Rüya tabiri ara

Rüyada Arkadaşının Hamile Olduğunu Görmek Ne Demek?

Rüyada arkadaşının hamile olduğunu görmek , genellikle hayra ve iyiye yorumlanan rüyalardan birisidir. Bu rüya birden fazla anlam taşıyor ve birden fazla yorumu vardır. Rüyayı gören kişi hamile olan arkadaşından…

Rüyada arkadaşının hamile olduğunu görmek , genellikle hayra ve iyiye yorumlanan rüyalardan birisidir. Bu rüya birden fazla anlam taşıyor ve birden fazla yorumu vardır.

Rüyayı gören kişi hamile olan arkadaşından güzel haberler alacağına , kişi eğer evliyse o zaman kendisinin yakın zaman içerisinde hamile olacağına yorulur.

Yakınlarınızdan birisi yeni evli ise o zaman hamile haberini yakın olduğunuz kişiden alacağınıza ve bu sayede çok mutlu olacağınıza delalet eder.

Aynı zaman da bebek biliyorsunuz evin bereketi ve neşesidir.

Yani haneye bereket ve mutluluk geleceğine , ailenin gelir kaynaklarının yükseleceğine , çok zengin olacaklarına alamet eder.

Bunun yanı sıra dünya malı konusunda çok şanslı olduğunuza , her zaman şansınızın açık olacağına işaret eder.

Aynı zaman da kısa zaman içerisinde bir evlilik haberiyle karşılaşabilirsiniz. Yani uzak ya da yakın akrabanızın düğününe davet edilebiliriniz.

Bazı rüya tabircilerine göre , sevindirici haberler alarak çok mutlu olacağınıza , hiç ummadığınız bir anda karşınıza birden fazla fırsatların çıkacağına,

hane içerisindeki herkesin sağlıklı olacağına , sağlık açısından herhangi bir problem yaşamayacağınıza , eğer hastaysanız kısa sürede şifa bulacağınıza alamet eder.

Gerçek yaşamda yaşayacağınız ya da göreceğiniz güzel gelişmelerden dolayı çok rahatlayacağınıza , feraha kavuşacağınıza ve her zaman değer vermiş olduğunuz arkadaşınızın yanında olacağınıza delalet eder.