Rüya tabiri ara

Rüyada arsa görmek

Mart 18, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada arsa görmek
Rüyada arsa görmek, hayırlı ve iyi anlamlara gelmez aksine kötülük, kaza, bela ve musibetlere uğramaya işaret eder. Rüyada arsa görmek, büyük bir uğursuzluk yaşanacağına ve gözyaşı akıtılacağına tabir edilir. Sıkıntılı ve kara günler yakın demektir…

Rüyada yeşil arazi görmek
Rüyada yeşil arazi görmek, hayra yorumlanan rüyalardandır.. Uzun ömre, sağlığa, mutluluğa, refaha, huzurlu günlere delalet eder. Maddi gücünüzün artacağına işaret eder.

Rüyada arsa görmek ve üstüne bina yapmayı istediğini görmek
Rüyada arsa üzerine bina yapmayı istemek, bir yakınınızı kaybedebilir veya maddi sorunlar ile yüzleşebilirsiniz. Hazırlıklı olmalısınız.

Rüyada arsa satın almak
Rüyada arsa satın aldığını görmek, rüya sahibi kimse dünya hayatında bir takım menfaatler elde eder. Rüya sahibi kendi rahatlığını sağlamak için bazı insanlar üstünde yaptırımlarda bulunacağınıza işaret eder.

Rüyada arsa satın almak, genellikle dünyevi zenginliğe, servet kazanmaya, menfaat elde etmeye, birtakım güzel işlere, özellikle maddi sıkıntı çekenler için ferahlığa, zorluktan sonra kolaylığa işarettir.

Rüyada arsa satmak
Rüyada arsa sattığını görmek, arsarını satan kişinin elinden bir miktar para ve mal çıkar. Rüyada arsa satmak, kişinin özellikle iş yaşamında çekeceği zorluklara veya herhangi bir konuda zarar etmesine işarettir.

Rüyada arsa ölçmek
Rüyada arsa ölçtüğünü görmek, karşınıza gönlüde kendide güzel olan bir kimse çıkacak.

Rüyada arsa kazmak
Rüyada arsa kazdığını görmek, fiziksel veya ruhsal olarak yorulacağınız veya zorlanacağınız günler yaşayacaksınız ancak sıkıntıların ardından güzel ve ferah günler gelecek.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1008