Rüya tabiri ara

Rüyada Arı Sokması Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Arı sokması, farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Rüyada arı soktuğunu görmek, dost ve aile tarafından yapılan sert uyarı ile tabir edilir. Rüyada arı sokması ve bal görmek, ile ilgili alimlerin İslami…

Rüyada Arı sokması, farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Rüyada arı soktuğunu görmek, dost ve aile tarafından yapılan sert uyarı ile tabir edilir. Rüyada arı sokması ve bal görmek, ile ilgili alimlerin İslami yorumları şu şekilde olmuştur.

Rüyada Arı Sokması İslami Anlamı

Rüyada Arının gözünden soktuğunu görmek, Cafer-i Sadık (r.a) bu rüyayı gören kişi, kötü sonuçlara varmadan önce uyarılar alır ve bunları dikkate almalıdır yorumunu yapmıştır.

İbni Sirin (r.a) rüyada arının sokması ve ölmesi ise, alınacak olan küçük ve az hasarlara yormuştur.

Rüyada Sarı Arı Sokması

Rüyada sarı arı sokması, arkadaşlar tarafından verilen uyarı ve akıl ile yorumlanır. Rüyasında sarı arı sokması ve şişmesini gören kişi, hatalarından dönen ve doğru işleri yapmaya başlayan kişidir. Rüyada arı sokması ve iğnesini çıkarmak, kendine başka bir yol çizecek ve çık daha mutlu bir hayat yaşayacaktır.

Rüyada Arı Kovalaması

Rüyada arı kovalaması, yanlış işler ve tehlikeler ile yorumlanır. Rüyasında arı tarafından kovalandığını gören kişi, tehlikeleri ve uyarıları görmezden gelen kişidir. Rüyada arının kovaladığı birini görmek, esirgenen yardım ve nefret ile tabir edilir. Rüyada arı kovalaması, aile içinde yaşanacak küslükler ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Arı Sürüsü Görmek

Rüyada arı sürüsü görmek, bereket ile tabir edilir. Rüyasında arı sürüsü gören kişinin kazancı bereketli olacaktır. Arı sürüsü görmek, zahmetli işler yaparak mal sahibi olmayı delalet eder. Rüyada arı sürüsü görüp kaçmak, tembel ve sorumluluk sahibi olmayan kişiler ile tabir edilir.

Rüyada Arı Saldırması

Rüyada arı saldırması azgın kişileri temsil eder. Rüyasında arı saldırısına maruz kaldığını gören kişi, çok konuşan ve insanları sinirlendiren kişidir. Rüyada arı saldırısı görmek, densiz ve yerli yersiz konuşan kişiler ile de yorumlanır.

Rüyada Eşek Arısı Sokması

Rüyada eşek arası sokması, aile tarafından yapılacak ağır ve sert uyarı ile yorumlanır. Rüyasında eşek arısının soktuğunu gören kişi, babası ile anlaşmazlığa düşecek ve ağır cezalar alacaktır. Rüyada eşek arası sokması acı olan gerçekleri kabullenmek ve üzülmek ile de tabir edilir.

Rüyada Arı Kovanı Görmek

Rüyada arı kovanı görmek, mal ile yorumlanır. Rüyasında arı kovanı gören kişi, çalışmalı ve kendi çabaları ile mal sahibi olmalıdır. Rüyada arı kovanı görmek ve dokunmak, başkalarının hakkına girmek, hırsızlık yapmak ile tabir edilir.

Rüyada Siyah Arı Sokması

Rüyada siyah arı sokması, yanlış arkadaşlıklar ile tabir edilir. Rüyasında siyah arının soktuğunu göre kişi, arkadaşları yüzünden başarısız olacaktır. Rüyada siyah arı sokması, kötü niyetli ve zarar veren dost ile de tabir edilir.

Rüyada Dilini Arı Sokması

Rüyada dilini arı sokması, çok ve boş konuşan insanlar ile yorumlanır. Rüyada birine dilini arı soksun demek, sırları başkalarına anlatan arkadaş ile yorumlanır. Rüyasında dilini arı soktuğunu gören kişi, sözlerine dikkat etmelidir. Rüyada başka birinin dilini arı soktuğunu görmek, atılan iftiralara hedef olmak ve zor durumda kalmak ile yorumlanır.