Rüya tabiri ara

Rüyada Arkadaşını Ağlarken Görmek

Rüyada arkadaşını ağlarken görmek tabirciler tarafından farklı farklı yorumlanmış ilginç rüyalar arasındadır. Genellikle bu tarz rüyaları yorumlamadan önce rüyanın uhrevi bir rüya mı yoksa tamamen arkadaşına olan bağlılıktan ötürü, onun üzülme korkus...

Rüyada arkadaşını ağlarken görmek tabirciler tarafından farklı farklı yorumlanmış ilginç rüyalar arasındadır. Genellikle bu tarz rüyaları yorumlamadan önce rüyanın uhrevi bir rüya mı yoksa tamamen arkadaşına olan bağlılıktan ötürü, onun üzülme korkusuyla bilinç altındaki olumsuz düşüncelerin rüya aleminde açığa çıkmasıyla oluşan psikolojik rüya mı olduğunu saptamaktır. Bunun sebebi ise uhrevi rüyalar bizlere ilahi güç tarafından gönderilmiş özel rüyalardır ve mesaj vericidir. psikolojik rüyalar ise hiç bir anlam ve mesaj içermeyen tamamen görüntüden ibaret rüyalardır.

Rüyada arkadaşının ağlaması, mutluluk yada sevinç olarak yorumlanabilmektedir. Rüya sahibi hayatında güzel gelişmeler olabileceğine, sıkıntıların biteceğine, kazancının artabileceğine, emeklilerin karşılığını hak edebildiği şekilde alabileceğini yada yaşamın kendi istediği gibi ilerleyebileceğine delalet etmektedir. Kahkahalarla gülmeye, ferahlamaya, rahatlamaya, hafiflemeye, hayallerine kavuşmaya, stresten uzaklaşmaya yada güzel günler geçirebilmeyi işaret edebilmektedir.

Rüyada arkadaşının ağladığını görmek gülmek anlamı içermektedir. Rüyada görülen arkadaş bekar ise rüya sahibinin vesilesi ile oldukça hayırlı bir eş adayı ile tanışacağına ve çok mutlu olacağına sonunda ise o kişi ile bir yuva kuracağına işaret etmektedir. Rüyada ağlayan arkadaşı görmek, görülen arkadaşın sıkıntı ve kederi varsa rüya sahibi tarafından o arkadaşının sıkıntılı durumunu halledilip her şeyin yoluna gireceği anlamı taşımaktadır.

Rüyada arkadaşının ağladığını görüp sarılmak rüya sahibi o arkadaşının sevineceği haberler alabileceğine, ağız tadına, keyfe, neşeye yada mutluluğa kavuşabileceğine, borçlarını ödemeyi başarabileceğine, iş sahibi olabileceğine yada geleceği için yapmış olduğu planları gerçekleştirmek için hayırlı yada güzel fırsatlar elde edebileceğine delalet etmektedir.

Rüyada ağlayan arkadaşını teselli etmek eğer görülen arkadaşın maddi sıkıntı ve işsizlik gibi sıkıntıları varsa rüya sahibi tarafından maddi sıkıntılarının giderilerek rahata ulaşacağına ve rüya sahibiyle beraber bir iş ortaklığı olacağına işaret eder. Rüyada arkadaşının ağladığını görmek, dostluklarının baki olup sonsuza kadar sadakat ve huzurlu olacağına işaret eder. Rüyada arkadaşının ağladığını görmek bazen se gören kişi ile görülen arkadaş karşı cinsten ise ilerleyen zamanlarda aralarında arkadaşlıktan çok daha öte bir bağ ve sevgi olacağına ve bu durum sonunda çok mutlu bir evlilik yapacaklarına işaret eder. Rüyada görülen ağlayan arkadaş bazı durumlarda da rüya sahibine oldukça güzel ve müjdeli haberler getirerek rüya sahibinin hayallerinin gerçek olmasına vesile olur.

Rüyada arkadaşının sana sarılıp ağlaması rüyayı gören kişi şansının yada kısmetinin açılabileceği, kendisine uğur getirebilecek işler yapabileceğine, çevresinde de kendisine hayır getirebilecek kimselere dolacağı, başarıya giden yolların da açılacağı yada hayatında aksiliklerin ortadan kalkacağını işaret etmektedir. Rüya sahibi müjdeli olan haberler alabileceğine, yaşamış olduğu tatsız günleri arkasında bırakabileceğine, yenileneceğine, yeniden can bulabileceğine yada yaşam enerjisine kavuşabileceğini işaret etmektedir. Rüyayı gören kişi neşeli yada kıpır kıpır olabileceği günlerin yaklaşabildiğine rivayet etmektedir.

Rüyada arkadaşınla ağlamak genel olarak bakıldığında oldukça güzel ve mutlu olayların habercisidir. Ancak bazı durumlarda istisna da olsa gerçekte de o arkadaşının ağlayacağı anlamı taşır veya da ağlayan arkadaşın çok ciddi ve kimseye anlatamadığı sıkıntılarının olduğu anlamı taşımaktadır. Bunun dışında görülen ağlayan arkadaş oldukça hayırlı şekillerde yorumlanmıştır.

Rüyada arkadaşının ağladığını görmek psikolojik yorumu rüya sahibi gerçek hayatta sevinç gözyaşları dökebileceği kadar güzel bir haber alacak veya böyle olan olay yaşayacağını işaret etmektedir. Rüyayı gören kişi hastalıktan sonra da şifa bulabilmeye rivayet etmektedir. Bu rüyayı gören kimse ağladığı miktarca büyük veya önemsiz olan bir hastalığa tutulabilmektedir. Bu hastalığı ise bir süre çeken rüyayı gören kişi daha sonra şifa bulabilir yada eski sıhhatine kavuşabilir. Kulluk anlamında da derecenizin yükselebileceğine, günahlardan sakınıp hidayete erebileceğine delalet etmektedir. Bu rüya ise aynı zamanda da Allah’tan gelecek olan bir yardıma her anlamda da mutluluğa yada sıkıntılardan uzaklaşmaya rivayet etmektedir.