Rüya tabiri ara

Rüyada Arkadaşının Sigara İçtiğini Görmek

Nisan 10, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada arkadaşının sigara içtiğini görmek rüya sahibinin kendisine akın bir dostu ile ilgili olan çok gizli bir sırrın paylaşılması olarak tabir edilmektedir. Bir alimin tabirinde rüyayı gören kişinin terbiye sahibi olmasına alamet sayılmaktadır. Ayrıca rüyayı gören kişinin çok yakın bir akrabası ile yeni bir iş için ortaklık yaparak para kazanacağını işaret etmektedir. Rüyada arkadaşının sigara vermesi bu kazandığı para sayesinde rüya sahibinin çok rahat bir hayat süreceğine delalet olunmaktadır. Ulu ulemanın tabirinde rüyasında arkadaşının sigara içtiğini gören kimselerin ahiret inançlarının çok kuvvetli olduğuna rivayet olunmaktadır.

Hatta rüyayı gören kişinin üzerine yük olan miskinliğinden kurtularak menfaatli ve hayırlı işler yapmasına alamet sayılır. Bu rüyayı gören kimseler genellikle huzurlu ve huşu içinde zaman geçireceklerine, rüyada arkadaşının sigara paketi vermesi iş yaşantılarında emek vererek helal kazanç elde etmek şeklinde yorumu yapılmaktadır. Rüyada arkadaşının sigara içtiğini görmek, çoğunlukla rüya sahibinin gerçek yaşantısında hiç bir kesinti olmadan mutluluk içinde yaşayacağı rivayet edilmektedir.

Rüyada arkadaşının sigara içmesi aslında rüya sahibinin çok sabırsız bir insan olduğunu ve bu şekilde artık sabretmeyi öğrenmesine tabiri olunur. Ünlü bir rüya alimine göre bu rüyayı gören kişinin eşi ile birlikte karşılıklı anlayış çerçevesinde rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğini işaret etmektedir.

rüyada arkadaşına sigara almak aynı zamanda bir akrabası tarafından rüyayı gören kişinin zor anda kaldığı bir anda iyilik görmesine alamet sayılmaktadır. Ayrıca rüya sahibinin eline geçecek yüklü bir para şeklinde de yorumu yapılır. Hatta rüyayı gören kişinin beklemediği bir anda hiç haberi yokken çok büyük bir miras sahibi olacağı yönde farklı rivayetler bulunmaktadır. Rüyada arkadaşının sigara içtiğini görenler, yaşlanana kadar gam ve kederden uzak çok rahat bir hayat süreceklerine tabiri olunur.