Rüya tabiri ara

Rüyada Arkadaşını Dövmek

Nisan 10, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada arkadaşını dövmek rüya sahibinin yaşadığı hayal kırıklarına işaret eder. yaşamında umduğunu bulamayan, her el attığı işinde hüsran yaşayan, işleri kötü giden, dostlarından ummadığı şekilde davranışlara maruz kalan kişilerin böyle bir rüya görmesi normal sayılır. Rüyayı gören kişinin en yakın arkadaşından, dostundan bir kötülük gördüğüne işaret eden bu rüya genellikle hayra yorumlanmalıdır. Kişinin doğru yolu bulmasına, doğru hareket etmesine yardımcı olacaktır. Yaptığı hataları daha iyi görmesini sağlayacaktır. Rüyada en yakın arkadaşını dövmek kişinin gerçek yaşamında bazı tedbirler almasına gerek olduğuna işaret eder. Kişi yaptıklarını sorgulamalı ve doğru olanı tercih etmelidir.

Rüyada arkadaşını dövdüğünü görmek bazı tabirciler tarafından yakın bir kişiden gelecek iyiliğe de tabir edilmiştir. Rüya sahibinin önemsemediği, düşüncelerini dikkate almadığı bir yakınından büyük bir iyilik göreceği anlamını taşır. Bu nedenle bu rüyayı gören herkesin arkadaşlarına dikkat etmesi, onlara karşı olan tutumlarını gözden geçirmesi gerekir. Kimden nasıl bir iyilik, yardım göreceği hiç belli olmaz.

Rüyada arkadaşını öldüresiye dövmek arkadaşlarını küçümsememeli, onların düşüncelerine saygı duymalıdır. Yaşamında önemli bir adımın eşiğinde olan rüya sahibinin yönünü bulmasında bunların faydası olacaktır. ve iş arkadaşını dövmek herkese art niyetli yaklaşmak, herkesin kötülük yapacağını düşünmek çok hatalı bir yaklaşımdır.  Arkadaşını sopayla dövmek dosttan, arkadaştan gelen iyilik maddi bir yardım olabileceği gibi, manevi bir destek te olabilir. Bu rüya sahibinin yaşadıklarıyla bağlantılıdır. İşleri kötü gidenler için para yardımı, yeni bir iş alma gibi destekler olabilir. Aile içi geçimsizliği olanlar içinde manevi bir destek olabilir.

Rüyada küs olduğun arkadaşını dövmek rüya sahibine mutluluk getirebilir. Rüyayı tam tersi şekilde tabir edenlerde vardır. Küs olunan bir arkadaşla barışmak, dargınlığın sona ermesi, mutluluğu arkadaşla yakalama gibi tabirler yapılır. Bu rüya hayırlı bir eş bulma, sevdiğiyle ortak noktada buluşma, ev kurma gibi gelişmelere de işaret eder. Rüyada arkadaşını dövmek, aynı zamanda kişinin içindeki hırsın işareti olarak görülebilir. Bu rüyayı gören kişiler hırsları sayesinde iyi yerlere gelebilir. İşinde başarıyı yakalar, istediği paraya sahip olur. Eşiyle mutlu olmak isteyenler aradıkları meziyetlere sahip olan kişiyle tanışabilir. Bu rüya görüldüğü gibi hayırlı tabirleri olan rüyalardan biridir. Rüyayı görenler bundan olumsuz etkilenmemelidir. Hemen yaşamını gözden geçirmeli ve kendilerine uygun bir yön çizmelidir.

Rüyada arkadaşını dövmek ne anlama gelir? bilinen ve oldukça hayırlı bir anlam olarak güç almayı ifade eder. Bu rüyayı gören herkes için geçerlidir. Rüyayı gören bir kimse bundan sonraki hayatında başarı ve güç elde edecek anlamına gelir. Bu durum hem maddi hemde manevi olarak yorumlanabilir. Yeni kurulacak işlere bağlı iktidarlık kazanmak, yeni kişilerle tanışmak ve yüksek mevkilere gelmek söz konusudur. Kişinin ticari ilişkileri varsa bu durumun kendine kat kat dönecek bir para olarak devam etmesine işaret eder. Bu yolda kişi için kendine destek verecek ve yoldaşlık edecek birileri her zaman olacaktır.Rüyayı gören kişinin maddi manevi yaşayacağı her stresi paylaşacağı birileri olduğuna, eğer yoksa yakın zamanda böyle hayırlı bir arkadaşın hayatına gireceği anlamına gelir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1550