Rüya tabiri ara

Rüyada Arabayla Gezmek

Nisan 4, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Arabayla Gezmek ile ilgili pek çok durum olduğu üzere bunun ile ilgili ayrıca rüya tabircileri de yorum yapmışlardır. Rüyada araba ile gezmek bir çok belki de milyonlarca anlama gelmektedir. Rüyada araba ile gezmek ilk olarak yorumu rüya sahibinin uzun süredir gerçekleştirmek için hayallerinin olduğu anlamında yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin hayallerinin genelde eğitim, iş, kariyer alanında olmaktadır. Rüya sahibi bu rüyadan sonra istediği işe girebilir. çalışıyor ise iş yerinde terfi alabilir. Bu yüzden bu rüya rüya sahibi için maddi açıdan iyi bir döneme geleceği anlamında yorumlanmaktadır.

Başka bir rüya yorumcusuna göre rüya sahibinin mal mülk sahibi olacağı anlamında yorumlanmaktadır. Rüya sahibi bu rüyadan sonra ev veya araba alabilir. Arabası var ise araba değiştirebilir. Diğer başka bir yorumcusuna göre rüya sahibinin kısa sürede seyahate gideceği anlamında yorumlanmaktadır. Rüya sahibi arabada biri ile geziyor ise o kişi ile ortak bir işe başvuracağı anlamında da yorumlanır.

Gezdiğiniz araba eğer eski ve koyu ise bu rüya yorumu rüya sahibinin gerçek hayatında istemediği işleri zorla yapmak durumunda kalacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibi sevdikleri için kendilerinden ödün verebilir. Kişiliğinden ve hareketlerinden ödün verdiği için rüya sahibi için olumsuz bir dönemdir. Eğer rüya sahibinin gezdiği araba son model şık ve açık renkli bir araba ise rüya sahibinin aşk para ve sağlık konusunda şanslı olacağı anlamına gelmektedir.

Rüya sahibi bekar ise hayırlı bir kısmeti çıkabilir ve evlilik için adım atabilir. Bu rüyanın başka bir yorumu ise iyiden iyiye giden sağlık duruma işaret eder. Rüya sahibinin kendini veya çevresindekilerden hasta olan biri var ise sağlık durumunun iyiye gideceği anlamına gelmektedir. Kısa süre içinde bu tanıdığına ziyarete gitmeli ve güzel haberleri almalıdır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

808

Rüya Sitesi Linkleri