Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada Asansör Görmek Ne Manaya Gelir? Bu Rüyanın Şifresi Nedir?

Ekim 20, 2019 - Okuma süresi: 11 dakika

Genel yorumlar

Rüyada asansör görmek genel olarak hayatın iniş çıkışlarını ifade eder. Yaşamınızın sürekli hareket halindenolan bir alanını sembolize edebilirler ve istikrarını koruyamayağınız anlamlarına gelebilir. Bu sizin duygularınız, finansınız, işiniz gibi şeyler olabilir.

Asansörler hakkındaki rüyalar, çaba göstermeden yapılan seçimleri işaret edebilir. Ayrıca yakında yaşayacağınız bazı durumlar üzerinde kolaylıkla kontrol sahibi olduğunu da gösterebilirler.

Bir asansörde yükseldiğinizi gördüyseniz, belki de böyle bir rüya, mevcut durumunuzu iyileştirecek veya sizi kolaylıkla başarıya götürecek bazı seçimler yapmayı belirtir. Belki birilerinin hayatınızdaki bazı durumları iyileştirmede yardım ettiğini gösterir.

Ayrıca, bir şey elde etmenize yardımcı olması konusunda şanslı olduğunu da gösterebilir. Bu rüya aynı zamanda statü ve zenginlikte bir artışa işaret ediyor olabilir. Bazen yükseldiğin daha yüksek bir bilinç seviyesinin işaretidir.

Öte yandan, asansörden inmekle ilgili rüyalar, yanlış seçimler yaptığınız için kötüleşen ya da biten bir durumun iyi olacağını gösteriyor olabilir.

Ayrıca rüyadaki asansörler yakın gelecekte bazı aksilikler ve talihsiz olayları da gösterebilir. Bazen bir rüyanın içinde aşağı yukarı hareket eden bir asansör cinsel ilişkiyi sembolize edebilir.

Sembol olaeak rüyada asansör görmek

Sembo olarak asansör hakkında bir rüya, fazla ayrıntı içermiyorsa  sizi şu an hayatınızdaki durumlar ve olaylara dikkat etmeniz için bir uyarı işareti veriyor. Bu rüya, yakında ortaya çıkacak olan ve hayatınızı önemli ölçüde genişletebilecek şeylere atıfta bulunur.

Bir asansörün yukarı çıkmasını gördüyseniz, böyle bir rüya genellikle iyi bir işarettir ve başarıya giden yolda uygun koşulları belirtir. Belki de planlarını ve hedeflerini yerine getirmeye başladığını gösterir.

Bazen bu rüya yakında alacağınız bir terfiyi gösterir. Ayrıca, elde ettiğiniz daha yüksek bir bilinç seviyesinin de bir göstergesi olabilir.

Asansörde hızlı yükseldiğimi gördüm. Asansör içindeyken hızlı bir şekilde yükseldiyseniz, böyle bir rüya bazı dostları veya akrabalarını korumak için bazı sırları gizlediğini gösterebilir.

Belki de ayrıntıları ortaya çıkarmak için birileri tarafından çok fazla baskı altındasınızdır, ancak bir kelime bile söylemeyeceksiniz

Bu rüya aynı zamanda önemli bir şey için yeterince deneyimli veya hazırlıklı olmadığını gösterebilir. Belki bir görev veya sorumluluk üstlenmeye hazır değilsindir.

Aşağı inen bir asansör gördüm. Bir asansörün aşağı indiğini gördüyseniz, böyle bir rüya bilinçsizliğinize daldığınızı gösterebilir. Bazen hakikate geri dönmeyi, daha gerçekçi olmayı, gerçeklerle yüzleşmeyi gösterir.

Bu rüya, bazı planları yerine getirme yolunda bazı engelleri de gösterebilir. Çok sık görüseniz bu rüya sizin başarınızın önünde duran bazı olumsuz koşulların bir işaretidir.

Şifre olarak rüyada asansör görmek

Rüyada hızla inen bir asansörün içindeyseniz, böyle bir rüya yaşamınız üzerinde büyük bir etkisi olacak birisiyle beraber olmayı gösterebilir. Bu kişi senin yakın arkadaşın bile olabilir.

Eğer rüyada bir asansörün içine giremezseniz, böyle bir rüya bazı engellerin ve zorlukların üstesinden gelme gereğini gösterebilir veya bir hedefe ulaşmak için daha fazla çalışmanız gerektiğini ifade eder. Eğer bunu önleyen insanlar varsa, bekleyenler de olabilirler, belki de böyle bir rüya, daha fazla sabrınız olması gerektiğini söyler.

Rüyada kalabalık bir asansör gördüyseniz, böyle bir rüya hayatınızın bir yönüyle sıkışmış ve sıkılmış duygularınızı ifade ediyor olabilir. Belki kariyerin ya da okulun, ilişkilerin, bir hedefin veya bir projen hakkında olumsuz düşünüyorsun.

Eğer bir rüyada bir asansöre sıkışmış iseniz, böyle bir rüya yakın bir zamanda ahlaksız faaliyetlerde bulunmaya başladığınızı gösterebilir. Bu rüya, dahil olabileceğiniz bir tür sahtekarlığı gösterebilir.

Rüyada kontrolden çıkan bir asansörde bulunmak, yakın zamanda bazı kötü havadisler alacağınızı belirtir. Ancak bunlar kısa süreli olacak ve her şey yoluna girecek.

Diğer yorumlarda rüyada asansör görmek

Eğer rüyanızda bir asansör düşüyor ise, kontrolünü kaybetme korkularınızı gösterebilir. Ayrıca, kendinizi bazı konular hakkında tatmin edemediğinizi de ifade edebilir.

Rüyada asansötir yere çakıldıysa, böyle bir rüya, belki de şu anki anki yeteneklerinizle uyuşmayan bir güç pozisyonunda bulunduğunuzu gösterebilir. Bazı şeyler konusunda çekinceleriniz olduğunu da işaret ediyor olabilir.

Rüyada bir asansörün yanlara doğru ilerlemesi, bellki de kariyerin hiçbir yere gitmiyor ya da ilişkiniz durgun ve daha yüksek bir enerji seviyesine geçmiyor. Belki bir alanda belli bir seviyeye ulaştığını hissediyorsunuz ve o yerden hareket edemiyorsunuz.

Bu rüya ayrıca, ruhsal gelişiminiz ve kişiliğinizi geliştirmek gibi hayattaki daha önemli şeyleri unutan küçük ayrıntılarla ve ilgisiz görevlerle meşgul olduğunuzu gösterebilir.

Böyle bir rüya ayrıca hayal kırıklığı hissini de gösterebilir, çünkü iyi düşündüğünüz bazı seçenekler beklenmedik gecikmelere ya da dikkat dağıtıcı şeylere neden oldu.

Bu rüya aynı zamanda bir şeyi değiştirme ve iyileştirme çabalarınızın aslında verimsiz olduğunu da gösterebilir.

Rüyada asansör içinde bir nesne görmek, kendinizi geliştirmek için bir başkasının tavsiyesine ihtiyacınız olduğunu, bununla aynı fikirde olmasanız da belirtebilir. Belki de aşırı derecede bağımsızsınızdır, ancak tüm cevapları bilemeyeceğinizi kabul etmeniz gerekir.

Bu rüya başkalarında gördüğünüz bazı özellikleri de gösterebilir ve bunları kişiliğinize dahil etmek isteyebilirsiniz.

Rüyadaki asansör hakkında başka ne yorumlar vardır?

Insanlarla dolup taşan bir asansör gördüyseniz, böyle bir rüya, muhtemelen yakın gelecekte bir tür tehlikeye ya da kazaya karıştığını gösteren kötü bir işarettir. Bu rüya tehlikeli durumlarda dikkatli ve uyanık olmak için bir uyarıdır.

Rüyanızda boş bir asansör gördüyseniz, böyle bir rüya inişli çıkışlı hayatı simgeliyor. Belki sıkıcı günlük rutininizi gösterir.

Rüyanızda bodrum katında bir asansör gördüyseniz, böyle bir rüya sizi tehlikeli ya da küçük düşürücü bir duruma sokan bazı kararlar alacağınızı gösterebilir. Bazen hoş olmayan durumlarla ve olumsuz duygularla karşı karşıya olan seçimleri gösterir

Bu rüya aynı zamanda gerçekleşmek üzere olan kötü bir şeyin farkında olduğunu da gösterebilir. Bazen bilerek olumsuz bir deneyim seçtiğini gösterir.

Rüyada asansörden düşmek, bazı durumlarda kontrolü kaybettiğinizi gösterebilir. Belki kötü kararlar verdiğin için utandığını hissediyorsun. Ayrıca bazı kötü gözlem ve varsayımlarda bulunduğunu da gösterebilir.

Rüyada bozuk bir asansör görmek, güvenliğinizi kaybetme duygularınızı gösterebilir. Belki bazı durumları idare edebilme konusunda kendinden emin hissetmiyorsun.

Arızalı bir asansör, duygularınız üzerindeki kontrolünü kaybettiğinizi de gösterebilir. Özel veya mesleki yaşamınızda sıkışmış hissettiğinizi de gösterebilir.

İslami olarak rüyadaki asansörler

Islami olarak rüyada asansör görmek, asansörün normal yukarı ve aşağı hareketi, hayatınızın iniş ve çıkışlarını temsil eder. Asansörde üst kata çıkarken, güç ve servet artışınızı önerir. Bir asansöre inerken bunun tersi geçerlidir, topraklandığınızı ve gerçeğe geri döndüğünüzü önerir. Bozuk asansör rüyası aksiliklere ve talihsizliklere işaret ediyor.

Rüyadaki asansör kazası, şu anda hayatının bir krizinde olduğunu gösteriyor. Kriz, iş güvencesini kaybetme veya romantik bir ilişki yaşama korkunuzu gösteriyor. Hayatınızın bakış açısı sonsuza dek parçalanacak ve değişecek. Endişeli ve sinir bozucu deneyim, büyük bir kriz olduğunda ne hissedeceğinizi yansıtır.

Rüyada bozuk bir asansör, bu durum duygularınızın kontrolden çıktığını gösterir. Zihninizin farklı katmanlarına erişme yeteneğinizi kaybettiniz demektir. Kendinize gelmeli ve sakin olmalısınız.

Rüyada camlı bir asansörde olmak, hayatının su gibi güzel olacağını ve ruhsal olarak çok zengin olduğunuzu gösterir.

Rüyanızda hastane asansöründe olmanız, yakında sizi küçük bir sağlık sorununun beklediğini gösterir. Bu minik hastalığı da her şeyi aştığınız gibi aşacaksıkız.


Not: Sizler de rüyalarınızın yorumlanmasını istiyorsanız, aşağıda bulunan yorum yaz kısmından bize iletebilirsiniz.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4333

Rüya Sitesi Linkleri