Rüya tabiri ara

Rüyada Arkadaşını Öpmek

Nisan 11, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada arkadaşını öpmek hayırlı ve zorlukların biteceğine işaret eder. Aynı zamanda aileniz ile bağlarınızın kuvvetlendiğinin de işarettir. Size ve çevrenize olan saldırılara karşı ne kadar savaşçı olduğunuzu belirtmekle ve rüyada arkadaşını dudaktan öpmek bu hayırlı bir haber demek. Fakat tanımadığınız biri ile öpüşüyorsanız bunun anlamı ise manevi olarak bir boşlukta olduğunuz.

Rüyada arkadaşınla öpüşmek gerçek hayatta güzel olduğu kadar rüyada da güzel şeylerin habercisidir. Sevdiğiniz bir arkadaşınızla rüyada öpüşmek iyi ve kötü günde onun yanında olmak, onun dertlerini paylaşıp can yoldaşı olmak anlamına geliyor. Korkulacak bir şey yok anlayacağınız. Küs olduğunuz bir arkadaşınızın olduğu rüyada öpüşmek yakın zamanda onunla barışacağınızı haberini sizlere vermekten mutluluk duyarız.

Eğer rüyanızda arkadaşınızı dudağından öptüğünüzü görmüşseniz, yakın arkadaşla öpüşmek bekarsanız uzun zamandır tanıdığınız biri ile bir birlikteliğe başlayacağınız anlamına gelmekle beraber, eğer bir sevgiliniz veya eşiniz var ise de hiç aklınızda olmayan biriyle duygusal bir yakınlaşma yaşayacağınızın habercisi olmakta. Kadınların birbirleri ile rüyada öpüştüklerini görmek ise ailenize karşı geleceğinizi ve terslikler yaşayarak sıkıntılı bir döneme girileceğini ifade eder. Erkekler için birbirleri ile rüyadaöpüşmek ise, maddi olarak geleceğini düşünmeden hareket edeceğini ifade ediyor.

Rüyada arkadaşını öpmek, kişinin sevdiği bir arkadaşını öpmesi, güçlü dostluklara, dostuyla iyi ve kötü günlerde beraber olacağına bazen de küs olunan bir dostla öpüşüp, barışmaya işaret eder.Rüya sahibinin sevdiği ancak uzun zamandır görmediği bir arkadaşının yakın zamanda onu ziyaret edeceğini, küs olduğu arkadaşından özür dileceğini bazen de kişinin güçlü dostluklara duyduğu özlemi simgeler.

Rüyada arkadaşını öptüğünü görmek şayet rüya sahibi işsizse yeni bir iş teklifi alarak, geçimini temin edeceğine, yakında hiç beklenmedik birinden sevinçli bir haber alacağına işaret eder.Hasta rüya sahibinin şifa bularak, iyileşeceğini gösterir. Rüyayı gören öğrenciyse sınavlarını başarı ile geçeceğine, tacirse ticarette kazançlı günlerin onu beklediğine yorumlanır.

Rüyada dudaktan öpmek, yani rüya sahibinin sevgilisini dudağından öpmesi, mutlu ve uyumlu birlikteliklerinin yakın zamanda evlilikle taçlanacağını simgeler.

Rüyada bir erkeğin başka bir erkeği dudağından öptüğünü görmesi, rüya sahibinin iş hayatındaki rakiplerine karşı dikkatli olması gerektiğine, özel hayatında ise farklı kişilerle cinsel birliktelikler yaşamak istediğine, bu isteğinde ısrar etmeye devam ederse sevgilisiyle arasındaki ilişkinin de bozulacağına yorumlanır.

Rüyada bir kadının başka bir kadını dudağından öpmesi, şayet öptüğü kişi yakın bir tanıdığı ise ona karşı tedbirli davranması gerektiğine, ondan kırıcı ve hoş olmayan sözler işiteceğine, rüya sahibinin duygusal bir boşluk içerisinde olduğuna ve erkeklere karşı güveni olmadığına tabir edilir.

Rüyada kişinin kendi hemcinsi ile öpüşüp, seviştiğini görmesi; rüya sahibinin cinsel hayatında yeterince tatmin olmadığını, bu yüzden mutsuz olduğunu, geçmişinde pek çok hayal kırıklığı yaşadığını, insanlara karşı tüm güvenini kaybettiğini ve yaşama isteğinin azaldığını gösterir.

Rüyada tanımadığın biriyle öpüşmek, rüya sahibinin tanımadığı biriyle öpüştüğünü görmesi, hareketli bir sosyal yaşama kavuşacağına, yeni kişilerle arkadaş olacağına, eğlenceli bir aktiviteye katılacağına, evlilik teklifi alacağına yorumlanır.Rüyada tanımadığının bir erkekle öpüştüğünü görmek, rüya sahibinin muradına ereceğine, popüler bir kişi olacağına delalet eder.Aynı zamanda kişinin gizli saklı işlere gireceğine ve bu yüzden tedirginlik yaşayacağına işaret eder.

Rüyada birini öpüp, pişmanlık duymak; kişinin yanlış bir ilişki içerisinde olduğunu, bu yüzden ileride pişmanlık duyacağını, ancak bu pişmanlığın fayda etmeyeceğini gösterir.Rüya sahibinin hatalarından ders alması, geçmişi kapatıp, geleceğe bakması gerektiğine dair bir uyarıdır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1894