Rüya tabiri ara

Rüyada Arkadaşınla Kavga Etmek

Kasım 20, 2018 - Okuma süresi: 7 dakika

Rüyada arkadaşınla kavga etmek kişinin toplum tarafından da görebileceği tepkilere delalet etmektedir. Genellikle toplum nezdinde de tanınan yada sevilen birisi olan bu kimse yapacağı işlerin neticesinde belki yanlış anlaşmalara da maruz kalarak itibar kaybedebilmektedir. Kişinin yaşayabileceği bu durum fazlası ile üzücü olabilmektedir. Ayrıca rüyasında da rüyasında arkadaşıyla kavga ettiğini yada yakın olan bir zamanda uğursuz bir haberin beklendiğini işaret etmektedir.

Rüyada arkadaşınla kavga ettiğini görmek rüya sahibinin iş hayatında da olumlu olan değişiklikler yaşanabileceğine delalet etmektedir. Bu kimse monotonluktan yada tekdüze olmaktan da çıkaracak alacağı daha cesur olan kararlar ile büyük işler yapabilme yolunda da önemli adımlar atabileceğini işaret etmektedir. Arkadaşınla saç baş kavga etmek arkasına dönüp baktığı zaman gurur duyabileceği bir tablo bırakmak kişinin en büyük isteği olabilmektedir. Kişi çalışmayı daha çok seven birisine dönüşerek tam bir iş kolik olabilmektedir. Sevdiğin arkadaşınla kavga etmek rüyanın olumsuz yanıysa kişinin işine aşık olduğu bu süreçte de ailesini yada kendisini seven kişileri ihmal etme ihtimalidir.

Rüyada en yakın arkadaşınla kavga etmek rüyayı gören kişi hayat gayesi içerisinde de bazı değerlerini yada olgularını bir kenara bırakacağına delalet etmektedir. Kişi menfaat etme yolunda da prensiplerinden vazgeçeceğini işaret etmektedir. Bu ise çevresinin rüya gören kişinin tanınmasını zorlaştırmaktadır. Küs olduğun arkadaşınla kavga etmek çevresinden alacağı tepkilerle sosyal hayatında da kişinin bazı sıkıntılar yaşaması çok büyük olan bir olasılık haline gelebilmektedir. Rüyayı gören kişi içerisine gireceği kırılgan olan bir yapının işaretçisidir. Etrafındaki insanlar tarafından da sürekli zaafı kollanan bu kimse genellikle düşmanlarını görmekte zorlanabilmektedir. Çevresinden alacağı tepkilerle sosyal hayatında kişinin bazı sıkıntılar yaşaması da çok büyük olan bir olasılık haline gelebilmektedir. Araya bu düşmanlar tarafından ekilecek olan fitne yada fesat tohumları kişiyi çok derinden yaralayabilmektedir. Sevmediğin arkadaşınla kavga etmek büyük olan bir bunalım sürecine girecek olan bu kişi hayatının baştan aşağı değişmesini izlerken elinden çok fazla bir şey gelememektedir. Eli ve kolu adeta bağlı kalabilmektedir yada hiç bir şey yapamayacak hale gelebilmektedir.

Rüyada arkadaşınla kavga etmek ve ağlamak şan yada şöhret sahibi olarak insanlar arasında da seçilen birisi olabilmektedir. Bu rüya arzu yada isteklerin gerçekleşip kişinin muradına ermesine delalet etmektedir. Arkadaşınla bıçaklı kavga etmek rüya sahibi kısa bir zamanda mutlu edecek bir haber alacağına rivayet etmektedir. Yine hayırlı işler yapabilmeye, güzel olan insanlarla sohbet etmeye, güvenilir yada hoşsohbetli olan insanlarla tanışmaya, para biriktirmeye veya korktuğundan emin olarak güvende hissedebilmeye de delalet etmektedir.

Rüyada arkadaş ile tartıştığınızı kavga ettiğinizi görmeniz; hayırlı değildir. Yaşayacağınız bir sıkıntının habercisidir. Uyarı anlamı taşıyan bir rüyadır, bu sebeple ilişkilerinizde yumuşak davranmak çıkarlarınız için sizin lehinize olacaktır. Rüyada arkadaşınızla çok sert bir tartışma yaşadığınızı görmeniz; gerçek yaşamınızda sizi kızdıracak, sinirlerinizi bozacak ve üzecek olaylar yaşayacağınıza, borca gireceğinize, maddi bir sıkıntı yaşayacağınıza işaret eder.

Bir kişi, rüyasında ağız kavgası (sözlü kavga) ediyorsa, kendisini yanlış anlayan biri olduğuna ve bu yanlış anlamanın “olumsuz dedikodulara” yol açtığına işarettir. Rüya şu mesajı taşır:

“Seni yanlış anlayan biri, arkandan olumsuz şekilde konuşup başka kişilerle senin dedikodunu yapıyor, buna engel olmak için kendini daha net ve açık şekilde anlatmalısın.”

Bir kişi rüyasında tanımadığı biriyle kavga ettiğini görüyorsa, yeni bir nimete kavuşacak demektir; bu rüyanın “hane sahibi olmaya” veya “işyeri sahibi olmaya” işaret ettiğini belirten rüya tabircileri de vardır.

Rüyada kavganın büyüdüğünü görmek, rüya sahibinin farklı bir ortama girip yabancılık hissi yaşayacağına, fakat belli bir süre sonra o ortamda bulunan insanlardan birinin yardımına müyesser olacağına delalet eder. Rüya şu mesajı verir:

“Gireceğin ortamda ilk etapta yabancılık hissi yaşayacaksın, fakat sonrasında o ortamdaki insanlardan biri sana hayatının fırsatlarını sunacak. Bunu önceden bil ve Allah’ın sana ihsan edeceği bu nimetin kıymetini bil.”

Genel olarak, eskiden toplum nezdinde tanınan ve sevilen birisi olan bu kişi, yapacağı bazı işlerin neticesinde eski itibarını kaybedecektir. Bu rüya olumsuz manalara gelmektedir. Ayrıca kişinin olumsuz ve üzücü haberler alacağına da işarettir. İş ortamında bazı tartışmalar yaşanabilir. Rekabetin yüksek olacağı bir dönemdir. Kişi yakın arkadaşları tarafından gelen yanlış bir davranışa tanık olabilir. Bazı dengeler değişecek ve parasal sıkıntılar ortaya çıkacaktır. Aileniz ile aranıza biraz mesafe girebilir. Topluma karşı olan tutumunuz, kızgınlığınız aile ilişkilerine de yansıyacak ve bu durum neticesinde bazı sorunlar baş gösterecektir.

Rüyada arkadaş görmek rüya sahibi için hayırlıdır. Rüyada yakın arkadaşınızı görmek; iş hayatınızda yaşayacağınız yeniliklere, yeni işler almaya, başarıya, şansa işaret eder. Rüyada arkadaşınızı iyi ve güzel bir hal ile görmek; rüya sahibinin ömrünün uzun ve sağlıklı olmasına, iyi dosta, samimiyete işaret eder. Rüyada arkadaşınızı kötü ve sinirli bir halde görmek, onunla tartışmaya, kavgaya girmek; yaptığınız bir işten dolayı üzüleceğinize, pişmanlık yaşayacağınıza, kısa süreli yaşanacak bir dargınlığa işaret eder.

Rüyada hasta olan arkadaşınızı görmeniz; hasta gördüğünüz arkadaşınızın sağlıklı olacağına, hastalığından kurtulacağına, şifa bulacağına işaret eder. Rüyada arkadaşınızı ölmüş olduğunu görmeniz; rüyada gördüğünüz arkadaşınızın uzun ömürlü bir kimse olacağına işaret eder. Rüyada arkadaşınızı sevinçli halde görmeniz; rüyada sahibinin gerçek hayatında sevinç ve mutluluk yaşayacağına işaret eder. Rüyada arkadaşınızı üzgün görmeniz; alacağınız kötü bir haberle canınızın sıkılacağına, üzüleceğinize, kısa süreli bir ayrılık yaşayacağınıza işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3432