Rüya tabiri ara

Rüyada Arkadaşının Eşini Görmek

Nisan 10, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Arkadaşının Eşini Görmek, bu rüyayı gören kişinin kendi eşi ile ilgili olan bazı gizli sırların ortaya çıkacağına alamet sayılmaktadır. Bu nedenle rüya sahibinin eşi ile arasında yaşanacak olan bazı sorunların giderek aratacağına ve birbirlerinin kalplerini bu yüzden kıracaklarına delalet olunmaktadır. Bir alimin tabirinde rüya sahibi ile eşi arasında olan gizli sırrın açığa çıkması sonucunda birbirlerine kötü davranmak yerine adım atarak uzlaşma yolu bulunacağını işaret etmektedir.

Bir rüya yorumcusunun tabirinde ise, iki kardeş arsında çıkacak olan bir sorunun çok fazla büyümeden halledilerek mutluluğun devamının sağlanacağına tabiri olunur. Rüyasında arkadaşının eşini gören kimseler, ortaya çıkan bazı dedikodulardan dolayı aile ve akraba içinde yaşanacak bir takım sorunlar işaret etmektedir. Ancak bu tartışmalardaki karşılıklı olan diyalogların sona ermesi ile yeniden huzurun sağlanmasına rivayet olunur. Aynı zamanda tartışılan akrabalar ile tekrardan eski muhabbete dönüleceğine alamet olunur.

Bir din damının tabirinde bu rüyayı gören kişinin her konuda çok adaletli ve hak yemeyen bir insan olduğunu temsil etmektedir. Öyle ki, bir durum karşısında bile rüya sahibinin titizlik ile davranarak haklı olan kişinin ortaya çıkarılması için büyük çaba harcadığına delalet olunur. Ulu ulemanın tabirinde rüyasında arkadaşının eşini gören kişiler, çoğunlukla kendi gibi adaletli olan iyi niyetli bir insan ile iş konusunda bir ortaklık yapacağını işaret etmektedir.

Aynı zamanda rüyada arkadaşının eşini görmek, rüya sahibi için çok yakın bir zamanda olacak hayırlı haberlerin temsilcisi şeklinde yorum yapılmaktadır. Başka bir tabirde ise, bu rüyayı gören kişinin eşi ile arasındaki muhabbetin başkaları tarafından imrenilen bir evlilik olduğunu göstermektedir. Bu nedenle de rüya sahibinin hakkında etrafta pek çok asılsız dedikodunun çıkacağını işaret etmektedir. Bu dedikodu yüzünden rüyayı gören kişinin eşi ile arasının bozulacağını düşünen kişiler olduğuna delalet olunmaktadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

16718