Rüya tabiri ara

Rüyada Arkadaşının Öldüğünü Görmek

Nisan 10, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada arkadaşının öldüğünü görmek rüyasında arkadaşının öldüğünü gören kişi kısa bir süre içinde sevinçli bir haber alır. Rüyalar tersine yorumlanır, rüyada öldüğü görülen kişinin ömrü uzatılmıştır. Yani rüyanın tersine rüyada ölmüş olaylara görülen kişinin hayırlı, sağlıklı ve uzun bir ömrü olur. Bazı rüyalarda ölüm müjde ile tabir edilir. Bu rüyanın sahibi kısa zaman içinde hayırlı, güzel bir haber alır, uzun süredir görmediği bir arkadaşını tevafuk olarak görebilir.

Rüyada arkadaşının öldüğünü duymak o arkadaşının en yakın zamda kendine uygun bir eş bulacağını ancak evli ise en yakın zamanda mutlu bir haber olarak bebek sahibi olacağına işaret edilir. Rüya sahibi bu rüyayı gördükten sonra korkmamalıdır. Çünkü bu rüya hem yorumcular hemde dini yorumcular bu rüyayı iyiye yormuştur. Yani bu rüya ne olursa olsun mutlu bir rüyadır. Rüya sahibi bu rüyadan sonra eskiden kaybetmiş olduğu maddi ve manevi zenginlikleri geri kazanacağına işaret edilir. Rüyada arkadaşının ölmesine sebep olmak o ölen arkadaşınızla günlük hayatta olan bağınızın iyice sıkılaşacağını ve güçleneceğine işaret edilir. Kişi bu rüyadan sonraki hayatında asla ama asla o arkadaşı ile olumsuzlukla baş başa kalmayacaktır.

Rüyada arkadaşının öldüğünü duyup ağlamak rüya sahibinin hayatında hayırlı, güzel işler olacağına işaret eder. Hem maddi açıdan hem de manevi açıdan mutlu olacağınız, sıkıntısız bir zaman geçireceğinize tabir edilir. Eğer iş arıyorsanız iş bulabilirsiniz, işte terfi bekliyorsanız terfinizi alabilirsiniz. Eğer doğum gününüz kısa zaman içinde ise arkadaşlarınız tarafından hazırlanan sürpriz bir doğum günü partisi hazırlanabilir.

Rüyada arkadaşının öldüğünü görmek ve ağlamak hızlı bir biçimde yayılacak bir habere işarettir. Hızlı yayılacak olan bu haber ayrılık haberi veya sağlık problemi ile alakalı olabilir. O dönemde yaşamınızda önemi yüksek olan bir konu dillere düşecek ve hızlı bir şekilde dillerde olacaktır.

Eğer rüyada arkadaşının intihar ederek öldüğünü gördü iseniz insanın kendisine zarar vermesi ile tabir olunur. Rüyada görülen arkadaşınızın kötü bir dönem geçirmesi, kendisi tarafından yapılan bir hata ile tabir edilir. Yaşamının devamında da önemi büyük olan bir olay yaşanacağına işaret eder.

Rüyada arkadaşınızın öldüğünü ve bundan dolayı çok ağladığınızı görmek arkadaşınız ile aranızdaki bağın çok kuvvetli olduğuna işaret eder. Rüyada öldüğünü gördüğünüz arkadaşınıza söylemek isteyip de söyleyemediğiniz bir şeyler olduğuna tabi edilir. Arkadaşınızın ölmesi eskiden olduğu gibi muhabbetli olamayacağınıza, aranızın açılacağına da işaret eder.

Rüyada arkadaşının öldüğünü duymak rüyayı gören kişinin borçlarından kurtulmasını, bekar ise evleneceğine işaret eder. Yeni bir işe atılması ile de yorumlanabilir. Bu rüya sahip olduğu hakları olumlu yönde kullanma olarak da yorumlanır.

Rüyada arkadaşının öldüğünü ve dirildiğini görmek kişi kısa zaman içinde toplu bir arkadaş buluşmasına gider. Bu rüyayı görmenin asıl nedeni rüya sahibinin arkadaşına hasret kalmasındandır. Rüyayı gören kişi stresli, psikolojik olarak problemli bir zaman diliminden geçiyorsa arkadaşlarının desteği ile bu süreci atlatmak istiyor olabilir. Kaybetme korkusu yaşayanların bu tarz rüya görme ihtimalleri yüksektir.

Rüyada arkadaşının ölmesi ve ağlamak rüya sahibinin bu rüyadan sonra mutlu, huzurlu, sağlıklı ve zengin (maddi ve manevi) bir hayat süreceğine işarettir. Rüya sahibi rüyadan sonra uzun bir yolculuğa çıkacak ve bu yolculuğu mutlu bir olay ile bitirecektir. Yani bu rüyanın amacı sizin her zaman mutlu olacağınızı gösterir. Rüya sahibi bu rüyada gördüğü arkadaşı ile iyi işlere yanı hayırlı işlere girişecek ve bu işleri gönül rahatlığıyla yapacağını işaret eder.

Rüyada arkadaşının öldüğünü görmek ve çok üzülmek rüya sahibinin kendine sağlığına yeterli ve dengeli beslenmesine dikkat etmelidir. En ufak bir hastalık yada sıkıntıda en yakın tıbbi uzmanlardan yardım almalıdır. Rüya sahibi bu rüyadan sonra küçük çaplı bir hastalığa yakalanacağına ve bu hastalığı zorla üstünden atacağına işaret edilir. Rüya sahibi ilk önce olumsuzluklarla karşılaşacağına ve bu olumsuzluklar sonrasında sosyal hayatında mutlu huzurlu arkadaş çevresi güzelleşecek demektir. Rüyada arkadaşını öldüğünü duymak en yakın zamanda kişi müjdeli bir haber alarak yerinde duramayacaktır.