Rüya tabiri ara

Rüyada Arkadaşla Telefonda Konuşmak

Nisan 16, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Arkadaşla Telefonda Konuşmak, rüya sahibinin hem okul hem de iş hayatında yeni değişimlere neden olacak sevinçli ve güzel haberler almasına rüyanın tabiri yapılmaktadır. Başka bir tabirde rüyasında arkadaşı ile telefonda konuştuğunu gören kişinin, uzun zamandır bir hastalığı tedavisini gördüğü hastalık probleminden hayırlı bir haber alacağını işaret etmektedir.

Aynı zamanda hayatında gelişecek güzel olan yeni haberleri alacağına da rüyanın tabiri yapılmaktadır. rüyasında arkadaşla telefonda konuşmak, çoğunlukla rüyayı gören kişinin iş hayatında eline geçecek olan büyük para şeklinde tabiri yapılır. Ayrıca bu parayı kazanmak için çok büyük bir işe girişeceğine ve bu işten alnının akı ile çıkacağına, özellikle memursa terfi edeceğine rivayet edilmektedir. Genel olarak rüyada telefon ile konuşmak rüya sahibi için hayırlara vesile olarak alamet sayılır. Eğer hasta olan bir kimse rüyada arkadaşla telefonda konuştuğunu görmüşse, en kısa zaman içerisinde şifa bulacağına ve eski sağlığına yeniden kavuşacağına tabiri olunur.

İş hayatında bazı sıkıntılar yaşayan bir kişi eğer bu rüyayı görürse, sıkıntılarının son bularak hayatının güzel bir şekilde devam edeceğini işaret etmektedir. Hatta rüyayı gören kişinin iş yaşamında mevki sahibi olacağına ve herkes tarafından büyük saygı göreceğini temsil etmektedir. Telefonla konuşmak, özellikle rüya sahibinin hiç beklemediği bir yerden kendisine yüklü bir miktarda miras kalacağına rivayet olunur. Ayrıca rüyayı gören kişinin çok uzun zamandır beklediği hayırlı bir haber alacağını da göstermektedir. Bazı rüya yorumcularına göre bu rüyayı gören kişinin hem manevi hem de maddi olarak çok sıkıntıya düştüğü bir anda aile desteği alarak düzeleceğine ve bundan sonra hayatına yeni bir yön vereceği şeklinde farklı bir yorum yapılmaktadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

16611