder.

Yani bu rüya aslında kişi için uyarıdır.

Rüyada başka birisinin asansör boşluğuna düşerek öldüğünü gördüyseniz , çevrenizdeki bazı insanların kötü olda olduğuna , fena işlere bulaştığına alamet eder.

Rüyada Bozulan Asansörde Kaldığını Görmek

Rüyada bozulan asansörde kaldığınızı gördüyseniz , hayatınızla ilgili kısa bir sorun yaşayacağınıza , hiç beklenmedik bir zorlu mücadele ile karşılaşacağınıza yorulur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2295

Rüya Sitesi Linkleri