Rüya tabiri ara

Rüyada Arabanın Yanması

Mart 11, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada arabanın yanması, çoğu kez iyi şekilde anlatılsa da rüyayı gören kişinin o anda bulunduğu ruh haline göre farklılık gösterebilir. Olumlu yönde anlatmak gerekirse, güzel ve sevinçli haberler alacağına, bol bol paralar kazanacak anlamına da gelmektedir. Rüyayı gören kişinin çektiği sıkıntılarından kurtulup mutlu olacağına işarettir. Rüyada arabanın yandığını görmek zenginlik ve bolluğa, zayıf olan kişiliğinden kurtulmaya, ahlakı güze olan kişiye, aile içerisindeki mutlu, huzurlu ve mesut bir şekilde yaşamaya yorulur.

Rüyada arabanın yanıp kül olması cahillikten kurtulmaya, ahiret hayatında rahat edeceğine, kolay kazanılan mala ve paraya, güzel geçireceği bir ömre, helal bir hayat sürmeye, sadece helal malı kabul etmeye olarak yorumlanır. Yanan araba lastiği görmek evlattan gelecek yardımlara, büyük bir makama erişmeye, ahiret hayatına inanmaya olarak yorumlanır. Rüyada yanan arabayı söndürmek haramdan uzak durmaya, dertlerden kurtulmaya, güzel geçecek bir ömre, sabırsızlıktan kurtulmaya tabir edilir ve yanan arabanın içinde olmak sağlıklı bir dünya hayatı yaşamaya, helal yoldan kazanılan paraya, ve mala işaret eder.

Arabada yangın çıktığını görmek Allah’a olan inancının çoğalmasına, hayırlı işler yapmaya, fakirleri gözetmeye ve zamanını iyi yolda harcamaya olarak da yorumlanır.Rüyada başkasının arabasının yandığını görmek bir kişi ile tanışıp, evlenip yuva kuracağına işaret edilir. Bu olayın çevresi ve akrabaları tarafından imrenerek birbirlerine anlatmalarına işarettir.

Arabanın yandığını görmek ve söndürmek Olumsuz yönde anlatmak gerekirse rüyayı gören kişinin yaşayacağı bazı maddi sıkıntılar, iş hayatında meydana gelen sıkıntılı günlere de yorulur. Bu kişi yanındaki insanlara kötülük yapacağına, bu kişilerle bazı problemler yaşayacağına işaret eder. Bu gibi sorunların nedeni geçmiş de yapmış olduğu hayırsızlıklar ve kötülüklerdir.

Yanan arabaya su dökmek rüyayı gören kişi evleneceği kişiyi yanlış insan olarak seçebilir diyede yorumlanır. Allah yolundan ayrılabilir, yanan arabadan birini kurtarmak insanlar tarafından sevilmez ve aranmaz olarak da yorumlanır ve yanmış sönmüş araba rüyayı gören kişinin akrabalarıyla arası açılır, kendi hakkında kötü sözler duyup huzurunun kaçacağına da işaret eder. Hayal ettiği şeylerin gerçekleşmeyeceğine, başına kötü olaylar geleceğine, istediği yere varamayacağına da yorumlanır. Evlilik konularında hatalar yaşayabilir, çalıştığı işinden olabilir şeklinde de yorumlanabilir.

Arabanın motorunun yandığını görmek rüya sahibinin yaşamış olduğu kötü ve sıkıntılı günlerinin son bulacağına, sıkıntılı günlerinin geride kalarak ferah ve rahat bir hayat süreceğine delalet etmektedir. Başka bir yoruma göre rüyada yanan arabanın görülmesi, rüya sahibinin özellikle parasal konuda başka bir kişiye büyük borcu olduğunu işaret etmektedir. Ancak bu parasal yükten rüyayı göre kişinin oldukça çok kısa zaman içerisinde kurtulacağına delalet etmektedir. Arabanın motorunun yandığını görmek  rüya sahibinin hayalini kurmuş olduğu zenginliğe kavuşmasına ve eşi ile olan bütün sıkıntılarının son bularak mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğine delalet etmektedir. Ayrıca rüyasında özellikle çevresi hatta toplum içerisinde üne kavuşabileceği anlamına gelirken, rüya sahibinin özel yaşantısında kendisi için hem büyük hem de güzel gelişmelerin olacağı şekilde yorumu yapılmaktadır.

Rüyada arabamın yandığını gördüm rüya sahibi kendisini dışarıdan etkileyen bazı kişiler tarafından istemediği bazı şeyleri yapabilir. Rüya sahibinin geçmişinde işsizlik ve uğraş vermeden geçirmiş olduğu dönem olarak rivayet olunmaktadır. Hatta rüya sahibinin bu yanlış kişiler ile ilişki kurması ve oldukça kolay yollardan para kazanmaya çalışması şeklinde tabiri yapılmaktadır. Başka bir tabire göre rüyasında araba yandığını gören kişinin, bir takım maddi sıkıntılar yaşayacağı şeklinde yorumu yapılmaktadır. Rüyada arabamın lastiğinin yanması Genellikle rüyasında araba yandığını gören kişi yapmış olduğu çalışmalardan başarılar elde edemez ya da önceden kazanmış olduğu mal varlığından bazılarını istemeden kaybeder.

Rüyada Araba Yanması bunun dışında bu rüyayı gören kişinin özel yaşantısında da yaşayacağı bazı sıkıntılar özellikle eşi ile tartışma sonucunda hem maddi hem de manevi anlamda bozulmaların meydana geleceği ve kötü anlamda bazı günahlar işleyeceğine de yorumu yapılmaktadır. Aslında rüyada yanan araba görmek rüyayı gören kişi için pek de hayırlı bir rüya olarak sayılmaz.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5246