Rüya tabiri ara

Rüyada Arazi Satın Almak

Nisan 29, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Arazi Almak Arazi gören kişi bir arazi veya tarla alıyorsa kendine ait güzel günler yaşamasına işaret eder. Rahat ve huzurlu bir hayat sürecektir. Bu rüya aynı zamanda evliliğe delalet eder. Rüyada arazi tarla görmek evleneceği kişi ile huzurlu olacaktır. Ara sıra tartışmalar yaşayabilirler. Ama bu durumları kolaylıkla atlatabilecekler. Arazi Satın Almak iş hayatına atılacağına işarettir. Yüksek kazançları olacaktır. Aile ve iş ortamında itibar görecektir. İş hayatında kademeli şekilde mertebelere yükselecektir. Bu durum çevresi tarafından hoş ve güzel karşılanacaktır. Bir kişi tarafından sürpriz bir hediye almanıza yorumlanır. Rüyada arazi tapusu görmek Bu hediye sizi mutlu edecektir. Uzaktan yakın birinin geleceğine işaret eder. Bu kişi ile hasret gidereceksiniz. Bu kişinin gelmesine mutlu olacaksınız. Bir kişiden mutlu olacağınız müjdeli bir haber alacaksınız.

Rüyada Arazi Sattığını Görmek, Bu rüyayı gören kişi sıkıntılı günlerden geçeceğine işaret eder. Evli ise karısından boşanacaktır. kötü günler sizi beklemektedir. Aile içinde yaşadığınız sıkıntılar büyüyecektir. Bu sıkıntılarla zor baş edeceksiniz. İş hayatında çöküşler yaşayacaksınız. Maddi sıkıntılar yaşayacaksınız. Çevrenizdeki insanlarla tartışmalar yaşayacaksınız. Bu tartışmalar sizi yormasına işaret eder. Bir haber alacaksınız ama bu haber sizi üzecektir. Yakın çevrenizden biri hastalanıp hayatını kaybetmesine yorumlanır.

Rüyada Ekili Arazi Görmek, Bu rüyayı gören kişi ise hayatı yemyeşil ve mutlu olmasına delalet eder. Bazı sıkıntılar yaşayabilir ama bu sıkıntıları kolaylıkla atlatacaktır. Ailesi ve çocuklarıyla güzel bir hayat sürmesine işaret eder. Maddi yönden rahatlamalar yaşayacaktır. Yüksek mevkilere ulaşacaktır. İş hayatında patronu tarafından çok sevilecektir. Maaşına zam olmasına işaret eder. Arkadaşları tarafından bir hediye almasına yorumlanır. Evli ise bu rüyayı gören kişinin bir bebeği olacaktır. Eşi hamile kalacaktır. Rüyada ekili arazi görmek bu kişinin uzun bir yolculuğa da çıkmasına işaret eder. Bu yolculuk onun için çok iyi olacaktır. Bir evden başka bir eve taşınmasına da yorumlanır. Bunun üzerine maddi kazancı arttığı için bir kaç arazi daha alabileceğine delalet eder.

Rüyada Çorak Arazi Görmek, Sıkıntılı günlerden geçeceğine işarettir. Ama bu sıkıntılı günleri azda olsa kolaylıkla atlata bilecektir. Maddi yönden sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Ama bu sizi korkutmasın. Güzel günler sizi bekliyor. Biraz sıkıntılı ve zorlu süreçten geçebilirsiniz. İş hayatınızda anlaşmazlıklar çıkabilir. Sadece biraz sabır etmenizde fayda vardır. Bu sabrınızın sonunda her şey yoluna zamanla girecektir. Sıkıntılı günlerinizi atlatacaksınız. Aile ve iş hayatınızda arkadaşlarınızla anlaşmazlıklar yaşayacaksınız. Bu anlaşmazlıklar kısa sürede sona erecektir. Evliyseniz eşinizden güzel bir haber alacaksınız. Evli değil iseniz bir yakınınız ya da arkadaşınızdan bir haber alabilirsiniz.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3947