Rüya tabiri ara

Rüyada Arsa Satmak

Ocak 21, 2020 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada arsa satmak hayırlı ve iyi anlamlara gelmez bilakis, kötülük, kaza, bela ve musibetlere uğramaya işaret eder. Bu rüya, büyük bir uğursuzluk yaşanacağına ve gözyaşı akıtılacağına tabir edilir. Sıkıntılı ve kara günlerin gelmesi anlamına gelir. Diğer yandan da bazı rüya tabirlerine göre ahenk içinde olan şeylere işaret ettiği söylenir. Yani ilk yorumun tam tersi şekilde tabir edilir ve hoşluk anlamına geldiği söylenir. Anlaşmaya ve geçime yorulur.

Rüyada Arsa Almak
Rüya sahibinin gözyaşlarını kullanarak ya da şantaj yaparak bir işten kar elde etmesine veya bu şekilde bir işini halletmesine tabir edilir. Aynı zamanda platonik aşk yaşamak şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Arsa Satmak
Rüyasında arsa sattığını gören kişi, bir işte ya da iddiasında galip gelecek, karşı taraftakilerin tezlerini çürütecek ve onlara kaba bir tabirle tükürdüklerini yalatacak demektir. Kişi, laftan anlamayan, dediğim dedik insanları susturmayı başaracaktır diye yorumlanır.

Rüyada Arsa Ölçmek
Rüya sahibinin karşısına çok düzgün, hem gönlü hem de kendi güzel olan bir kimsenin çıkacağına işaret eder. Bu kişi, bir yemek davetinde, arkadaş hatta iş toplantısında karşılaşılacak olan biridir.

Rüyada Büyük Arsa Görmek
Rüyada büyük arsa görmek, rüya sahibinin yaşam kolaylığına işaret eder. Geçim sıkıntısı olmadan, bol kazanç elde edip, mal sahibi olup, geniş geniş yaşamaya tabir edilir. Rüya sahibinin yaşam standartları pek çok kişiye göre çok yukarı da olacak ve hiçbir zaman darlığa düşmeyecek demektir.

Rüyada Yeşil Arazi Görmek
Bu rüya çok hayırlıdır. Rüya sahibi için hayat yolunun uzun olmasına delalet eder. Kişi, sağlık ve mutluluk içinde geçecek bir hayata sahip olacak, dünya malından yana da hiçbir eksiği kalmayacaktır diye ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

549

Rüya Sitesi Linkleri