Rüya tabiri ara

Rüyada Arkadaşının Hamile Olduğunu Görmek

Nisan 10, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada arkadaşının hamile olduğunu görmek bu rüya tabircileri ve alimler tarafından oldukça güzel şekillerde farklı farklı yorumlanmıştır. Rüya arkadaşının hamile olduğunu duymak bazen psikolojik bazen uhrevi olabilir. önemli olan görülen rüyanın ayrımını iyi yapıp ona göre yorumlanmaktır. Mesela arkadaşının bebeğinin olmasını çok isteyen birinin rüyasında arkadaşının hamile olduğunu görmesi gayet normal ve olası bir durumdur. İşte bu tarz durumlarda görülen rüyalar psikolojik rüya olarak adlandırılır ve hiç bir yorum ve değerlendirme gerektirmez. Bunun tam tersi hiç bir düşüncenin sonucu olmadan görülen rüyalar ise uhrevi mesaj ve anlam içeren rüyalardır.

Rüyada arkadaşının hamile kalması genel anlamda ilk olarak görülen arkadaşın gerçek anlamda bir bebeği olacağına ve varsa bir hayalinin rüya sahibi kişi tarafından gerçekleştirileceğine delalet eder. Rüyada arkadaşının hamile olduğunu görmek; Rüya sahibinin mahkemede çözülmeyi bekleyen bir davası var ise bu davanın rüya sahibi lehine olumlu bir şekilde çözüleceğine işaret eder. Bekar arkadaşının hamile olduğunu görmek yine bazı tabircilere göre gören bir kişi uzun süre beklenti içinde olduğu bir mala yada mirasa kavuşarak oldukça mutlu olur. Görülen arkadaş ile çok uzun yıllar sürecek olan baki bir dostluğun da işareti olarak kabul edilir.

Rüyada arkadaşının hamile olduğunu gören bir kişi o arkadaşının bir kişi, varsa sıkıntısı o arkadaşı tarafından çözülerek rahata ereceğine de delalet eder. Bazı tabircilere göre ise yeni iş ve bol para ile de yorumlanmıştır. Rüyada arkadaşının hamile olduğunu öğrenmek, hem rüya sahibi için hem de rüyada görülen o arkadaşı için oldukça hayırlı ve bol bereketli günlerin habercisidir. Arkadaşının hamilelik testi yaptığını görmek eğer rüya sahibi ve arkadaşı işsiz veya maddi sıkıntı içinde ise her ikisi içinde kısa bir süre içinde güzel işler ve maddi anlamda rahatlama anlamına gelmektedir.

Rüyada arkadaşının hamile haberini almak yukarıda verildiği şekillerdedir ve oldukça hayırlı haberlerin müjdesini içermektedir. Rüyada görülen hamile arkadaş ve rüyayı gören kişi adına güzel günlerin geleceğinin işaretidir. Bu arada rüya yorumlarının değerlendirmelerine bakmadan önce rüyanın uhrevi olup olmadığına dikkat etmek de fayda vardır. Arkadaşının hamile olduğunu duymak Çünkü bazen görülen rüyalar bilinç altına işlemiş olan duygu ve düşüncelerin, rüya aleminde açığa çıkmasından başka bir şey değildir.