Rüya tabiri ara

Rüyada Arkadaşının Nişanlandığını Görmek

Mart 21, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada arkadaşının nişanlandığını görmek; bir yorumcuya göre ,rüyayı gören kişinin ileriye yönelik kurmuş olduğu planların kısa bir süre içerisinde meydana geleceğine ve mutlu bir hayat sürdüreceğine işaret eder. Ayrıca rüyayı gören kişinin hayatında meydana gelmiş olan bir takım olumsuz olayların kısa bir süre içerisinde atlatılacağına da yorumlanır. Bunun yanı sıra rüyayı gören kişi maddi sıkıntılar çekiyor ise bu durumun kısa bir süre içerisinde düzeleceğine, aile içerisinde huzursuzluklar var ise bu durumların biteceğine ve istediği gibi bir hayatının olacağına işaret eder. Bir yorumcu ise bu rüyayı aile içerisinde ki bir kişinin evliliği ile yorumlamıştır. Arkadaşının nişan yüzüğünü takmak aile içerisinde evlilik çağına gelmiş olan bir bireyin kısa bir süre içerisinde evleneceğine ve bu evliliğin hayırlı bir evlilik olacağına yorumlanmaktadır. Arkadaşının parmağında nişan yüzüğü görmek ayrıca bu evlilikten dünyaya gelecek olan çocukların hayırlı birer evlat olacağına, annesini ve babasını gururlandıracağına, ileride makam ve mevki sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada arkadaşının nişan atması iş hayatında yaşanacak olan başarılara da işaret etmektedir. Eğer rüyayı gören kişi iş hayatında başarılı olmak istiyorsa yakın bir süre içerisinde bu isteğinin gerçekleşeceğine, makam ve mevki sahibi olacağına, herkes tarafından takdir edilen bir yönetici olacağına ve çevresi tarafından çok sevileceğine de işaret etmektedir.

Rüyada arkadaşının nişan hazırlığı yaptığını görmek bir yoruma göre de, rüyayı gören kişi dünya hayatında yapmış olduğu hayırlı işlerden dolayı önüne yeni kapılar açılacağına yorumlanır. Bir yorumcu da bu rüyayı sevdiği bir insandan ayrılmak olarak yorumlamıştır. Arkadaşının nişan elbisesi giydiğini görmek rüyayı gören kişinin sevgilisinden veya çok sevdiği bir arkadaşında yakın bir zaman içerisinde ayrılacağına, bu ayrılığının rüyayı gören kişi oldukça üzeceğine, hayatında bir takım değişikliklerin olacağına ve yakın bir zaman içerisinde istemediği bir evlilik gerçekleştireceğine delalet ettiğini söylemektedir. Arkadaşının nişanlısından ayrıldığını görmek eğer rüyayı gören kişi, arkadaşının büyük bir alanda nişanının gerçekleştiğini görmüş ise yakın zamanda iş hayatında büyük bir başarı elde edeceğine ve bulunduğu konumdan daha yükseklere doğru ilerleyeceğine delalet eder.

Rüyada arkadaşının nişanlısıyla evlendiğini görmek bazı yorumcular tarafından olumsuz bir hadise olarak değerlendirilmiştir. Rüyayı gören kişi arkadaşını büyük bir kalabalık içinde görmüş ise yakın bir zamanda çok yakın bir arkadaşından ihanet göreceğine ve bu ihanetin rüyayı gören kişiyi çok üzeceğine işaret etmektedir. Arkadaşının nişanlısıyla barıştığını görmek rüyayı gören kişi iş hayatında başarılı bir iş adamı ise, çevresindekilerin bu başarıyı ve makamı kıskandığına, dostundan çok düşmanın olduğuna ve yakın bir zaman içerisinde iftiraya uğrayacağına delalet eder.