Rüya tabiri ara

Rüyada Armut Yemek

Mart 9, 2019 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada Armut Yemek, Rüyayı gören kişiye çok büyük bir kısmet beklemektedir. Ticaretle ilgileniyorsa büyük paralar kazanacaktır. Maaşlı çalışan ise yükselecektir. Aile içinde geçim sıkıntısı artık gündeme hiç gelmeyecektir. Bolluk, bereket ve huzur içinde geçecek uzun bir ömür onları beklemektedir. Uzun vadeli bir yaşantıyı gösteren rüyadır. Eğer yenilen armut yeşil ise, kişi kazandığı mala asla haram katmayarak ahiretine yatırım yapacaktır. Bu para dünyada onların huzurunu asla eksiltmeyecektir. Eğer mevsiminin dışında bir zamanda yeniliyorsa armut, erkekler için, ahlak düşkünü bir kadınla samimi olmaya yorumlanır. Kadın ise eşinden boşanır. Ayrıca ticarette batma derecesine gelinir, hasta bir yakın vefat eder. Armut mevsiminde yenir ise, evlat sahibi olmaya rivayet edilir.

Rüyada Armut Görmek, Sıkıntıların sona ereceğine yorumlanır. Hayırlı bir rüya olarak kabul edilir. Rızkın artacağına, bolluk ve bereketin geleceğin işarettir. Birden fazla armut yemek, toplu bir paraya kavuşmak ya da mirasa konmak anlamına gelir. Aynı zamanda armut gören kişi yaşlı ise, vefat edeceği günün yaklaştığına işarettir.

Rüyada Armut Yedirmek, Rüya sahibinin bir başkasına armut verdiğini görmesi, bu kişiye maddi ve manevi anlamda destek çıkacağına işarettir. Bu kişinin yaşadığı problemlerin çözülmesinde ciddi rol oynayacağına yorumlanır. Yani hayır işlerine vesile olmak anlamına gelir.

Rüyada Sulu Armut Yemek, Bu rüya tecrübeyi işaret eder. Kişi yaptığı işle ilgili bilir kişi durumuna gelecektir. Çalıştığı sektörde parmakla gösterilen işini en iyi bilen kişi olarak tanınacaktır. Elini attığı her işte muvaffak olacak ve çevresi tarafından takdir görecektir.

Rüyada Armut Koparmak, Para kazanmayı kafasına koyan kişi bunu yine helal yoldan deneyerek emeklerinin karşılığını alacaktır. Güçlü ve hırslı karakter sahibi olan rüya sahibi ekmeğini taştan çıkaracaktır. İşlerini yoluna koyarak helal parasını kazanarak hayrını görecektir.

Rüyada Armut Satmak, Genelde olumsuz tabir edilir. Bu kişi ticarette kaybetmeye başlayacaktır. Bu dönem içinde malından bir kısmını da kaybederek sıkıntılı bir sürece girecektir. Aile içinde de tartışmaların yaşanacağı bu döneme yanlış verilmiş bir karar sebep olacaktır.

Rüyada Armut Toplamak, Rüyayı gören kişinin maddi sıkıntı içindeyken yardım eliyle bu sıkıntılardan kurtulacağına yorumlanır. Armut sayısıyla doğru orantılı olarak yardımın miktarı artacaktır. Ayrıca armut sulu ve sarı ise, büyük bir paraya sahip olunur. Bu parayla rahat içinde yaşayacaktır. Armut olmamış ise, sağlıkla ilgili problemlerin yaşanacağına işarettir. Bunun yanı sıra bu kişiye büyük bir yalan söylenecektir.

Rüyada Armut Almak, Başlamayı düşündüğü bir işini kısa bir süreliğini ertelemek zorunda kalacaktır. Başka bir yoruma göre de, iş ya da özel hayatıyla ilgili sıkıntılı bir sürece girmeyi işaret eder.

Rüyada Armut Ağacı Görmek, Çok hayırlı bir rüyadır. Bekarlar evlenir, çocuk isteyenler çocuk sahibi olur. Evlere bereket gelir. Borçlar ödenir. Geçim sıkıntısı sona erer. Hanelere huzur ve mutluluk gelir. Aile bireyleri arasındaki gerginlikler son bulur ve birlik beraberlik içinde yaşanır. Eğer ağacın üstünde çok armut varsa, büyük başarı elde etmeye yorumlanır.

Rüyasında armut yediğini gören kimsenin bolluğa ve berekete kavuşacağına işarettir. Rüya sahibinin dünya malından bolca nasipleneceğine, kazancının her geçen gün daha da artacağına zengin bir hayat süreceğine delalet eder. Rüya sahibinin işlerinde verimin artacağına,
mal, mülk sahibi olacağına işaret eder. Rüya sahibinin ticari işler yapacağına ve büyük atılımlar gerçekleştireceğine işaret eder. Rüya sahibinin ailesinin geçimini sağlarken helal yoldan kazanç elde edeceğine işarettir. Rüya sahibinin başka birine armut yedirdiğini görmesi yedirdiği kişiye maddi ve manevi yönden destek çıkacağı anlamına da gelmektedir. Bazı rüya tabircilerine göre de kötülük yapacağına, ona ihanet edeceğine, sahtekarlık yapıp onu dolandıracağına elindeki tüm varlığı alacağına delalet eder.

Rüyada Armut Görmek, Rüyasında armut görmek kazanç mülkiyet ve bolluk demektir.Mevsiminde görülen armut kazancın artması anlamına gelir. Zamanında görülen armut ani oluşacak fırsatlara delalet eder. Rüya sahibinin gelecekte yaptığı plan ve programlarının istenildiği gibi işleyeceğine, yaptığı projeleri uygulamaya geçirebileceğine ve yeni fikirler üreteceği anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin rüyasında olgunlaşmamış armut görmesi sağlık sorunlarını olacağına maddi sıkıntılarının baş göstereceği anlamına gelmektedir. Aynı zamanda manevi olarak yorumlanırsa gıybetin artacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin çevresindeki kişilerin niyetlerinin ve düşüncelerinin bozulacağı anlamına da gelmektedir. Bazı rüya tabircilerine göre de rüyada armut görmek hayırlı evladı olacağına da işarettir.

Rüyada Armut Toplamak ,Rüyada armut toplamak büyük bir mirasın kendisine kalacağına işarettir. Aynı zamanda rüyada armut toplamak yardım alacağına da işarettir.

Rüyada Çürük Armut Görmek, Rüyada görülen çürük armut hastalığa ,bereketsiz bir yıla işaret etmektedir. Rüya sahibinin mallarında meydana gelecek bereketsizliğe ve malının sadakasını vermediğine ve bu yüzden evinin bereketinin ve bolluğunu kaçacağına delalet eder. Bazı rüya tabircilerine göre de olumlu anlamda, ümitsizlikten sonra kavuşacağı refaha uğraşlarının sonunda kazanacağı ganimetlere ve mülke sıkıntı çekerek hak edilen şana ve şöhrete delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4840