Rüya tabiri ara

Rüyada Arkadaşının Saçını Kesmek

Nisan 11, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada arkadaşının saçını kesmek kendine dikkat etmemek yüzünden sık sık sağlık sorunları ile karşılaşmak, hayat kalitesinde düşüş yaşamak, işte verimliliğin azalması nedeniyle sıkıntıya düşmek anlamına gelir. Kendisine öğüt veren ve işine yarayacak nasihatlerde bulunan kimselere kulak vermeyen rüya sahibinin gereksiz inatçılığının başına dert açacağını, iş işten geçtikten sonra aklının başına geleceğini de ifade eder.

Rüyada arkadaşının saçını kestirdiğini görmek gören kimseler aile yüklerini tek başlarına omuzladıkları için yorgun düşerler. Herkesin rahat etmesini düşünürken, kendi hayatını hiçe saymak demek olan rüya, kişinin işleri düzene sokarak, kendisine de rahat nefes aldıracak şekilde hareket etmeye karar vereceğini, sağlığına dikkat ederek yeniden güç kazanacağını da tabir eder. Bir erkeğin saç kesmesi, kendisine yalan söyleyen, iftira atan birine haddini bildireceğine, iyi niyetinin kullanılmasına müsaade etmeyerek ipleri ele alacağına yorumlanır.

Rüyada arkadaşının saçını yıkamak hayatın olağan akışını olumsuz yönde etkileyen mali manadaki olumsuz durumun nihayet düzene girip, zengin bir kimsenin desteğiyle imkansızlıklar içindeki dönemin son bularak, ekonomik yönde rahat bir hayata kavuşmaya tabir edilir.

Rüyada arkadaşının saçını örmek bazı yanlış tutumlar sebebiyle akraba arasında devam eden şiddetli tartışmaların, çekilen türlü sıkıntılardan sonra son bulacağına ve böylelikle akraba arasındaki özlenen saadet ortamının yeniden tesis edileceğine tabir edilir.

Rüyada arkadaşının saçını yolmak bir bakış açısına göre rüya sahibinin, insanların dedikodusunu yapmayan, kötülük yapmaktan hoşlanmayan, buna bağlı olarak ta sevilen ve aranan biri olduğuna bir işarettir

Rüyada arkadaşının saçını taramak parasal konularda olanaksızlık yaşayanların gördüğü bir rüya ise, maddi anlamda zenginlik içerisinde yaşayan akrabayla ortaklığa girip kazanç elde etmeye ve alınan borçların ödenememesine sebep olan parasal yöndeki kısır döngünün bitmesine yönelik işaret eden bir rüyadır.

Rüyada arkadaşının saçını kısa görmek beklenen yardımın gelmemesinden dolayı yaşanan ekonomik manadaki sorunlu işlerin, parasız geçen günlere inat, zengin bir kimsenin desteğiyle kar ve kazancın bollaşarak, mali açıdan büyük bir zenginlik kazanılacağına işaret eden bir rüya olarak değerlendirilir.

Rüyada arkadaşının saçını öpmek kar edilemeyen girişimler yüzünden yaşanan mali yöndeki kısıtlanmışlığın nihayet sona erip, akıllıca atılan adımlar sayesinde geçmişte kalan fakir yılların ardından, parasal olarak zengin bir hayat sürüleceğine işaret eden bir rüyadır.

Rüyada arkadaşının saçını kel görmek bazı özel konular yüzünden aile arasında gittikçe artan kavgaların, yaşanan büyük bir sevinç vesilesiyle sona ereceğine, bu sebeple aile arasındaki istenen huzurun eskisi gibi olacağına yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2106