Rüya tabiri ara

Rüyada Asansörde Kaldığını Görmek

Temmuz 2, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada asansörde kalmak, rüya sahibinin ayağını kaydırmaya çalışan, başarılarını engellemek için arkasından kuyusunu kazan, onu kötüleyen, ona zarar vermeye çalışan ve bunun yollarını yapmak için gece gündüz hiç üşenmeden çabalayan bazı kimselerin olduğuna delalet eder. Rüya sahibinin hızlı bir şekilde ilerlemesinin ve gelişmesinin çevresindeki kimseler tarafından hazmedilmediği ve istenmediği anlamına gelir.

Rüyada asansörde kalmak görmek, rüya sahibinin ayağının kaydılmaya çlışıldığına, çevresinde kendisini kötülemeye çalışanların olduğuna, kuyusunu kazan kişilerin olduğuna işaret eder. Rüya sahibi çevresinde kişiler tarafından zarar görebilir. Çevresindeki kişiler tarafından ilerlemesinin durdurulmaya çalışıldığına ve kötülük göreceğinne işarettir. Rüya sahibinin yaptığı işte terfi etmesinin engelleneceğine işarettir. Rüya sahibi çevresindeki insanlardan zarar görür. Bu nedenle mutsuz olur. İşlerindeki olumsuzların nedeni ise çevresindeki kişilerdir.

Rüyada asansörde kaldıktan sonra kurtulmak
Rüyada önce asansörde kaldığını ve sonra kurtulduğunu gören kişi, çektiği sıkıntılardan kendi çabaları ile kurtulacağına işarettir. Sıkıntılarının geçeceğine ve rahata ereceğine, ağladıktan sonra çok güleceğine işarettir.

Rüyada asansörde sıkışmak
Rüyada asansörde sıkışmak, rüya sahibinin maddi kazançlar kaybedeceğine, yaptığı işlerin yolunda gitmeyeceğine, rakip kişiler tarafından zarar göreceğine ve yenileceğine, art niyetli kişiler tarafından huzurunun kaçırılacağına işarettir. Kısacası bu rüyayı gören kişinin huzuru kaçar.

Rüyada asansörde yukarı çıkıp aşağı ineceğini görmek
Rüyada asansörde inip çıktığını gören kişinin hayatında iniş ve çıkışlar olmasına işaret eder. Rüya sahibi bazen çok mutlu olacak, yaptığı bütün işler yolunda gidecek, huzuru yerinde olacak. Fakat bazende hayatının zor olacağına, maddi sıkıntılar yaşayıp mutsuz olacağına işaret eder.

Rüyada Asansörde Kaldığını Görmek
Bu rüya da asansörde kalmakla aynı şekilde yorumlanır ve rüyayı gören kişinin başarısızlığının sorumluluğunun çevresindekilere ait olacağına delalet eder. Rüya sahibinin kendi hataları nedeniyle değil çevresindekilerin huysuzluğu ve işgüzarlığı nedeni ile mutsuz ve başarısız olacağı yorumu yapılmaktadır.

Rüyada Asansörde Kalmak ve Kurtulmak
Rüya sahibinin ilk önce sıkıntıya, zahmete ve karamsarlığa düşeceğine sonra da inancı ve mücadelesi sayesinde bu durumu atlatmayı başaracağına rivayet edilir. Zorluktan sonra rahatlamaya, ağlamaktan sonra gülmeye tabir edilir.

Rüyada Asansörde Mahsur Kalmak
Düş kırıklığı yaşamaya, sıkıntı almaya, düşmanların gazabına uğramaya rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin kendisine dost olduklarını sandığı kimseler nedeni ile hem maddi hem de manevi zarara uğrayacağına, onlar nedeni ile büyük bir darbe yiyeceğine işaret eder.

Rüyada Asansörde Sıkışmak
Rüyayı gören kişinin zor günler geçireceğine, geçim derdine düşeceğine, rakiplerine yenileceğine, iş ve kazanç kaybına uğrayacağına ve çevresindeki art niyetli kişilerin kendisini en zayıf anında yakalayacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin rahatının ve huzurunun kaçacağı anlamına gelir.

Rüyada Asansörde İnip Çıkmak
Bir kişinin rüyasında asansör içinde bir inip bir çıktığını görmesi onun ne başarısının ne de başarısızlığının kalıcı olmayacağına alamet eder. Kişi bazen çok mutlu olacak ve huzur içinde yaşayacak bazen de çok kötü, mutsuz, hasta ve huzursuz olup, zor günler geçirecek demektir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

466

Rüya Sitesi Linkleri