Rüya tabiri ara

Rüyada Arkadaşının Sevgilisini Görmek

Haziran 11, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada arkadaşının sevgilisini görmek borçların ödenememesi yüzünden sıkıntı yaşatan parasal manadaki sıkıntılı şartların, bunca sıkıntıdan sonra, aileden gelen parasal destek sayesinde parasızlıkla geçen yıllar geride bırakılarak, parasal anlamda büyük bir servete kavuşmaya çıkabilecek bir rüyadır. Rüyada arkadaşının sevgilisini görmek maddi manada beklentileri olanlara göre yorumlanırsa, ekonomik anlamda ciddi imkanları olan birisiyle ortak olup maddi menfaat sağlamaya ve bu gelişme vesilesiyle beklenen şeylerin yerine gelmemesi sebebiyle ortaya çıkan maddi yöndeki sıkıntıların sonlanmasına yönelik işaretler barındıran bir rüyadır.

Rüyada arkadasının sevgilisini görmek, zorluklara göğüs gererek ulaştığı haysiyete, zorlukların sonrasında umduğu toplu mala, bir kişiden yardım isteyerek elde ettiği kazanca, uzun süren çabaların sonunda istediği rahatlığa şeklinde yorumlanabilir.

Rüyada sevgilinin en yakın arkadaşla sevgili olması hem olumlu hem de olumsuz vesilelere yorulur. Olumlu olarak; rüya sahibinin sevgilisiyle düğün yolunda önemli adımlar attığına ve büyük bir heyecan, mutlulukla yeni bir yola bir arada gireceklerine delalet eder. Olumsuz olarak yorumlanan kısmı ise; rüyayı gören kişinin sevgilisi tarafından aldatılacağına, ilişkisinde karşı tarafa karşı beslediği hislerinin azalacağına ve ilişkinin tatsız bir şekilde sonlanacağına yorulur.

Rüyada sevgilinin en yakın arkadaşla sevgili olduğunu gören kişinin yakın zamanda ilişkisinden kaynaklı olarak büyük bir hayal kırıklığına uğrayacağına yorulur. Partnerinin ona karşı ilgisinin azalacağına, farklı arayışlara gireceğine ve mutlu giden ilişkinin birden bire kötü ilerlemesine sebep olacağına yorumlanır.

Rüyada sevgilinin yakın arkadaşıyla sevgili olduğunu gören kişinin yaşantısında büyük hata ve yanlışlar yapacağına delalet eder. Kişinin yaptığı bu hatalardan dolayı psikolojik olarak zorlu bir süreçten geçeceğine, yalnızlaşacağına ve çevresindeki dostlarını kaybedeceğine yorulur.

Rüya aynı zamanda kişinin yakın vakitte yeni sürprizlerle karşılaşacağına ve yaşamında büyük yeniliklerin olacağına da yorulur. İş yaşantısında gelişecek olumlu değişikliklere, maddi ve manevi yönden tatmin olunacak işlere girişmeye yorumlanır.

Rüyada sevgili görmek genel itibariyle olumlu ve hayırlı işlere yorulsa da olumsuz gelişmelerin de habercisi olabilir.

Rüyada sevgili gören kişinin tez zamanda evlilik yolunda adımlar atacağına, ilişkisini evlilikle taçlandıracağına yorulur. Ömür boyu mutlu bir aile olmaya, hep birlikte hoş vakit geçirmeye delalet eder. Rüyada sevgili görmek tabirinin olumsuz yanı ise; ilişkide çıkabilecek olumsuzluklar, tersliklerdir. Rüya sahibinin partnerine karşı yoğun hislerinin azalacağına, aralarında büyük anlaşmazlıkların çıkacağına yorulur.

Rüyada eski sevgiliyi görmek, rüya sahibinin medeni haline göre 2 farklı şekilde yorumlanır. Eğer kişi evliyse eşiyle yaşayacağı anlaşmazlıklara, büyük kavgalara yorulur. Şayet rüya sahibi hali hazırda bekarsa; iş yaşamında olumsuz ve tatsız gelişmelerin yaşanacağına, maddi sıkıntılardan ötürü büyük bir borç batağına gireceğine delalet eder.

Rüyada sevgili ile gezdiğini görmek, alınacak hayırlı ve mutlu haberlerin işaretçisi niteliğindedir. Rüyayı gören kişinin mutlu beraberliğini evlilikle taçlandıracağına, evlilik yolunda emin adımlarla ilerlediğine delalet eder. Yakın zamanda mutlu bir yuva kurmaya, mutlu bir aile içerisinde hoş vakit geçirmeye yorulur. Rüya aynı zamanda arzunun, aşkın, huzurun ve ihtirasın da sembolü niteliğindedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4897

Rüya Sitesi Linkleri