Rüya tabiri ara

Rüyada Arabayla Suya Düşmek

Mart 29, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada arabayla suya düşmek, Her gün uyuduğumuzda bilinç altımızın harekete geçmesi ile gün içerisinde yaşadığımız, etkilendiğimiz, kafamıza takılan konularla ilgili rüyalar görürüz. Bazen alakasız şeylerle ilgilide rüyalar görebilmekteyiz. Gördüğümü bu rüyaların elbetteki birden fazla anlamı, yorumlaması vardır. Bazı insanlar gördükleri rüyaların ne anlama geldiğini, neyi ifade ettiğini merak ederler. Bu meraklarının cevabını eskilerden süre gelen birçok alim, bilgin insan birçok şekilde cevaplamıştır. Elbette ki bir rüya için birçok tabir olması iyi ya da kötü olarak bizi ikilemde bırakabilmektedir. Böyle durumlarda iyi olan tabiri benimseyerek üzerinde yoğunlaşalım.

Her rüyanın olduğu gibi rüyada arabayla suya düşmek olayının da birden fazla tabiri vardır. Rüyasında arabayla suya düştüğünü gören bir insan ileri ki hayatında kavuşacağı büyük rahatlığa, kısa zamanda gelecek olan hayırlı bir habere, mutluluğa,uzun zamandır sabırsızlıkla beklediği bol kazanca, hastalıklardan sonra gelecek olan bol şifalı günlere işaret olmakla birlikte iyiliğe güzelliğe işarettir.

Rüyada araba ile suya düşmek sıkıntılardan sonra rahatlığa, var olan borç yüklerinden kurtulacağına ve borcu olan akrabalarından borç ilişkisinin azalacağına işaret etmektedir. Bir başka tabire göre büyük uğraşları sonucunda elde edeceği ve çok istediği yüksek bir mertebeye ulaşacağına, çektiği sıkıntılardan, zorluklardan sonra zirveyi elde edeceğine, hasret duyduğu sevince ulaşmak olarak tasvir edilir.

Rüyaların birçok kişi tarafından yapılan tabirleri vardır. Bu tabirler olumlu tabir ve olumsuz tabir olabilmektedir. İnsanlar bu konuda hep kafaları karışarak ortada kalırlar. Siz rüya tabirinize bakarken hep olumludan yana olun ve rüyalarınızı hep iyiye yorumlayın bu sizler için oldukça faydalı olacaktır. Bu rüya kötü bir rüya olmasına  rağmen yorumcular tarafından iyiye yorumlanmıştır. Rüyada arabayla suya düşmek hayırlara, cömertliğe, temizliğe, saflığa, büyük sıkıntıların aşılıp rahatlığa ulaşılacağına işarettir. Bu tabir bizleri hiç ikilemde bırakmıyor ve iyiye yorumlanıyor.

Rüyada arabayla suya düşmek rüyasını modern rüya tabircileri şu şekilde yorumlamışlardır; Modern rüya yorumcularına göre de bu rüya iyiye yorumlanmıştır. Rüyasında arabayla suya düştüğünü gören bir kişinin evinde bereketin bir anda artacağı, bütün dertlerden kurtulacağına, aile içerisinde mutluluk olacağına işarettir. Sizlerde rüyalarınızın yorumlarına bakarken size en uygun yorumu seçin ve gördüğünüz kötü rüyaları kimseyle paylaşmayın.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2976