Rüya tabiri ara

Rüyada Arkadaşının Babasını Görmek

Mart 19, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Arkadaşının Babasını Görmek, rüyayı gören kişinin ilişkisinin çok iyi gittiğini, çok samimi olduğu arkadaşları ile beraber huzur ve refah içerisinde yaşanacak olan ömür şeklinde yorumu yapılmaktadır. Arkadaşının babasıyla konuşmak ayrıca rüya sahibi açısından memuriyet hayatında beklemiş olduğu yüksek mertebeye çıkacağını ve bekleyiş sonunda kazanılacak bol servete delalet etmektedir. Etrafında çok vefakar arkadaşlarının olması, bolluk bereket içerisinde sağlıklı ve güzel bir hayat süreceği şeklinde tabiri yapılmaktadır.

Rüyada arkadaşının babasının öldüğünü görmek hatta rüyayı gören kişinin talihinin ve bahtının güzelliği, hem iş hemde özel hayatında çevresindeki kişilere faydalı işler yapacağına tabir olunmaktadır. Ayrıca kişinin bütün sıkıntı ve problemlerden uzak bir hayat geçireceği ve çok güvenli bir yaşam süreceğine delalet eder. Bu rüyanın farklı bir yorumuna göre, arkadaşının babasının hasta olduğunu görmek rüyayı gören kişinin şimdiye kadar çekmiş olduğu cefanın sonunda ödül olarak sefa sürmesi şeklinde yorumu yapılmaktadır. Bütün yaşamış olduğu sıkıntıların biterek çok daha rahat ve sağlıklı bir yaşam süreceğine hatta iş yaşamında beklemiş olduğu mertebeye ulaşmasına delalet etmektedir.

Rüyasında Arkadaşının Babasını Görmek, başka bir tabire göre, bu rüyayı gören kişinin parasal sıkıntılar çekerek yaşayacağı fakirlik şeklinde tabiri olunur. Ayrıca iş yerinde kötü niyeti olan bir idari amir tarafından fenalık göreceğine, arkadaşının babasıyla kavga etmek maddi sıkıntı sebebi ile elinin dara düşeceğini işaret etmektedir. Arkadaşının babasıyla tanışmak bu sebepten dolayı rüyayı gören kişinin huzurunun bozulmasına ve sağlık problemleri yaşayarak kötüleşeceğine delalet etmektedir. Hatta iş yaşantısında yapmış olduğu ticari başarısızlıktan dolayı büyük sorunlar yaşayacağına rivayet olunur.

Rüyada arkadaşının babası ile kavga ettiğini görmek rüya sahibinin kendisine maddi açıdan yükü olan bir kişiden kurtulacağına, sıkıntılardan sonra istenilen ve kazanan toplu paralara, zor şartları aşarak elde edilen ferahlık şeklinde tabiri olunmaktadır. Ayrıca rüyayı gören kişinin oldukça kısa süre içerisinde kendini çok mutlu edecek müjdeli haberler alacağını da işaret etmektedir. Başka bir tabire göre, rüyasında arkadaşının babasını görmesi, rüyayı gören kişinin etrafında çok hoş sohbeti olan genç akrabalarının olduğunu ve hayal ettiği gibi bir eş ile evleneceğine rivayet olunmaktadır. Aslında bu rüya genellikle çok hayırlı olan bir rüya olarak yorumu yapılmaktadır. Ancak bazı alim ve tabirciler kötü şeyler olabileceği şeklinde bilgilerde vermektedirler.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4663